Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XCO Ajdovščina 2021

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Ajdovščina 2021 Datum:05.09.2021
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap Best lap time
ELITE M-M
1 . 301 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:18:03 7 -- 00:02:16
2 . 308 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:20:51 7 00:02:48 00:02:22
3 . 312 Fritzsch Felix Moški DEU R2-BIKE.COM MTN CREW 10010019575 01:22:44 7 00:04:41 00:02:27
4 . 307 Tavčar Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10010825685 01:23:47 7 00:05:44 00:02:29
5 . 302 Krajnc Gregor Moški SLO Hörmann Slovenija 10008196783 01:27:15 7 00:09:12 00:02:18
U23 M-M
1 . 306 Klemenčič Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:21:02 7 00:02:59 00:02:11
2 . 304 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 01:24:54 7 00:06:51 00:02:16
3 . 305 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:25:41 7 00:07:38 00:02:20
4 . 303 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:27:58 7 00:09:55 00:02:43
5 . 310 Pavlič Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:28:35 7 00:10:32 00:02:33
6 . 309 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572441 01:32:26 7 00:14:23 00:02:29
7 . 313 Dolenšek Anže Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 01:21:14 6 -1 00:02:31
U23+ELITE W-Ž
1 . 321 Knap Maruša Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:15:20 5 -- 00:03:16
U19 M-M
1 . 401 Gnezda Nace Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 01:10:26 6 -- 00:02:25
2 . 414 Svilokos Jakov Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 01:13:10 6 00:02:44 00:02:28
3 . 406 Peruško Ivan Moški CRO FOUR ES RACING TEAM 10028453417 01:14:39 6 00:04:13 00:02:35
4 . 402 Štern Nejc Moški SLO KK RAVNE 10017650445 01:16:54 6 00:06:28 00:02:33
5 . 404 Polovšak Blaž Moški SLO KK RAVNE 10091269203 01:18:01 6 00:07:35 00:02:31
6 . 403 Auer Nal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575976 01:18:38 6 00:08:12 00:02:39
7 . 405 Brezar Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:18:48 6 00:08:22 00:02:41
8 . 408 Ulčar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 01:19:22 6 00:08:56 00:02:44
9 . 412 Trstenjak Matija Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 01:24:51 6 00:14:25 00:02:38
10 . 407 Markelj Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 01:28:03 6 00:17:37 00:02:40
11 . 410 Janežič Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644078 01:11:12 5 -1 00:02:52
12 . 413 Dacar Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114817668 01:12:59 5 -1 00:02:54
13 . 409 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 01:19:20 5 -1 00:02:36
U19 W-Ž
1 . 421 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 10028452609 01:13:29 5 -- 00:02:53
2 . 423 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 01:18:29 5 00:05:00 00:02:59
3 . 422 Movrin Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017644179 01:23:49 5 00:10:20 00:02:58
4 . 424 Kalajžič Tina Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 01:31:03 5 00:17:34 00:03:12
AMATERJI-M
1 . 601 Tomasev Alen Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 01:20:40 6 -- 00:03:01
DNF 602 Feresin Kristian Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 00:02:42 1 -5 00:02:42
VETERANI 1-M
1 . 603 Hribovšek Boštjan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:09:16 6 -- 00:02:23
2 . 604 Budin Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 01:13:45 6 00:04:29 00:02:23
3 . 608 Vodopivec Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:15:22 6 00:06:06 00:02:45
4 . 612 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 01:17:50 6 00:08:34 00:02:55
5 . 606 Podgornik Tadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 01:22:45 6 00:13:29 00:02:46
6 . 609 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 01:13:26 5 -1 00:03:29
7 . 611 Levpušček Peter Moški SLO ŠKTD AVčE 10003878768 01:14:31 5 -1 00:03:26
8 . 607 Debeljak Miha Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 01:14:32 5 -1 00:03:09
9 . 615 Ferk Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 01:15:48 5 -1 00:03:13
10 . 610 Hrastar Tomaž Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116814454 01:20:27 5 -1 00:03:04
DNS 613 šokčević Zoran Moški SLO 01:51:09 1 -5 01:51:09
VETERANI 2-M
1 . 618 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:14:18 6 -- 00:02:53
2 . 620 Boškin Aleš Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:15:28 6 00:01:10 00:02:58
3 . 622 Strasek Ales Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 10081513629 01:15:50 6 00:01:32 00:02:59
4 . 623 Martinjaš Aljoša Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:18:21 6 00:04:03 00:02:42
5 . 619 Černe Mitja Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:20:15 6 00:05:57 00:02:52
6 . 627 Pahor Sebastjan Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 01:24:38 6 00:10:20 00:02:43
7 . 639 JERAM Damijan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017652465 01:26:50 6 00:12:32 00:02:56
8 . 621 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:11:41 5 -1 00:03:03
9 . 624 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088139032 01:12:54 5 -1 00:03:12
10 . 625 Petač Klemen Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 01:16:48 5 -1 00:03:14
DNF 626 Stres Sebastjan Moški SLO 10017587292 00:18:56 2 -4 00:02:44
DNS 616 Tancik Mitja Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:51:11 1 -5 01:51:11
VETERANI 3-M
1 . 628 Tomšič Valter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 01:08:34 5 -- 00:03:08
VETERANI 4-M
1 . 629 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 01:08:44 5 -- 00:03:06
2 . 630 Kemperl Bojan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:09:47 5 00:01:03 00:03:11
VETERANKE-Ž
1 . 631 Podpečan Ana Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 01:30:57 5 -- 00:03:32
2 . 632 Utranker Martina Ženski SLO ŠD 2SIMPL 10058948294 01:14:18 4 -1 00:03:53
U17 M-M
1 . 512 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:42:52 4 -- 00:02:25
2 . 514 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:43:11 4 00:00:19 00:02:17
3 . 516 Kavčič Blaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:44:30 4 00:01:38 00:02:24
4 . 513 Terpin Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:45:49 4 00:02:57 00:02:29
5 . 517 Pahor Žan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:45:51 4 00:02:59 00:05:32
6 . 504 Sandić David Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 10096460016 00:47:57 4 00:05:05 00:02:36
7 . 511 Dolinšek Lovro Luka Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:48:29 4 00:05:37 00:02:37
8 . 505 Utranker Filip Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641957 00:49:17 4 00:06:25 00:03:02
9 . 508 Okrogelnik Vid Moški SLO KK RAVNE 10115578211 00:52:12 4 00:09:20 00:02:58
10 . 520 Smovnik Luka Moški SLO KK RAVNE 10115571844 00:52:12 4 00:09:20 00:02:53
11 . 521 Batič Beno Moški SLO KK Črn trn 10017624375 00:53:27 4 00:10:35 00:02:55
12 . 510 FELICIJAN VID Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079230489 00:53:45 4 00:10:53 00:02:59
13 . 507 Zarnik žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 00:53:48 4 00:10:56 00:03:01
14 . 503 Mušič Marko Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:53:51 4 00:10:59 00:02:58
15 . 506 Kranjc Alex Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10063523058 00:55:11 4 00:12:19 00:03:02
16 . 501 Lipovšek Matic Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:57:15 4 00:14:23 00:02:56
17 . 518 Baumgartner Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117277630 00:57:33 4 00:14:41 00:03:04
18 . 502 Volkanovski Aleksandar Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530645 01:02:39 4 00:19:47 00:03:14
U17 W-Ž
1 . 534 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:54:04 4 -- 00:02:50
2 . 531 Smrdel Tina Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 01:02:30 4 00:08:26 00:03:17
3 . 532 EPŠEK LANA Ženski SLO KK RAVNE 10017649940 01:07:04 4 00:13:00 00:03:19
DNS 533 Klemenčič Ivana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017579010 01:51:16 1 -3 01:51:16
U15 M-M
1 . 343 Golob Nik Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:22:54 7 -- 00:01:27
2 . 339 Boškin Filip Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017650950 00:23:21 7 00:00:27 00:01:28
3 . 340 Pečnik Tian Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:24:18 7 00:01:24 00:01:35
4 . 342 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:24:46 7 00:01:52 00:01:27
5 . 336 Maksimović Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10078546742 00:24:59 7 00:02:05 00:01:30
6 . 338 Zupan Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:25:01 7 00:02:07 00:01:36
7 . 333 Ažman Juš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 00:25:17 7 00:02:23 00:01:39
8 . 324 Berlot Vid Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 00:25:41 7 00:02:47 00:01:42
9 . 322 Teran Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:25:51 7 00:02:57 00:01:37
10 . 328 Utranker Jaka Moški SLO ŠD 2Simpl 10017641856 00:26:07 7 00:03:13 00:01:41
11 . 331 Kunc Ambrož Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:27:09 7 00:04:15 00:01:40
12 . 329 Rupnik Ožbe Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:23:03 6 -1 00:01:33
13 . 334 Tominšek Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:23:38 6 -1 00:01:31
14 . 327 Juteršek Nejc Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:24:56 6 -1 00:01:47
15 . 325 Jagodič Ažbe Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 00:25:41 6 -1 00:01:45
16 . 335 Benda Gal Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 00:30:48 6 -1 00:01:51
17 . 323 Prelec Žiga Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576582 00:23:10 5 -2 00:01:49
U15 W-Ž
1 . 351 Šerkezi Maruša Tereza Ženski SLO BTC City LJUBLJANA SCOTT 10075260058 00:24:46 7 -- 00:01:32
2 . 348 Terpin Eva Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:25:54 7 00:01:08 00:01:34
3 . 346 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:22:56 6 -1 00:01:43
4 . 349 Gnezda Hana Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 00:23:13 6 -1 00:01:40
5 . 345 Ahačič Nastja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:23:14 6 -1 00:01:35
6 . 344 Inkret Ana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:24:36 6 -1 00:01:44
7 . 347 Krapež Kaja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:24:35 5 -2 00:02:13
8 . 350 Tancik Meta Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:05:24 2 -5 00:01:33
U13 M-M
1 . 562 Majnik Maks Moški SLO Pogi team Generali 10017577491 00:16:36 5 -- 00:01:28
2 . 561 Dejak Lenart Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614271 00:16:37 5 00:00:01 00:01:28
3 . 559 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO Pogi team Generali 10075259553 00:17:44 5 00:01:08 00:01:31
4 . 558 Hvala Nik Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:18:29 5 00:01:53 00:01:33
5 . 548 Cigale Amadej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:18:51 5 00:02:15 00:01:35
6 . 556 Golob Jon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:19:02 5 00:02:26 00:01:36
7 . 557 Krapež Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:19:28 5 00:02:52 00:01:39
8 . 554 Žonta Vid Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075260462 00:19:34 5 00:02:58 00:01:42
9 . 567 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:19:57 5 00:03:21 00:01:44
10 . 549 Boškin Aljaž Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:20:10 5 00:03:34 00:01:44
11 . 565 Petač Nejc Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:20:24 5 00:03:48 00:01:49
12 . 553 Cerar Blaž Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:20:26 5 00:03:50 00:01:50
13 . 638 Savorgnani Tim Moški SLO KK ZAVRŠNICA 101 052 693 33 00:20:36 5 00:04:00 00:01:51
14 . 551 KODRIČ Gašper Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:21:19 5 00:04:43 00:01:53
15 . 547 Rojc Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:21:48 5 00:05:12 00:01:57
16 . 546 Rupnik Luka Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:17:03 4 -1 00:01:48
17 . 566 Strašek Vid Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092680551 00:18:13 4 -1 00:01:57
18 . 563 Šav Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091479670 00:18:33 4 -1 00:02:08
19 . 545 Kovačič Patrik Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10089667285 00:18:37 4 -1 00:02:04
20 . 568 GREGORC Blaž Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146709 00:18:41 4 -1 00:02:10
21 . 541 ŠIMENC Aljaž Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 00:22:34 4 -1 00:02:26
22 . 543 Kokalj David Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:22:48 4 -1 00:03:08
23 . 555 Sirovina Dvornik Kai Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:25:07 4 -1 00:01:38
DNF 564 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:06:49 2 -3 00:01:54
DNF 560 Zupanc Anclin Kristjan Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059916678 00:05:39 2 -3 00:01:32
U13 W-Ž
1 . 572 Šoštarko Tajda Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:19:52 5 -- 00:01:44
2 . 571 Kobal NeŽa Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:19:16 4 -1 00:02:07
3 . 570 šiler Pina Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:20:24 4 -1 00:02:14
U11 M-M
1 . 688 Rupnik Lan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 00:16:47 7 -- 00:02:13
2 . 691 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:16:51 7 00:00:04 00:02:16
3 . 689 Šekoranja Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:17:32 7 00:00:45 00:02:21
4 . 690 Dejak Urban Moški SLO MTB trail center Kočevje 10059016396 00:17:38 7 00:00:51 00:02:18
5 . 675 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:17:46 7 00:00:59 00:02:20
6 . 669 Stres Tjaž Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10106674722 00:18:34 7 00:01:47 00:02:18
7 . 674 HOČEVAR MESOJEDEC Svit Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116817080 00:18:51 7 00:02:04 00:02:30
8 . 685 Vertačnik Nejc Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:18:51 7 00:02:04 00:02:28
9 . 682 Golob Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:19:01 7 00:02:14 00:02:35
10 . 680 BIZJAK Oskar Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 00:19:02 7 00:02:15 00:02:30
11 . 679 Kodrič Jernej Moški SLO MBK ČRNI VRH 10117507804 00:19:03 7 00:02:16 00:02:34
12 . 684 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 00:19:36 7 00:02:49 00:02:32
13 . 676 Pelhan Tjaš Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 00:19:42 7 00:02:55 00:02:36
14 . 670 Mlečnik Aljaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 00:17:08 6 -1 00:02:40
15 . 677 Zupančič Nace Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:17:21 6 -1 00:02:44
16 . 683 Mikuž Filip Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:17:43 6 -1 00:02:32
17 . 672 Rozman Izaque Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509117 00:18:26 5 -2 00:03:22
18 . 671 Rozman Jaco Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509218 00:21:12 5 -2 00:03:48
DNF 678 HAJNRIHAR Leon Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 00:05:26 2 -5 00:02:42
U11 W-Ž
1 . 696 Utranker Neža Ženski SLO ŠD 2Simpl 10058948092 00:17:07 7 -- 00:02:15
2 . 697 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:17:11 6 -1 00:02:42
3 . 695 Kosec Anamarija Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:17:28 6 -1 00:02:42
4 . 694 KOBAL EVA Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:20:38 6 -1 00:03:09
5 . 693 Benda Gaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 00:16:51 5 -2 00:02:37
6 . 692 Tancik Ema Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10081089859 00:19:49 5 -2 00:03:33
U9 M-M
1 . 663 Logar Liam Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10107403333 00:09:35 5 -- 00:01:46
2 . 660 ŽAVBI Rok Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 00:09:35 5 -- 00:01:49
3 . 659 Ravnihar Tit Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:09:53 5 00:00:18 00:01:53
4 . 698 RAZBORŠEK Tit Moški SLO ESKADRILJA 00:10:12 5 00:00:37 00:01:54
5 . 656 Kemperl Leon Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 00:10:25 5 00:00:50 00:01:57
6 . 662 Rupnik Tilen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079491783 00:10:27 5 00:00:52 00:01:47
7 . 657 Strašek Jon Moški SLO KD BIKE EK HALOZE 2002 10092679844 00:10:29 5 00:00:54 00:01:58
8 . 655 Simonič Adam Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10112090352 00:10:35 5 00:01:00 00:01:56
9 . 652 OSENAR Matic Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147618 00:10:59 5 00:01:24 00:02:03
10 . 651 Pregl Mark Moški SLO SD STRAHOVICA 00:11:45 5 00:02:10 00:02:12
11 . 653 BOROVŠAK Jaša Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147476 00:12:05 5 00:02:30 00:02:17
12 . 658 ŠIMENC Domen Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 00:10:30 4 -1 00:02:31
13 . 654 BOROVŠAK Saša Brin Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147315 00:10:55 4 -1 00:02:25
14 . 650 Zupančič Bine Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10120168129 00:09:49 3 -2 00:02:59
U9 W-Ž
1 . 667 HAJNRIHAR Lara Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 00:09:49 4 -- 00:02:24
2 . 668 Korošec Janušić Ema Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 00:10:27 4 00:00:38 00:02:29
3 . 665 ŽLENDER Kiara Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 00:11:03 4 00:01:14 00:02:32
U7 M-M
1 . 648 Vertačnik Tine Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 00:03:51 3 -- 00:01:11
2 . 644 ŠPENKO Nace Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147012 00:03:53 3 00:00:02 00:01:12
3 . 646 Zobec Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:04:17 3 00:00:26 00:01:23
4 . 641 Gregorc Filip Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146810 00:04:34 3 00:00:43 00:01:29
5 . 645 Simonič Alen Moški SLO 00:04:38 3 00:00:47 00:01:24
6 . 642 Hren Mandelc Amadei Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146911 00:04:38 3 00:00:47 00:01:25
7 . 643 Ravnihar Ted Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:04:48 3 00:00:57 00:01:28
U7 W-Ž
1 . 649 Prezelj Manca Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10118482652 00:04:04 2 -- 00:01:47

Komentarji