Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Kočevje UCI C1 2022

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Kočevje UCI C1 2022 Datum:28.05.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap Best lap time Več
ELITE (ME)-M
1 . 3 Oliver Ben
MITO-Q NZ CYCLING PROJECT
Moški NZL MITO-Q NZ CYCLING PROJECT 10008814149 -- 6 -- 00:10:22 >
Klub MITO-Q NZ CYCLING PROJECT
Država NZL
Spol: Moški
Licenca: 10008814149
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:10:22
2 . 8 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 -- 6 00:02:46 00:11:21 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:02:46
Best lap time: 00:11:21
3 . 6 Titarenko Dmytro
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 -- 6 00:03:17 00:10:53 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10006764722
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:03:17
Best lap time: 00:10:53
4 . 2 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 -- 6 00:06:42 00:10:15 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:06:42
Best lap time: 00:10:15
5 . 7 Ivory Cameron
TREK-SHIMANO AUSTRALIA
Moški AUS TREK-SHIMANO AUSTRALIA 10006801300 -- 6 00:12:24 00:12:19 >
Klub TREK-SHIMANO AUSTRALIA
Država AUS
Spol: Moški
Licenca: 10006801300
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:12:24
Best lap time: 00:12:19
6 . 17 Bilić Anthony
FOUR ES RACING TEAM
Moški CRO FOUR ES RACING TEAM 10011182868 -- 6 00:13:47 00:11:58 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10011182868
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:13:47
Best lap time: 00:11:58
7 . 24 Bonafini Edoardo
GITO SQUADRA CORSE
Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10033096582 -- 5 -1 00:12:49 >
Klub GITO SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:49
8 . 40 Tauceri Federico
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10011183171 -- 5 -1 00:13:23 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:13:23
9 . 15 Martinez Galvan Amando
FAD-GIANT
Moški MEX FAD-GIANT 10009998458 -- 5 -1 00:13:30 >
Klub FAD-GIANT
Država MEX
Spol: Moški
Licenca: 10009998458
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:13:30
10 . 29 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 -- 5 -1 00:12:51 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:51
11 . 19 Folcarelli Antonio
RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM
Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM 10009746258 -- 5 -1 00:12:02 >
Klub RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009746258
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:02
12 . 9 Koniaiev Oleksandr
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10087695660 -- 5 -1 00:12:59 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10087695660
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:59
13 . 25 Lukan Pavlo
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 -- 4 -2 00:14:47 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10011083040
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:14:47
DNF 1 Braidot Luca
SANTA CRUZ FSA
Moški ITA SANTA CRUZ FSA 10006120074 -- 3 -3 00:10:11 >
Klub SANTA CRUZ FSA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -3
Best lap time: 00:10:11
DNF 20 Bregenzer Alex
EIGHTY AID RACING TEAM
Moški DEU EIGHTY AID RACING TEAM 10010183364 -- 2 -4 00:11:25 >
Klub EIGHTY AID RACING TEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10010183364
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -4
Best lap time: 00:11:25
DNF 14 Strähle Sven
GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Moški DEU GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM 10008815866 -- 2 -4 00:11:34 >
Klub GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10008815866
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -4
Best lap time: 00:11:34
DNF 10 DORIGONI Jakob
TORPADO FACTORY TEAM
Moški ITA TORPADO FACTORY TEAM 10009770510 -- 1 -5 01:44:17 >
Klub TORPADO FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009770510
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -5
Best lap time: 01:44:17
U23 M-M
1 . 5 Hudyma Oleksandr
CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Moški UKR CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM 10092748451 -- 6 00:05:28 00:10:12 >
Klub CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10092748451
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:05:28
Best lap time: 00:10:12
2 . 4 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 -- 6 00:08:58 00:10:17 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:08:58
Best lap time: 00:10:17
3 . 21 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 -- 6 00:12:07 00:12:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:12:07
Best lap time: 00:12:26
4 . 32 Leone Samuele
TEAM CICLI MANINI
Moški ITA TEAM CICLI MANINI 10029422104 -- 6 00:13:38 00:11:55 >
Klub TEAM CICLI MANINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029422104
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:13:38
Best lap time: 00:11:55
5 . 27 Bernardi Cristian
TEAM SOGNO VENETO
Moški ITA TEAM SOGNO VENETO 10028799381 -- 6 00:15:08 00:12:19 >
Klub TEAM SOGNO VENETO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028799381
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 6
Gap: 00:15:08
Best lap time: 00:12:19
6 . 34 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 -- 5 -1 00:12:34 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:34
7 . 41 Jovanoski Dimitar
ENERGI-CYCLING SKOPJE
Moški ENERGI-CYCLING SKOPJE 10093996822 -- 5 -1 00:12:17 >
Klub ENERGI-CYCLING SKOPJE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10093996822
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:17
8 . 44 Kreiner Jonas
LRV STEIERMARK
Moški AUT LRV STEIERMARK 10035129542 -- 5 -1 00:13:16 >
Klub LRV STEIERMARK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035129542
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:13:16
9 . 28 Bošnjak Fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 -- 5 -1 00:12:44 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:44
10 . 13 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 -- 5 -1 00:11:23 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:11:23
11 . 47 Casasola Manuel
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030379471 -- 5 -1 00:13:54 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030379471
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:13:54
12 . 39 Starman Jaka
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017572542 -- 5 -1 00:13:54 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:13:54
13 . 16 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 -- 4 -2 00:11:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:11:31
14 . 11 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 -- 4 -2 00:13:40 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:13:40
15 . 30 Marzani Marco
TEAM CICLI MANINI
Moški ITA TEAM CICLI MANINI 10023559563 -- 4 -2 00:13:45 >
Klub TEAM CICLI MANINI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559563
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:13:45
16 . 12 Van Der Walt Daniel
Moški ZAF 10052105451 -- 4 -2 00:13:52 >
Klub
Država ZAF
Spol: Moški
Licenca: 10052105451
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:13:52
17 . 42 Osypenko Vitaliy
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10090690132 -- 4 -2 00:13:19 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10090690132
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:13:19
18 . 38 Riemer Jakob
LRV STEIERMARK
Moški AUT LRV STEIERMARK 10059130978 -- 4 -2 00:16:22 >
Klub LRV STEIERMARK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10059130978
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: -2
Best lap time: 00:16:22
19 . 37 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 -- 3 -3 00:14:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -3
Best lap time: 00:14:14
DNF 22 Jereb Jan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017651253 -- 3 -3 00:12:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651253
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -3
Best lap time: 00:12:29
DNF 26 Hauser Theo
LRV STEIERMARK
Moški AUT LRV STEIERMARK 10035128330 -- 3 -3 00:12:24 >
Klub LRV STEIERMARK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035128330
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -3
Best lap time: 00:12:24
DNF 33 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 -- 2 -4 00:12:53 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -4
Best lap time: 00:12:53
DNF 46 Beretta Mattia
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10028925986 -- 1 -5 00:14:32 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028925986
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -5
Best lap time: 00:14:32
DNF 43 Lavriša Fedja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217996 -- 1 -5 01:44:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217996
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -5
Best lap time: 01:44:20
DNF 45 Mazzucco Samuele
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029106953 -- 1 -5 01:44:22 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029106953
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -5
Best lap time: 01:44:22
DSQ 18 BIAGI NICO
GITO SQUADRA CORSE
Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10023559866 -- 5 -1 00:12:39 >
Klub GITO SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:12:39
U23+ELITE W-Ž
1 . 51 Belomoina Yana
CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Ženski UKR CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM 10006646100 -- 4 -- 00:19:08 >
Klub CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006646100
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:19:08
2 . 55 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 -- 4 00:05:54 00:20:48 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:05:54
Best lap time: 00:20:48
3 . 53 Popova Iryna
UKRAINE NATIONAL TEAM
Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006877785 -- 4 00:19:31 00:24:27 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006877785
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:19:31
Best lap time: 00:24:27
4 . 60 Sherstiuk Maria
UKRAINE NATIONAL TEAM
Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10016149066 -- 4 00:29:36 00:22:39 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10016149066
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:29:36
Best lap time: 00:22:39
5 . 54 Marchet Giorgia
TRINX FACTORY TEAM
Ženski ITA TRINX FACTORY TEAM 10011144270 -- 3 -1 00:22:17 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011144270
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:22:17
6 . 62 STEGAGNOLO Giorgia
RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM
Ženski ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM 10011006551 -- 3 -1 00:26:59 >
Klub RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011006551
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:26:59
7 . 63 Zanga Marta
KTM PROTEK ELETTROSYSTEM
Ženski ITA KTM PROTEK ELETTROSYSTEM 10030364620 -- 3 -1 00:25:00 >
Klub KTM PROTEK ELETTROSYSTEM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030364620
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:25:00
8 . 56 Naglič Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 -- 2 -2 00:29:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075257230
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:29:25
9 . 58 Bošnjak Larisa
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 -- 2 -2 00:30:18 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:30:18
10 . 57 Flint Isabella
ROXSOLT LIV SRAM
Ženski AUS ROXSOLT LIV SRAM 10071972263 -- 2 -2 00:29:02 >
Klub ROXSOLT LIV SRAM
Država AUS
Spol: Ženski
Licenca: 10071972263
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:29:02
11 . 64 Sternig Elena
ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR
Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR 10060522728 -- 2 -2 00:36:20 >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC HERMAGOR
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10060522728
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:36:20
12 . 61 Filipović Jana
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 10028428963 -- 1 -3 00:41:25 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:41:25
13 . 59 Ivanova Dunja
ENERGI-CYCLING SKOPJE
Ženski ENERGI-CYCLING SKOPJE 10111143691 -- 1 -3 00:52:36 >
Klub ENERGI-CYCLING SKOPJE
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10111143691
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:52:36
DNF 52 Žakelj Tanja
UNIOR SINTER FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR SINTER FACTORY RACING 10004604450 -- 1 -3 02:03:17 >
Klub UNIOR SINTER FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 02:03:17
U19 M-M
1 . 103 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 -- 4 -- 00:13:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649233
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:13:01
2 . 119 Manto Giorgio
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10032919255 -- 4 00:01:55 00:13:25 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032919255
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:01:55
Best lap time: 00:13:25
3 . 112 Hödlmoser Dominik
LRV SALZBURG
Moški AUT LRV SALZBURG 10035142979 -- 4 00:02:28 00:13:53 >
Klub LRV SALZBURG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035142979
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:02:28
Best lap time: 00:13:53
4 . 110 Di Gaspero Cristiano
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033905322 -- 4 00:04:05 00:13:32 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033905322
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:04:05
Best lap time: 00:13:32
5 . 102 Chynchyk Bohdan
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10055169136 -- 4 00:05:17 00:13:47 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10055169136
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:05:17
Best lap time: 00:13:47
6 . 113 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 -- 4 00:05:42 00:13:48 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:05:42
Best lap time: 00:13:48
7 . 129 Endrédi Máté
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Moški HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10106858012 -- 4 00:07:40 00:14:22 >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10106858012
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:07:40
Best lap time: 00:14:22
8 . 120 Gerbaz Stefano
CICLI LUCCHINI.COM
Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 10028843336 -- 4 00:08:24 00:14:28 >
Klub CICLI LUCCHINI.COM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028843336
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:08:24
Best lap time: 00:14:28
9 . 116 Cino Alessio
CICLI LUCCHINI.COM
Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 10028952056 -- 4 00:15:29 00:14:55 >
Klub CICLI LUCCHINI.COM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028952056
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:15:29
Best lap time: 00:14:55
10 . 105 Holzer Christoph
LRV STEIERMARK
Moški AUT LRV STEIERMARK 10035130047 -- 4 00:19:16 00:15:22 >
Klub LRV STEIERMARK
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10035130047
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:19:16
Best lap time: 00:15:22
11 . 122 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 -- 4 00:23:45 00:14:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:23:45
Best lap time: 00:14:51
12 . 101 Okmažić Ivan
BK MAKARSKA
Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 -- 3 -1 00:15:35 >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028417849
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:15:35
13 . 107 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 -- 3 -1 00:14:22 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582747
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:14:22
14 . 117 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 -- 3 -1 00:17:24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075250055
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:17:24
15 . 127 Ulčar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 -- 3 -1 00:17:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104250126
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:17:05
16 . 131 Dacar Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114817668 -- 3 -1 00:17:34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10114817668
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:17:34
17 . 126 SETTIN MATTIA
BETTINI BIKE TEAM
Moški ITA BETTINI BIKE TEAM 10029381583 -- 3 -1 00:17:21 >
Klub BETTINI BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029381583
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:17:21
18 . 111 Vari Simone
RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM
Moški ITA RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM 10029546180 -- 3 -1 00:18:05 >
Klub RACE MOUNTAIN FOLCARELLI TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029546180
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:18:05
19 . 121 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 -- 3 -1 00:15:28 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:15:28
20 . 115 Banovec Timotej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10127171125 -- 3 -1 00:16:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127171125
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:16:59
DNF 106 Trstenjak Matija
BK MURA AVANTURA
Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 -- 2 -2 00:16:40 >
Klub BK MURA AVANTURA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028452306
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:16:40
DNF 123 PICCIN ALESSANDRO
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10096675941 -- 2 -2 00:16:53 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10096675941
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:16:53
DNF 114 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 -- 1 -3 00:14:18 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:14:18
DNF 104 Cortesi Carlo
KTM PROTEK DAMA
Moški ITA KTM PROTEK DAMA 10031531044 -- 1 -3 00:15:28 >
Klub KTM PROTEK DAMA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031531044
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:15:28
DNF 109 Schmidt Nils
GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Moški DEU GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM 10059215854 -- 1 -3 00:20:58 >
Klub GERMAN TECHNOLOGY RACING TEAM
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10059215854
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:20:58
DNF 108 Melnichenko Dmytro
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10093457460 -- 1 -3 00:24:29 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10093457460
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:24:29
DNF 118 BISARO GABRIEL LORENZO MICHELE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10066089619 -- 1 -3 01:44:23 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10066089619
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 01:44:23
DNF 130 Smovnik Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115571844 -- 1 -3 01:44:28 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115571844
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 01:44:28
DNS 124 Kavčič Jernej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017613665 -- 1 -3 01:44:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017613665
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 01:44:26
U19 W-Ž
1 . 151 Sukhopalova Mariia
UKRAINE NATIONAL TEAM
Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10053657148 -- 3 -- 00:20:59 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10053657148
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:20:59
2 . 153 Braida Lucrezia
TEAM RUDY PROJECT XCR
Ženski ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10028924774 -- 3 00:17:11 00:25:22 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10028924774
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:17:11
Best lap time: 00:25:22
3 . 152 Pallweber Jana
SUNSHINE RACERS ASV NALS
Ženski ITA SUNSHINE RACERS ASV NALS 10032706158 -- 3 00:24:20 00:27:05 >
Klub SUNSHINE RACERS ASV NALS
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032706158
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:24:20
Best lap time: 00:27:05
4 . 163 Calderoni Vittoria
CICLISTICA ROSTESE
Ženski ITA CICLISTICA ROSTESE 10030630459 -- 3 00:42:24 00:32:20 >
Klub CICLISTICA ROSTESE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030630459
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:42:24
Best lap time: 00:32:20
5 . 161 Pozzatti Elisa
FOUR ES RACING TEAM
Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10032949062 -- 3 00:45:34 00:30:09 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032949062
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:45:34
Best lap time: 00:30:09
6 . 162 Vrhovnik Tina
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 -- 2 -1 00:34:06 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10115580029
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:34:06
7 . 158 Rizzo Vittoria
FOUR ES RACING TEAM
Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10031699378 -- 2 -1 00:31:50 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031699378
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:31:50
8 . 159 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 -- 2 -1 00:32:24 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582646
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:32:24
9 . 160 Svetiukha Olha
UKRAINE NATIONAL TEAM
Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10092269010 -- 2 -1 00:38:44 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10092269010
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:38:44
10 . 164 Mengotti Giorgia
FOUR ES RACING TEAM
Ženski ITA FOUR ES RACING TEAM 10030922974 -- 2 -1 00:41:12 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030922974
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:41:12
DNF 154 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582949 -- 1 -2 00:32:28 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582949
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:32:28
AMATER-M
1 . 201 Feresin Kristian
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 -- 3 -- 00:17:40 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014819661
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:17:40
2 . 205 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 -- 3 00:10:32 00:19:51 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:10:32
Best lap time: 00:19:51
3 . 203 Comini Luca
A.S.D TEAM STEFANA BIKE
Moški ITA A.S.D TEAM STEFANA BIKE 10088175206 -- 3 00:14:45 00:20:35 >
Klub A.S.D TEAM STEFANA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10088175206
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:14:45
Best lap time: 00:20:35
4 . 202 Dalla Pria Andrea
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 10014209672 -- 3 00:16:07 00:20:44 >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014209672
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:16:07
Best lap time: 00:20:44
DNF 204 Želimorski Luka
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10058947688 -- 1 -2 00:35:22 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10058947688
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:35:22
MASTER 1-M
1 . 210 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 -- 3 -- 00:18:22 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:18:22
2 . 207 Budin Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 -- 3 00:01:36 00:18:41 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:01:36
Best lap time: 00:18:41
3 . 209 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 -- 3 00:02:54 00:18:46 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:02:54
Best lap time: 00:18:46
4 . 208 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 -- 3 00:05:18 00:19:51 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:05:18
Best lap time: 00:19:51
5 . 212 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116814454 -- 3 00:12:52 00:22:38 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116814454
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:12:52
Best lap time: 00:22:38
6 . 211 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 -- 3 00:14:02 00:22:23 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115629741
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:14:02
Best lap time: 00:22:23
7 . 214 Debeljak Miha
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 -- 2 -1 00:25:22 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:25:22
MASTER 2-M
1 . 224 Tomšič Valter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002656 -- 3 -- 00:21:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002656
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:21:40
2 . 229 Vrtovec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004290717 -- 3 00:08:28 00:24:02 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004290717
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:08:28
Best lap time: 00:24:02
3 . 230 Kondev Ljubisha
ENERGI-CYCLING SKOPJE
Moški ENERGI-CYCLING SKOPJE 10003885842 -- 2 -1 00:25:46 >
Klub ENERGI-CYCLING SKOPJE
Država
Spol: Moški
Licenca: 10003885842
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:25:46
4 . 223 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017604470 -- 2 -1 00:26:10 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:26:10
5 . 227 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 10028610977 -- 2 -1 00:30:13 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028610977
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:30:13
MASTER 3-M
1 . 231 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 -- 3 -- 00:21:15 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:21:15
2 . 233 Comini Sergio
Moški ITA 10031416563 -- 3 00:05:56 00:22:57 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031416563
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:05:56
Best lap time: 00:22:57
3 . 234 Braidot Mauro
Moški ITA 10029544564 -- 3 00:08:59 00:22:46 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029544564
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:08:59
Best lap time: 00:22:46
4 . 238 Cvelbar Igor
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10115501924 -- 2 -1 00:30:40 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115501924
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:30:40
5 . 237 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 -- 2 -1 00:32:11 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030952377
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:32:11
6 . 236 Pezzin Claudio
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10028501412 -- 2 -1 00:37:31 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028501412
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:37:31
VETERANKE-Ž
1 . 239 Podpečan Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 -- 2 -- 00:31:28 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059078842
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:31:28
U17 M-M
1 . 81 Paludgnach Alessio
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10031735552 -- 3 -- 00:15:37 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031735552
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:15:37
2 . 94 Fregata Luca
FOUR ES Racing Team
Moški ITA FOUR ES Racing Team 10030890440 -- 3 00:01:43 00:17:03 >
Klub FOUR ES Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030890440
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:01:43
Best lap time: 00:17:03
3 . 83 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 -- 3 00:02:29 00:17:00 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:02:29
Best lap time: 00:17:00
4 . 90 Sdraulig Andrea
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 10030772323 -- 3 00:02:49 00:16:26 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030772323
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:02:49
Best lap time: 00:16:26
5 . 82 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017650950 -- 3 00:03:07 00:16:35 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:03:07
Best lap time: 00:16:35
6 . 79 Sandić David
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 10096460016 -- 3 00:05:07 00:17:09 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096460016
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:05:07
Best lap time: 00:17:09
7 . 84 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 -- 3 00:05:43 00:17:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077201876
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:05:43
Best lap time: 00:17:10
8 . 76 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650647 -- 3 00:06:38 00:17:27 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650647
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:06:38
Best lap time: 00:17:27
9 . 96 Cavezzan Filippo
Conegliano Bike Team
Moški ITA Conegliano Bike Team 10034117106 -- 3 00:07:12 00:17:39 >
Klub Conegliano Bike Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034117106
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:07:12
Best lap time: 00:17:39
10 . 80 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 -- 3 00:07:50 00:17:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:07:50
Best lap time: 00:17:52
11 . 78 Dolinsek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 -- 3 00:08:45 00:18:05 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:08:45
Best lap time: 00:18:05
12 . 93 Del Gallo Enrico
AAD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA AAD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 10113962351 -- 3 00:10:14 00:17:36 >
Klub AAD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10113962351
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:10:14
Best lap time: 00:17:36
13 . 74 Pletzer Benjamin
RC KAC
Moški AUT RC KAC 10079632738 -- 3 00:10:36 00:17:37 >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10079632738
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:10:36
Best lap time: 00:17:37
14 . 85 Ažman Juš
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652768 -- 3 00:12:16 00:19:02 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652768
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:12:16
Best lap time: 00:19:02
15 . 87 Berlot Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088905736 -- 3 00:12:18 00:19:01 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088905736
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:12:18
Best lap time: 00:19:01
16 . 89 PERUCH GIOVANNI
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10083268521 -- 3 00:12:22 00:17:57 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10083268521
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:12:22
Best lap time: 00:17:57
17 . 92 DE VETTORI ADRIEL
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10034511469 -- 3 00:12:36 00:19:04 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034511469
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:12:36
Best lap time: 00:19:04
18 . 73 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 -- 3 00:16:11 00:18:45 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:16:11
Best lap time: 00:18:45
19 . 69 Okrogelnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115578211 -- 3 00:16:27 00:19:10 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115578211
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:16:27
Best lap time: 00:19:10
20 . 88 Struna Maks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637026 -- 3 00:18:02 00:20:49 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116637026
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:18:02
Best lap time: 00:20:49
21 . 70 Petrlić Lovro
BGK Tuškanac
Moški CRO BGK Tuškanac 10104837479 -- 3 00:18:11 00:20:53 >
Klub BGK Tuškanac
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10104837479
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:18:11
Best lap time: 00:20:53
22 . 72 Zarnik Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 -- 3 00:20:52 00:21:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107758593
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:20:52
Best lap time: 00:21:59
23 . 67 Jagodič Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079964255 -- 3 00:27:36 00:22:41 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079964255
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:27:36
Best lap time: 00:22:41
24 . 98 DE POLO ANTONIO
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10091488360 -- 3 00:29:09 00:22:46 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10091488360
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:29:09
Best lap time: 00:22:46
25 . 75 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 -- 2 -1 00:23:22 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627510
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:23:22
26 . 77 Utranker Filip
2Simpl Celje
Moški SLO 2Simpl Celje 10017641957 -- 2 -1 00:21:52 >
Klub 2Simpl Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:21:52
27 . 65 Ferkol Filip
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079235341 -- 2 -1 00:27:12 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079235341
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:27:12
28 . 86 Oblak Gal
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116636824 -- 2 -1 00:28:11 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116636824
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:28:11
29 . 91 CURCIO GIOVANNI
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10034728105 -- 2 -1 00:31:24 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034728105
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:31:24
30 . 95 CASAGRANDE TOMMASO
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10076431940 -- 2 -1 00:31:35 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10076431940
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:31:35
DNF 68 D'Arsié Leonardo
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10032293203 -- 1 -2 00:42:27 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032293203
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:42:27
U17 W-Ž
1 . 308 Šerkezi Maruša Tereza
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10075260058 -- 2 -- 00:19:15 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:19:15
2 . 312 Batsutsa Mykhaylo
Ukraine national team
Ženski UKR Ukraine national team 10092334886 -- 2 00:10:25 00:24:15 >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10092334886
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:10:25
Best lap time: 00:24:15
3 . 310 SABATINO ALICE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621778 -- 2 00:10:45 00:24:37 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031621778
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:10:45
Best lap time: 00:24:37
4 . 309 Casasola Nadia
A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10031321583 -- 2 00:10:53 00:24:14 >
Klub A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031321583
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:10:53
Best lap time: 00:24:14
5 . 307 Pušec Mirta
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Ženski CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 10058281725 -- 2 00:13:00 00:25:58 >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058281725
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:13:00
Best lap time: 00:25:58
6 . 306 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 -- 2 00:13:12 00:25:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061638329
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:13:12
Best lap time: 00:25:01
7 . 304 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 -- 2 00:18:42 00:27:09 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:18:42
Best lap time: 00:27:09
8 . 311 BENEDET GIULIA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10030953690 -- 2 00:32:48 00:31:33 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030953690
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:32:48
Best lap time: 00:31:33
9 . 303 Mesojedec Zoja
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10130225413 -- 1 -1 00:41:19 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130225413
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 00:41:19
DNF 305 Gnezda Hana
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 -- 1 -1 00:26:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017610534
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 00:26:29
U15 M-M
1 . 268 Mania Samuele
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10032891064 -- 2 -- 00:12:41 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032891064
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:12:41
2 . 259 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 -- 2 00:00:40 00:13:15 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:40
Best lap time: 00:13:15
3 . 258 Dejak Lenart
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614271 -- 2 00:01:37 00:13:38 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:01:37
Best lap time: 00:13:38
4 . 250 TONIZZO JOELE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033471145 -- 2 00:02:12 00:13:36 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033471145
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:02:12
Best lap time: 00:13:36
5 . 257 Majnik Maks
Pogi Team UAE Generali
Moški SLO Pogi Team UAE Generali 10017577491 -- 2 00:03:03 00:13:45 >
Klub Pogi Team UAE Generali
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:03
Best lap time: 00:13:45
6 . 270 ZAMERO RICCARDO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10108079505 -- 2 00:03:31 00:14:20 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108079505
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:31
Best lap time: 00:14:20
7 . 252 Šerkezi Joža Matjaž
Pogi Team UAE Generali
Moški SLO Pogi Team UAE Generali 10075259553 -- 2 00:03:58 00:14:16 >
Klub Pogi Team UAE Generali
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:58
Best lap time: 00:14:16
8 . 275 CADALT NICOLAS
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10083264477 -- 2 00:03:58 00:14:10 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10083264477
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:58
Best lap time: 00:14:10
9 . 255 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 -- 2 00:03:59 00:14:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:03:59
Best lap time: 00:14:06
10 . 277 SABATINO JACOPO
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10031621879 -- 2 00:04:43 00:15:05 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031621879
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:04:43
Best lap time: 00:15:05
11 . 266 Maksimović Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10078547642 -- 2 00:04:49 00:14:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078547642
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:04:49
Best lap time: 00:14:58
12 . 271 Casagrande Filippo
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10112583739 -- 2 00:05:09 00:15:27 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10112583739
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:05:09
Best lap time: 00:15:27
13 . 254 Hvala Nik
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 -- 2 00:05:22 00:15:34 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10108088090
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:05:22
Best lap time: 00:15:34
14 . 256 Utranker Jaka
2Simpl Celje
Moški SLO 2Simpl Celje 10017641856 -- 2 00:05:46 00:15:30 >
Klub 2Simpl Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:05:46
Best lap time: 00:15:30
15 . 263 BLASEOTTO GABRIELE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 10033968673 -- 2 00:06:53 00:15:33 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033968673
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:06:53
Best lap time: 00:15:33
16 . 247 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 -- 2 00:07:25 00:16:11 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:07:25
Best lap time: 00:16:11
17 . 245 Žonta Vid
Rajd Ljubljana
Moški SLO Rajd Ljubljana 10075260462 -- 2 00:07:54 00:15:46 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075260462
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:07:54
Best lap time: 00:15:46
18 . 272 Marega Fabio
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10107975633 -- 2 00:08:27 00:16:46 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10107975633
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:08:27
Best lap time: 00:16:46
19 . 273 DAL CIN ELIA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10034472063 -- 2 00:08:53 00:16:39 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034472063
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:08:53
Best lap time: 00:16:39
20 . 241 Benda Gal
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648930 -- 2 00:09:16 00:17:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648930
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:09:16
Best lap time: 00:17:00
21 . 249 Juteršek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 -- 2 00:09:33 00:16:29 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567589
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:09:33
Best lap time: 00:16:29
22 . 246 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 -- 2 00:09:55 00:17:25 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:09:55
Best lap time: 00:17:25
23 . 264 Kukovica Vane
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10126481617 -- 2 00:10:53 00:17:21 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126481617
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:10:53
Best lap time: 00:17:21
24 . 276 ULLIANA NICOLA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10034471861 -- 2 00:11:02 00:16:34 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034471861
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:11:02
Best lap time: 00:16:34
25 . 253 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 -- 2 00:11:45 00:17:53 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:11:45
Best lap time: 00:17:53
26 . 243 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 -- 2 00:12:12 00:17:49 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578606
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:12:12
Best lap time: 00:17:49
27 . 260 ŠIMENC Aljaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 -- 2 00:12:57 00:17:57 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367666
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:12:57
Best lap time: 00:17:57
28 . 265 Savorgnani Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10105269333 -- 2 00:14:44 00:19:05 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105269333
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:14:44
Best lap time: 00:19:05
29 . 251 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 -- 2 00:15:06 00:18:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091211811
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:15:06
Best lap time: 00:18:20
30 . 242 KIŠIČEK Leon
BGK Tuskanac/TK 3MAX
Moški CRO BGK Tuskanac/TK 3MAX 10107082627 -- 2 00:15:53 00:17:20 >
Klub BGK Tuskanac/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082627
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:15:53
Best lap time: 00:17:20
31 . 261 Cvelbar Nik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105694517 -- 2 00:34:33 00:22:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105694517
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:34:33
Best lap time: 00:22:58
DNS 244 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 -- 1 -1 01:46:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916476
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 01:46:48
DNS 248 Martonics Armand
Zöld Irány Egyesület
Moški HUN Zöld Irány Egyesület 10058528467 -- 1 -1 01:46:51 >
Klub Zöld Irány Egyesület
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10058528467
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 01:46:51
DNS 262 Kokalj David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 -- 1 -1 01:46:53 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 01:46:53
DNS 267 Letnar Nik
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127640967 -- 1 -1 01:46:55 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127640967
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 01:46:55
DNS 269 Friedl Ruben
GIANT Stattegg FEDERLEICHT
Moški AUT GIANT Stattegg FEDERLEICHT 10105834054 -- 1 -1 01:46:56 >
Klub GIANT Stattegg FEDERLEICHT
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10105834054
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -1
Best lap time: 01:46:56
U15 W-Ž
1 . 283 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 -- 2 -- 00:13:53 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:13:53
2 . 290 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 -- 2 00:00:56 00:14:35 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:56
Best lap time: 00:14:35
3 . 284 Pletzer Lina
RC KAC
Ženski AUT RC KAC 10087908252 -- 2 00:05:28 00:16:22 >
Klub RC KAC
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10087908252
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:05:28
Best lap time: 00:16:22
4 . 279 Szücs Borbála
Zöld Irány Egyesület
Ženski HUN Zöld Irány Egyesület 10058525740 -- 2 00:05:49 00:16:21 >
Klub Zöld Irány Egyesület
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10058525740
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:05:49
Best lap time: 00:16:21
5 . 285 Savorgnano Ambra
A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Ženski ITA A.S.D. LIBERTAS CERESETTO 10033968572 -- 2 00:06:17 00:16:03 >
Klub A.S.D. LIBERTAS CERESETTO
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10033968572
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:06:17
Best lap time: 00:16:03
6 . 289 CADALT ELISABET
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10093607408 -- 2 00:06:33 00:17:00 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10093607408
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:06:33
Best lap time: 00:17:00
7 . 282 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 -- 2 00:08:00 00:17:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:08:00
Best lap time: 00:17:35
8 . 278 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 -- 2 00:09:01 00:17:13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626500
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:09:01
Best lap time: 00:17:13
9 . 286 CASAGRANDE ARIANNA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10083268521 -- 2 00:12:23 00:18:32 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10083268521
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:12:23
Best lap time: 00:18:32
10 . 281 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 -- 2 00:13:18 00:18:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:13:18
Best lap time: 00:18:44
11 . 287 TESSER GIOIA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10034348589 -- 2 00:16:33 00:19:35 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10034348589
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:16:33
Best lap time: 00:19:35
12 . 280 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 -- 2 00:19:03 00:20:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116638137
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:19:03
Best lap time: 00:20:55
13 . 288 DAL CIN KEIRA
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Ženski ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10083270743 -- 2 00:23:49 00:22:38 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10083270743
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:23:49
Best lap time: 00:22:38
U13 M-M
1 . 323 Dakskobler Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 -- 4 -- 00:04:44 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:04:44
2 . 332 Dejak Urban
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10059016396 -- 4 00:00:08 00:05:11 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:05:11
3 . 328 Gregorc Blaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146709 -- 4 00:00:29 00:05:01 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146709
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:29
Best lap time: 00:05:01
4 . 321 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 -- 4 00:00:33 00:04:44 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095795867
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:33
Best lap time: 00:04:44
5 . 327 Erjavec Jošt
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116816272 -- 4 00:00:47 00:05:08 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116816272
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:47
Best lap time: 00:05:08
6 . 333 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091270011 -- 4 00:01:20 00:05:17 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:01:20
Best lap time: 00:05:17
7 . 334 Bartolme Enej
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128258838 -- 4 00:01:24 00:05:10 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258838
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:01:24
Best lap time: 00:05:10
8 . 326 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 -- 4 00:03:07 00:05:00 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:03:07
Best lap time: 00:05:00
9 . 324 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 -- 4 00:04:06 00:05:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:04:06
Best lap time: 00:05:04
10 . 330 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 -- 4 00:04:23 00:05:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:04:23
Best lap time: 00:05:31
11 . 347 Razoršek Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126004963 -- 4 00:04:31 00:06:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126004963
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:04:31
Best lap time: 00:06:00
12 . 338 Cimprič Debevc Nal
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128257929 -- 4 00:05:02 00:05:58 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128257929
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:05:02
Best lap time: 00:05:58
13 . 325 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 -- 4 00:05:04 00:06:16 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:05:04
Best lap time: 00:06:16
14 . 348 Kolenc Luka
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127643189 -- 4 00:05:47 00:06:01 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127643189
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:05:47
Best lap time: 00:06:01
15 . 337 Mesojedec Svit
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116817080 -- 4 00:06:17 00:05:39 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116817080
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:06:17
Best lap time: 00:05:39
16 . 335 Hajnrihar Leon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 -- 4 00:06:18 00:06:22 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368070
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:06:18
Best lap time: 00:06:22
17 . 336 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588710 -- 4 00:06:47 00:06:32 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588710
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:06:47
Best lap time: 00:06:32
18 . 339 Hrastar Nejc
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128258535 -- 3 -1 00:06:09 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258535
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:09
19 . 341 KIŠIČEK Luka
BGK Tuskanac/TK 3MAX
Moški SLO BGK Tuskanac/TK 3MAX 10107082930 -- 3 -1 00:06:46 >
Klub BGK Tuskanac/TK 3MAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107082930
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:46
20 . 345 PELHAN Tjaš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 -- 3 -1 00:07:05 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106981280
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:07:05
21 . 331 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 -- 3 -1 00:06:17 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:17
22 . 340 Mlečnik Aljaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10060808068 -- 3 -1 00:06:54 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10060808068
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:54
23 . 344 Ipavec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10113455931 -- 3 -1 00:07:34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113455931
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:07:34
24 . 342 Crnović Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128280965 -- 3 -1 00:07:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128280965
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:07:34
25 . 343 Barišič Tim
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126210017 -- 3 -1 00:08:52 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126210017
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:08:52
DNF 322 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 -- 2 -2 00:05:15 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654182
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:05:15
DNS 329 Rupnik Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 -- 1 -3 00:31:17 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:31:17
DNS 346 Božič Jan
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje -- 1 -3 00:31:19 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:31:19
U13 W-Ž
1 . 351 Utranker Neža
2Simpl Celje
Ženski SLO 2Simpl Celje 10058948092 -- 4 -- 00:05:29 >
Klub 2Simpl Celje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:05:29
2 . 349 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 -- 4 00:00:35 00:05:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:00:35
Best lap time: 00:05:25
3 . 356 Friedl Lola
GIANT Stattegg FEDERLEICHT
Ženski AUT GIANT Stattegg FEDERLEICHT 10114270832 -- 4 00:01:56 00:05:42 >
Klub GIANT Stattegg FEDERLEICHT
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10114270832
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 4
Gap: 00:01:56
Best lap time: 00:05:42
4 . 350 Ravnikar Bolčina Ula
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 -- 3 -1 00:06:34 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626496
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:34
5 . 354 Gregorc Maša
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127641775 -- 3 -1 00:06:39 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127641775
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:39
6 . 352 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 -- 3 -1 00:06:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061637521
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:06:30
7 . 353 Benda Gaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 -- 3 -1 00:07:08 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10113235053
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:07:08
DNF 355 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 -- 1 -3 00:30:51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:30:51
U11 M-M
1 . 363 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 -- 3 -- 00:05:10 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104258816
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:05:10
2 . 362 Križan Bor
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017643674 -- 3 00:00:08 00:05:07 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643674
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:05:07
3 . 361 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 -- 3 00:01:08 00:05:46 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:01:08
Best lap time: 00:05:46
4 . 364 Rupnik Lan
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050455340 -- 3 00:01:15 00:05:49 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050455340
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:01:15
Best lap time: 00:05:49
5 . 367 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 -- 3 00:01:54 00:05:44 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:01:54
Best lap time: 00:05:44
6 . 370 žavbi Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 -- 3 00:02:00 00:06:03 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366454
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:02:00
Best lap time: 00:06:03
7 . 371 Zupančič Nace
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 -- 3 00:02:02 00:06:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107617642
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:02:02
Best lap time: 00:06:01
8 . 373 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 -- 3 00:02:35 00:06:04 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:02:35
Best lap time: 00:06:04
9 . 366 Jemc Erik
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128274905 -- 3 00:03:13 00:06:13 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128274905
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:03:13
Best lap time: 00:06:13
10 . 368 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 -- 3 00:04:03 00:06:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104170910
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:04:03
Best lap time: 00:06:40
11 . 372 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 -- 3 00:04:20 00:05:59 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368272
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:04:20
Best lap time: 00:05:59
12 . 383 Razboršek Tit
2Simpl Celje
Moški SLO 2Simpl Celje -- 3 00:04:23 00:06:16 >
Klub 2Simpl Celje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:04:23
Best lap time: 00:06:16
13 . 376 Pretnar Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128275511 -- 3 00:06:25 00:07:07 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128275511
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:06:25
Best lap time: 00:07:07
14 . 381 BOROVŠAK Jaša
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147476 -- 3 00:07:10 00:06:42 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147476
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:07:10
Best lap time: 00:06:42
15 . 382 Sudec Adrian
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Moški CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 10106745551 -- 3 00:08:38 00:08:17 >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10106745551
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:08:38
Best lap time: 00:08:17
16 . 374 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217895 -- 3 00:10:35 00:08:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217895
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:10:35
Best lap time: 00:08:01
17 . 375 Nučič Brin
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10128325223 -- 2 -1 00:08:38 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128325223
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:08:38
18 . 380 Sabo Štrucl Troy
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116810414 -- 2 -1 00:07:52 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116810414
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:07:52
DNF 369 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 -- 1 -2 00:05:20 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092777854
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:05:20
DNS 377 Rozman Izaque
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509117 -- 1 -2 00:34:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117509117
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:10
DNS 378 Rozman Jaco
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509218 -- 1 -2 00:34:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117509218
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:38
DNS 365 HARNOLD ŠVAJGER Mark
Golovec trails
Moški SLO Golovec trails 10114247691 -- 1 -2 00:34:44 >
Klub Golovec trails
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10114247691
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:44
DNS 379 Namlih Jure
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128259747 -- 1 -2 00:34:46 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128259747
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:46
U11 W-Ž
1 . 385 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127647536 -- 3 -- 00:07:50 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127647536
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:07:50
2 . 388 HAJNRIHAR Lara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 -- 3 00:01:54 00:07:42 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10118368171
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 3
Gap: 00:01:54
Best lap time: 00:07:42
3 . 384 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 -- 2 -1 00:07:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082240624
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:07:06
4 . 389 Erjavec Neža
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10128260353 -- 2 -1 00:08:13 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10128260353
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:08:13
5 . 391 Žlender Kiara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 -- 2 -1 00:08:11 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10120147517
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:08:11
6 . 387 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 10127975619 -- 2 -1 00:09:16 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10127975619
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:09:16
7 . 386 Nižić Nicole
BK Grobnik
Ženski CRO BK Grobnik 10112940518 -- 2 -1 00:08:55 >
Klub BK Grobnik
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10112940518
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: -1
Best lap time: 00:08:55
DNS 390 Bizjak Vida
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127606817 -- 1 -2 00:34:12 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127606817
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:12
DNS 392 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 -- 1 -2 00:34:18 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10105307224
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:18
DNS 393 Žuk Liza
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10116812333 -- 1 -2 00:34:21 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116812333
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 1
Gap: -2
Best lap time: 00:34:21
U9 M-M
1 . 404 Gregorc Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146810 -- 2 -- 00:05:10 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146810
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:05:10
2 . 416 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 -- 2 00:00:54 00:05:46 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117791831
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:00:54
Best lap time: 00:05:46
3 . 405 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 -- 2 00:01:27 00:05:55 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366858
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:01:27
Best lap time: 00:05:55
4 . 403 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127642280 -- 2 00:01:46 00:06:08 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127642280
Čas: 00:00:00
Št. krogov: 2
Gap: 00:01:46
Best lap time: 00:06:08