Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 29. XCO SAMOBOR 2022 UCI Class 1

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:29. XCO SAMOBOR 2022 UCI Class 1 Datum:05.06.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Laps Čas Gap Več
VETERANI A-M
1 . 300 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 3 51:13 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Laps: 3
Čas: 51:13
Gap: -
2 . 305 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 3 52:42 +01:28 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Laps: 3
Čas: 52:42
Gap: +01:28
3 . 306 VERBANAC ALEN JOVANOVIĆ
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 10006687223 3 55:43 +04:30 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10006687223
Laps: 3
Čas: 55:43
Gap: +04:30
4 . 303 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 3 57:54 +06:41 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115629741
Laps: 3
Čas: 57:54
Gap: +06:41
5 . 304 Kisicek Perica
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški SLO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 10015259801 3 1:01:35 +10:22 >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10015259801
Laps: 3
Čas: 1:01:35
Gap: +10:22
6 . 302 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 10075109609 3 1:02:18 +11:05 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10075109609
Laps: 3
Čas: 1:02:18
Gap: +11:05
DNF 301 Debeljak Miha
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 2 44:02 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Laps: 2
Čas: 44:02
Gap: LAP
VETERANI B-M
1 . 357 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 3 49:19 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Laps: 3
Čas: 49:19
Gap: -
2 . 342 Boškin Aleš
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 3 50:49 +01:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003492586
Laps: 3
Čas: 50:49
Gap: +01:29
3 . 355 Strasek Ales
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10081513629 3 51:50 +02:31 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
Laps: 3
Čas: 51:50
Gap: +02:31
4 . 358 Utranker Damjan
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10017642058 3 53:42 +04:23 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
Laps: 3
Čas: 53:42
Gap: +04:23
5 . 344 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 3 54:38 +05:18 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Laps: 3
Čas: 54:38
Gap: +05:18
6 . 349 Mesaric Ivica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10003947577 3 54:42 +05:23 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10003947577
Laps: 3
Čas: 54:42
Gap: +05:23
7 . 346 Gábor Dervalics
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Moški HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10023598868 3 57:54 +08:35 >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023598868
Laps: 3
Čas: 57:54
Gap: +08:35
8 . 348 Lupše Blaž
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10125500301 3 59:04 +09:44 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125500301
Laps: 3
Čas: 59:04
Gap: +09:44
9 . 360 JURIĆ Marijo
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10114817062 3 59:32 +10:12 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10114817062
Laps: 3
Čas: 59:32
Gap: +10:12
10 . 352 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 3 1:00:29 +11:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
Laps: 3
Čas: 1:00:29
Gap: +11:10
11 . 351 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 3 1:00:47 +11:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106783038
Laps: 3
Čas: 1:00:47
Gap: +11:28
12 . 353 Škrinjar Goran
BK CIKLUS
Moški CRO BK CIKLUS 10028407644 3 1:04:33 +15:13 >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028407644
Laps: 3
Čas: 1:04:33
Gap: +15:13
13 . 354 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017604470 3 1:05:59 +16:40 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
Laps: 3
Čas: 1:05:59
Gap: +16:40
14 . 340 Balenović Goran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10028447858 3 1:09:53 +20:34 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028447858
Laps: 3
Čas: 1:09:53
Gap: +20:34
16 . 343 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10028421788 2 57:28 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028421788
Laps: 2
Čas: 57:28
Gap: -1 LAP
DNF 347 KovaČ Tihomir
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 10073402914 2 42:13 LAP >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10073402914
Laps: 2
Čas: 42:13
Gap: LAP
DNF 356 Szabolcs Horváth
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Moški HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10023612309 0 >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023612309
Laps: 0
Čas:
Gap:
VETERANI B-Ž
15 . 359 Utranker Martina
2SIMPL CELJE
Ženski SLO 2SIMPL CELJE 10058948294 2 55:59 -1 LAP >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948294
Laps: 2
Čas: 55:59
Gap: -1 LAP
VETERANI C-M
1 . 375 Perić Zoran
BK Kairos
Moški CRO BK Kairos 10080225852 3 1:05:03 - >
Klub BK Kairos
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080225852
Laps: 3
Čas: 1:05:03
Gap: -
2 . 374 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 10028610977 3 1:09:31 +04:27 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028610977
Laps: 3
Čas: 1:09:31
Gap: +04:27
3 . 370 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 3 1:11:29 +06:25 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030952377
Laps: 3
Čas: 1:11:29
Gap: +06:25
4 . 373 Radulović Siniša
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028451292 2 53:56 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028451292
Laps: 2
Čas: 53:56
Gap: -1 LAP
5 . 371 Čičin Šain Mario
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10107091115 2 1:00:05 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107091115
Laps: 2
Čas: 1:00:05
Gap: -1 LAP
ELITE (ME)-M
1 . 4 Agostinelli Alessio
KTM PROTEK ELETTROSYSTEM
Moški ITA KTM PROTEK ELETTROSYSTEM 10011133459 6 1:25:08 - >
Klub KTM PROTEK ELETTROSYSTEM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Laps: 6
Čas: 1:25:08
Gap: -
2 . 1 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 6 1:27:20 +02:11 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Laps: 6
Čas: 1:27:20
Gap: +02:11
3 . 2 Markt Karl
JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING
Moški AUT JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING 10003917366 6 1:31:07 +05:59 >
Klub JB BRUNEX SUPERIOR FACTORY RACING
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003917366
Laps: 6
Čas: 1:31:07
Gap: +05:59
4 . 15 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 6 1:32:17 +07:08 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
Laps: 6
Čas: 1:32:17
Gap: +07:08
5 . 6 Bonetto Edoardo
SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM
Moški ITA SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM 10007423110 6 1:32:44 +07:35 >
Klub SUPERNOVA STIP FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Laps: 6
Čas: 1:32:44
Gap: +07:35
6 . 5 Martinez Galvan Amando
FAD-GIANT
Moški FAD-GIANT 10009998458 6 1:33:33 +08:25 >
Klub FAD-GIANT
Država
Spol: Moški
Licenca: 10009998458
Laps: 6
Čas: 1:33:33
Gap: +08:25
7 . 3 Raggl Gregor
JB BRUNEX SUPERIOR RACING TEAM
Moški AUT JB BRUNEX SUPERIOR RACING TEAM 10006801906 6 1:34:43 +09:34 >
Klub JB BRUNEX SUPERIOR RACING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10006801906
Laps: 6
Čas: 1:34:43
Gap: +09:34
8 . 7 bošnjak fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 6 1:35:21 +10:12 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Laps: 6
Čas: 1:35:21
Gap: +10:12
9 . 25 Sylvester Balázs
CUBE-CSöMöR
Moški HUN CUBE-CSöMöR 10023646762 6 1:37:20 +12:11 >
Klub CUBE-CSöMöR
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023646762
Laps: 6
Čas: 1:37:20
Gap: +12:11
10 . 27 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 6 1:38:24 +13:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Laps: 6
Čas: 1:38:24
Gap: +13:16
11 . 8 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 6 1:38:30 +13:22 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Laps: 6
Čas: 1:38:30
Gap: +13:22
12 . 23 Senn Tobias
VBC WALDSHUT-TIENGEN/ TEAM BIKE SERVICE PARTNER
Moški DEU VBC WALDSHUT-TIENGEN/ TEAM BIKE SERVICE PARTNER 10046123581 6 1:38:31 +13:22 >
Klub VBC WALDSHUT-TIENGEN/ TEAM BIKE SERVICE PARTNER
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10046123581
Laps: 6
Čas: 1:38:31
Gap: +13:22
13 . 18 Jereb Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017649637 6 1:42:29 +17:21 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649637
Laps: 6
Čas: 1:42:29
Gap: +17:21
14 . 11 Casasola Manuel
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030379471 5 1:26:44 -1 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030379471
Laps: 5
Čas: 1:26:44
Gap: -1 LAP
15 . 16 Gros Raphaël
MASSI BEAUMES DE VENISE
Moški FRA MASSI BEAUMES DE VENISE 10070086019 5 1:27:31 -1 LAP >
Klub MASSI BEAUMES DE VENISE
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10070086019
Laps: 5
Čas: 1:27:31
Gap: -1 LAP
16 . 24 Starman Jaka
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017572542 5 1:29:41 -1 LAP >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572542
Laps: 5
Čas: 1:29:41
Gap: -1 LAP
17 . 14 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 5 1:31:03 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Laps: 5
Čas: 1:31:03
Gap: -1 LAP
18 . 9 Brenesel Nikola
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Moški SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10079715994 5 1:31:07 -1 LAP >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10079715994
Laps: 5
Čas: 1:31:07
Gap: -1 LAP
19 . 12 Demer David
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Moški SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10059255159 5 1:36:10 -1 LAP >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10059255159
Laps: 5
Čas: 1:36:10
Gap: -1 LAP
20 . 29 Mavrin Božidar
BK MURA AVANTURA
Moški CRO BK MURA AVANTURA 10092715008 5 1:41:09 -1 LAP >
Klub BK MURA AVANTURA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092715008
Laps: 5
Čas: 1:41:09
Gap: -1 LAP
DNF 13 Derrieu Theo
MASSI BEAUMES DE VENISES
Moški FRA MASSI BEAUMES DE VENISES 10068874832 2 36:20 LAP >
Klub MASSI BEAUMES DE VENISES
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10068874832
Laps: 2
Čas: 36:20
Gap: LAP
DNF 17 Hunjak Stjepan
BK PRELOG
Moški CRO BK PRELOG 10028437350 3 1:04:28 LAP >
Klub BK PRELOG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028437350
Laps: 3
Čas: 1:04:28
Gap: LAP
DNF 19 Krajnc Gregor
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10008196783 3 47:43 LAP >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Laps: 3
Čas: 47:43
Gap: LAP
DNF 28 Koniaiev Oleksandr
Ukraine National Team
Moški Ukraine National Team 10016149066 2 47:17 LAP >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Moški
Licenca: 10016149066
Laps: 2
Čas: 47:17
Gap: LAP
U23+ELITE W-Ž
1 . 100 Belomoina Yana
CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Ženski CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM 10006646100 5 1:28:13 - >
Klub CST POSTNL BAFANG MTB RACING TEAM
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10006646100
Laps: 5
Čas: 1:28:13
Gap: -
2 . 101 Žakelj Tanja
UNIOR SINTER FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR SINTER FACTORY RACING 10004604450 5 1:30:37 +02:24 >
Klub UNIOR SINTER FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Laps: 5
Čas: 1:30:37
Gap: +02:24
3 . 102 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 5 1:32:38 +04:25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Laps: 5
Čas: 1:32:38
Gap: +04:25
4 . 103 Bokros Csenge Anna
LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA
Ženski HUN LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA 10023662930 5 1:38:58 +10:45 >
Klub LIMITLESS XCO TEAM NAGYKANIZSA
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023662930
Laps: 5
Čas: 1:38:58
Gap: +10:45
5 . 112 Popova Iryna
Ukraine National Team
Ženski Ukraine National Team 10006877785 5 1:40:46 +12:33 >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10006877785
Laps: 5
Čas: 1:40:46
Gap: +12:33
6 . 104 bošnjak larisa
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 5 1:45:11 +16:58 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
Laps: 5
Čas: 1:45:11
Gap: +16:58
7 . 113 Sherstiuk Maria
Ukraine National Team
Ženski Ukraine National Team 10016149066 4 1:30:10 -1 LAP >
Klub Ukraine National Team
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10016149066
Laps: 4
Čas: 1:30:10
Gap: -1 LAP
8 . 111 Filipović Jana
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 10028428963 4 1:34:48 -1 LAP >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10028428963
Laps: 4
Čas: 1:34:48
Gap: -1 LAP
9 . 105 Čičin Šain Dora
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10107088586 4 1:44:51 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10107088586
Laps: 4
Čas: 1:44:51
Gap: -1 LAP
10 . 108 Kostic Ivana
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Ženski SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10007861630 4 1:51:50 -1 LAP >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10007861630
Laps: 4
Čas: 1:51:50
Gap: -1 LAP
11 . 107 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 10091089953 4 1:59:22 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10091089953
Laps: 4
Čas: 1:59:22
Gap: -1 LAP
12 . 109 Radovanovic Jovana
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Ženski SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10049834641 3 1:39:32 -2 LAP >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10049834641
Laps: 3
Čas: 1:39:32
Gap: -2 LAP
DNF 110 Tepić Klara
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10082556478 3 1:18:20 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082556478
Laps: 3
Čas: 1:18:20
Gap: LAP
U19 M-M
1 . 158 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 4 1:01:54 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649233
Laps: 4
Čas: 1:01:54
Gap: -
2 . 157 okmažić ivan
BK MAKARSKA
Moški CRO BK MAKARSKA 10028417849 4 1:02:18 +00:24 >
Klub BK MAKARSKA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028417849
Laps: 4
Čas: 1:02:18
Gap: +00:24
3 . 152 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 4 1:04:15 +02:21 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
Laps: 4
Čas: 1:04:15
Gap: +02:21
4 . 164 Smrdel Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582747 4 1:06:19 +04:24 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582747
Laps: 4
Čas: 1:06:19
Gap: +04:24
5 . 167 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 4 1:06:30 +04:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
Laps: 4
Čas: 1:06:30
Gap: +04:36
6 . 166 Trstenjak Matija
BK MURA AVANTURA
Moški CRO BK MURA AVANTURA 10028452306 4 1:06:34 +04:40 >
Klub BK MURA AVANTURA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028452306
Laps: 4
Čas: 1:06:34
Gap: +04:40
7 . 150 Banovec Timotej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10127171125 4 1:08:52 +06:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127171125
Laps: 4
Čas: 1:08:52
Gap: +06:58
8 . 155 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 4 1:09:39 +07:45 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651859
Laps: 4
Čas: 1:09:39
Gap: +07:45
9 . 169 Svilokos Jakov
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10064832356 4 1:13:44 +11:49 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10064832356
Laps: 4
Čas: 1:13:44
Gap: +11:49
10 . 168 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 4 1:14:27 +12:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075250055
Laps: 4
Čas: 1:14:27
Gap: +12:33
11 . 162 Škiljić Petar
BBK PAKOŠTANE
Moški CRO BBK PAKOŠTANE 10093196671 4 1:16:25 +14:31 >
Klub BBK PAKOŠTANE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093196671
Laps: 4
Čas: 1:16:25
Gap: +14:31
12 . 154 Marčelja Lovro
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10058276873 4 1:21:56 +20:02 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058276873
Laps: 4
Čas: 1:21:56
Gap: +20:02
13 . 165 Stanisic Damjan
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Moški SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10097557227 3 1:17:16 -1 LAP >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10097557227
Laps: 3
Čas: 1:17:16
Gap: -1 LAP
14 . 156 Mustač Patrick
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10091564445 3 1:40:01 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10091564445
Laps: 3
Čas: 1:40:01
Gap: -1 LAP
15 . 161 Rnjak Toma
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 10075952293 2 1:09:41 -2 LAP >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10075952293
Laps: 2
Čas: 1:09:41
Gap: -2 LAP
DNF 151 Endrédi Máté
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Moški HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10106858012 1 32:10 LAP >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10106858012
Laps: 1
Čas: 32:10
Gap: LAP
DNF 159 Rajsic Luka
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Moški SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10090808451 1 38:15 LAP >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10090808451
Laps: 1
Čas: 38:15
Gap: LAP
DNF 160 Rákosa Bence
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Moški HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10106858113 0 >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10106858113
Laps: 0
Čas:
Gap:
DNF 163 Smovnik Luka
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115571844 2 37:30 LAP >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115571844
Laps: 2
Čas: 37:30
Gap: LAP
U19 W-Ž
1 . 200 CANCIANI LISA
ASD DP66 GIANT SMP
Ženski ITA ASD DP66 GIANT SMP 10053334220 3 59:31 - >
Klub ASD DP66 GIANT SMP
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10053334220
Laps: 3
Čas: 59:31
Gap: -
2 . 204 Vrhovnik Tina
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 3 1:05:30 +05:58 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10115580029
Laps: 3
Čas: 1:05:30
Gap: +05:58
3 . 203 Smrdel Tina
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017582646 3 1:11:58 +12:27 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017582646
Laps: 3
Čas: 1:11:58
Gap: +12:27
4 . 201 Kustura Karla
BK X Factory
Ženski BIH BK X Factory 10091478559 3 1:14:51 +15:20 >
Klub BK X Factory
Država BIH
Spol: Ženski
Licenca: 10091478559
Laps: 3
Čas: 1:14:51
Gap: +15:20
5 . 202 Nikitović Anja
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Ženski SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10091079344 3 1:25:03 +25:32 >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10091079344
Laps: 3
Čas: 1:25:03
Gap: +25:32
U17 M-M
1 . 253 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017650950 3 47:49 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Laps: 3
Čas: 47:49
Gap: -
2 . 272 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 3 48:34 +00:45 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
Laps: 3
Čas: 48:34
Gap: +00:45
3 . 271 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 3 48:46 +00:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Laps: 3
Čas: 48:46
Gap: +00:57
4 . 270 Sandić David
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 10096460016 3 49:28 +01:39 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096460016
Laps: 3
Čas: 49:28
Gap: +01:39
5 . 258 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 3 50:27 +02:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077201876
Laps: 3
Čas: 50:27
Gap: +02:38
6 . 273 Utranker Filip
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10017641957 3 50:59 +03:10 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
Laps: 3
Čas: 50:59
Gap: +03:10
7 . 266 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650647 3 51:03 +03:14 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650647
Laps: 3
Čas: 51:03
Gap: +03:14
8 . 250 Babačič Maj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091212518 3 52:28 +04:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091212518
Laps: 3
Čas: 52:28
Gap: +04:39
9 . 261 Kiss Vince Daniel
BIKE-ZONE GöDöLLő
Moški HUN BIKE-ZONE GöDöLLő 10023619581 3 53:37 +05:48 >
Klub BIKE-ZONE GöDöLLő
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023619581
Laps: 3
Čas: 53:37
Gap: +05:48
10 . 265 Okrogelnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115578211 3 57:15 +09:26 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115578211
Laps: 3
Čas: 57:15
Gap: +09:26
11 . 260 Kálmán Dániel Ákos
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Moški HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10023615945 3 1:00:13 +12:24 >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023615945
Laps: 3
Čas: 1:00:13
Gap: +12:24
12 . 264 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 3 1:00:18 +12:28 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059597891
Laps: 3
Čas: 1:00:18
Gap: +12:28
13 . 262 Korpar Borna
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10112929101 3 1:00:25 +12:35 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10112929101
Laps: 3
Čas: 1:00:25
Gap: +12:35
14 . 256 Doljanin Roko
BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE 10092743401 3 1:03:35 +15:45 >
Klub BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092743401
Laps: 3
Čas: 1:03:35
Gap: +15:45
15 . 269 Révész Ádám
VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM
Moški HUN VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM 10078841479 3 1:03:58 +16:09 >
Klub VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10078841479
Laps: 3
Čas: 1:03:58
Gap: +16:09
16 . 267 Petrlić Lovro
BGK TUšKANAC
Moški CRO BGK TUšKANAC 10104837479 3 1:04:20 +16:31 >
Klub BGK TUšKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10104837479
Laps: 3
Čas: 1:04:20
Gap: +16:31
17 . 257 FERKOL FILIP
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10079235341 2 55:45 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079235341
Laps: 2
Čas: 55:45
Gap: -1 LAP
18 . 268 Radulovic Jurica
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10028410674 2 1:00:18 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028410674
Laps: 2
Čas: 1:00:18
Gap: -1 LAP
19 . 275 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 1 27:18 -2 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
Laps: 1
Čas: 27:18
Gap: -2 LAP
DNF 255 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 1 15:58 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Laps: 1
Čas: 15:58
Gap: LAP
U17 W-Ž
1 . 225 Šerkezi Maruša Tereza
RAJD LJUBLJANA
Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 10075260058 2 36:14 - >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
Laps: 2
Čas: 36:14
Gap: -
2 . 224 Pušec Mirta
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Ženski CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 10058281725 2 39:49 +03:34 >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058281725
Laps: 2
Čas: 39:49
Gap: +03:34
3 . 223 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 2 41:40 +05:25 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
Laps: 2
Čas: 41:40
Gap: +05:25
4 . 221 Gnezda Hana
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017610534 2 45:17 +09:03 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017610534
Laps: 2
Čas: 45:17
Gap: +09:03
5 . 226 Škrbić Iva
MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Ženski SRB MTB REPREZENTACIJA SRBIJE 10091076617 2 53:20 +17:05 >
Klub MTB REPREZENTACIJA SRBIJE
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10091076617
Laps: 2
Čas: 53:20
Gap: +17:05
DNF 222 Matić Dragana
BK LJUBUšKI
Ženski BIH BK LJUBUšKI 10112158252 2 52:50 LAP >
Klub BK LJUBUšKI
Država BIH
Spol: Ženski
Licenca: 10112158252
Laps: 2
Čas: 52:50
Gap: LAP
U15 M-M
1 . 428 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 5 25:17 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Laps: 5
Čas: 25:17
Gap: -
2 . 417 Maksimović Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10078546742 5 26:12 +00:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078546742
Laps: 5
Čas: 26:12
Gap: +00:55
3 . 416 Majnik Maks
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10017577491 5 26:25 +01:08 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Laps: 5
Čas: 26:25
Gap: +01:08
4 . 427 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 5 27:06 +01:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Laps: 5
Čas: 27:06
Gap: +01:49
5 . 429 Utranker Jaka
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10017641856 5 27:06 +01:49 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Laps: 5
Čas: 27:06
Gap: +01:49
6 . 406 Hvala Nik
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 5 27:45 +02:28 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10108088090
Laps: 5
Čas: 27:45
Gap: +02:28
7 . 403 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271 5 28:37 +03:20 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Laps: 5
Čas: 28:37
Gap: +03:20
8 . 421 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 5 29:22 +04:05 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Laps: 5
Čas: 29:22
Gap: +04:05
9 . 422 Šerkezi Joža Matjaž
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10075259553 5 29:29 +04:12 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
Laps: 5
Čas: 29:29
Gap: +04:12
10 . 401 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 5 29:29 +04:12 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948
Laps: 5
Čas: 29:29
Gap: +04:12
11 . 408 Kišiček Leon
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški SLO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 10107082627 5 30:04 +04:47 >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107082627
Laps: 5
Čas: 30:04
Gap: +04:47
12 . 405 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 5 31:11 +05:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091211811
Laps: 5
Čas: 31:11
Gap: +05:54
13 . 414 Kukovica Vane
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10126481617 5 31:57 +06:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126481617
Laps: 5
Čas: 31:57
Gap: +06:40
14 . 410 KODRIČ Gašper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 4 25:15 -1 LAP >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107601070
Laps: 4
Čas: 25:15
Gap: -1 LAP
15 . 419 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 4 25:19 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
Laps: 4
Čas: 25:19
Gap: -1 LAP
16 . 424 Sladoljev Mate
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10093197984 4 26:05 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093197984
Laps: 4
Čas: 26:05
Gap: -1 LAP
17 . 413 Krstičević Mate
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10096288446 4 26:12 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288446
Laps: 4
Čas: 26:12
Gap: -1 LAP
18 . 420 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 4 26:22 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916476
Laps: 4
Čas: 26:22
Gap: -1 LAP
19 . 423 ŠIMENC Aljaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 4 26:24 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367666
Laps: 4
Čas: 26:24
Gap: -1 LAP
20 . 425 Strašek Vid
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10092680551 4 27:45 -1 LAP >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092680551
Laps: 4
Čas: 27:45
Gap: -1 LAP
21 . 426 Talajić Marko
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10077919777 4 28:18 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10077919777
Laps: 4
Čas: 28:18
Gap: -1 LAP
22 . 409 Knez Maksimiljan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10126918319 4 29:14 -1 LAP >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126918319
Laps: 4
Čas: 29:14
Gap: -1 LAP
23 . 431 Župančić Andrija
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10112928895 4 29:58 -1 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10112928895
Laps: 4
Čas: 29:58
Gap: -1 LAP
24 . 415 Leontić David
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10096288648 4 31:40 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288648
Laps: 4
Čas: 31:40
Gap: -1 LAP
25 . 404 Dražić Fran
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10125628219 4 34:17 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10125628219
Laps: 4
Čas: 34:17
Gap: -1 LAP
26 . 411 Kokalj David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 3 28:01 -2 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
Laps: 3
Čas: 28:01
Gap: -2 LAP
27 . 402 Čičin Šain Eugen
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10094243160 3 29:44 -2 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10094243160
Laps: 3
Čas: 29:44
Gap: -2 LAP
28 . 430 Žonta Vid
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10075260462 2 12:02 -3 LAP >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075260462
Laps: 2
Čas: 12:02
Gap: -3 LAP
DNF 412 Krošelj Lovre
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10118427280 3 18:52 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10118427280
Laps: 3
Čas: 18:52
Gap: LAP
U15 W-Ž
1 . 460 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 5 26:10 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Laps: 5
Čas: 26:10
Gap: -
2 . 459 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 5 27:51 +01:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Laps: 5
Čas: 27:51
Gap: +01:40
3 . 455 Kiss Nikoletta Bettina
BIKE-ZONE GöDöLLő
Ženski HUN BIKE-ZONE GöDöLLő 10023619076 5 31:19 +05:08 >
Klub BIKE-ZONE GöDöLLő
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023619076
Laps: 5
Čas: 31:19
Gap: +05:08
4 . 450 Bokros Kincső
VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM
Ženski HUN VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM 10062040877 5 32:05 +05:55 >
Klub VKE-NELSON PEPPERL+FUCHS TEAM
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10062040877
Laps: 5
Čas: 32:05
Gap: +05:55
5 . 458 Szücs Borbála
ZöLD IRáNY EGYESüLET
Ženski HUN ZöLD IRáNY EGYESüLET 10058525740 5 32:20 +06:10 >
Klub ZöLD IRáNY EGYESüLET
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10058525740
Laps: 5
Čas: 32:20
Gap: +06:10
6 . 453 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 4 26:33 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
Laps: 4
Čas: 26:33
Gap: -1 LAP
7 . 456 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 4 28:23 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
Laps: 4
Čas: 28:23
Gap: -1 LAP
8 . 457 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 4 29:07 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116638137
Laps: 4
Čas: 29:07
Gap: -1 LAP
9 . 451 Bokšić Lara
BK METKOVIć
Ženski CRO BK METKOVIć 10082412796 4 31:30 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082412796
Laps: 4
Čas: 31:30
Gap: -1 LAP
10 . 452 Gajzer Tia
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Ženski CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 10128534882 2 16:48 -3 LAP >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10128534882
Laps: 2
Čas: 16:48
Gap: -3 LAP
11 . 454 Ivanković Josipa
BK METKOVIć
Ženski CRO BK METKOVIć 10126871233 2 22:15 -3 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10126871233
Laps: 2
Čas: 22:15
Gap: -3 LAP
U13 M-M
1 . 602 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 5 14:43 - >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654182
Laps: 5
Čas: 14:43
Gap: -
2 . 619 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 5 15:05 +00:22 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095795867
Laps: 5
Čas: 15:05
Gap: +00:22
3 . 604 Dakskobler Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 5 15:05 +00:22 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Laps: 5
Čas: 15:05
Gap: +00:22
4 . 613 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 5 15:19 +00:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Laps: 5
Čas: 15:19
Gap: +00:36
5 . 624 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 5 15:22 +00:38 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Laps: 5
Čas: 15:22
Gap: +00:38
6 . 608 GREGORC Blaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146709 5 15:51 +01:07 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146709
Laps: 5
Čas: 15:51
Gap: +01:07
7 . 618 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091270011 5 15:53 +01:09 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
Laps: 5
Čas: 15:53
Gap: +01:09
8 . 615 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 5 16:10 +01:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
Laps: 5
Čas: 16:10
Gap: +01:26
9 . 605 Dejak Urban
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10059016396 5 16:25 +01:42 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Laps: 5
Čas: 16:25
Gap: +01:42
10 . 600 Bartolme Enej
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128258838 5 16:35 +01:51 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258838
Laps: 5
Čas: 16:35
Gap: +01:51
11 . 617 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116817080 5 17:22 +02:39 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116817080
Laps: 5
Čas: 17:22
Gap: +02:39
12 . 612 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 5 17:35 +02:51 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Laps: 5
Čas: 17:35
Gap: +02:51
13 . 623 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 5 17:35 +02:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Laps: 5
Čas: 17:35
Gap: +02:52
14 . 622 Rupnik Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 5 17:38 +02:54 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
Laps: 5
Čas: 17:38
Gap: +02:54
15 . 614 Krstičević Antonio
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10096288345 5 17:55 +03:12 >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288345
Laps: 5
Čas: 17:55
Gap: +03:12
16 . 611 Kišiček Luka
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 10107082930 5 17:56 +03:12 >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082930
Laps: 5
Čas: 17:56
Gap: +03:12
17 . 601 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 10125318728 5 18:22 +03:38 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10125318728
Laps: 5
Čas: 18:22
Gap: +03:38
18 . 609 HAJNIHAR Leon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 4 14:59 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368070
Laps: 4
Čas: 14:59
Gap: -1 LAP
19 . 616 Mataija Dino
BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Moški CRO BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA 10125627714 4 15:06 -1 LAP >
Klub BICIKLISTIČKI KLUB CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10125627714
Laps: 4
Čas: 15:06
Gap: -1 LAP
20 . 606 Dragičević Luka
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Moški CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 4 15:06 -1 LAP >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Laps: 4
Čas: 15:06
Gap: -1 LAP
21 . 603 Cimprič Debevc Nal
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128257929 4 15:14 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128257929
Laps: 4
Čas: 15:14
Gap: -1 LAP
22 . 610 Hostnik Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367868 4 15:30 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367868
Laps: 4
Čas: 15:30
Gap: -1 LAP
23 . 620 PELHAN Tjaš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 4 15:42 -1 LAP >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106981280
Laps: 4
Čas: 15:42
Gap: -1 LAP
24 . 625 Zuban Roko
BK VERGO
Moški CRO BK VERGO 10095955010 4 15:54 -1 LAP >
Klub BK VERGO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095955010
Laps: 4
Čas: 15:54
Gap: -1 LAP
25 . 626 JAGARČEC Benjamin
BGK TUšKANAC
Moški CRO BGK TUšKANAC 10131006968 4 17:04 -1 LAP >
Klub BGK TUšKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10131006968
Laps: 4
Čas: 17:04
Gap: -1 LAP
U13 W-Ž
1 . 660 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 5 16:09 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Laps: 5
Čas: 16:09
Gap: -
2 . 662 Utranker Neža
2SIMPL CELJE
Ženski SLO 2SIMPL CELJE 10058948092 5 17:04 +00:54 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Laps: 5
Čas: 17:04
Gap: +00:54
3 . 657 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 4 15:19 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061637521
Laps: 4
Čas: 15:19
Gap: -1 LAP
4 . 652 Gregorc Maša
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127641775 4 15:51 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127641775
Laps: 4
Čas: 15:51
Gap: -1 LAP
5 . 661 Stojanovska Dalija
KőBáNYA CYCLING TEAM
Ženski HUN KőBáNYA CYCLING TEAM 10088424473 4 16:34 -1 LAP >
Klub KőBáNYA CYCLING TEAM
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10088424473
Laps: 4
Čas: 16:34
Gap: -1 LAP
6 . 654 Klarić Maša
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10059526355 4 17:13 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059526355
Laps: 4
Čas: 17:13
Gap: -1 LAP
7 . 655 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 4 17:35 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
Laps: 4
Čas: 17:35
Gap: -1 LAP
8 . 653 Juranic Korina
TK 3MAX
Ženski SLO TK 3MAX 4 17:47 -1 LAP >
Klub TK 3MAX
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Laps: 4
Čas: 17:47
Gap: -1 LAP
9 . 656 Marević Gabrijela
BK METKOVIć
Ženski CRO BK METKOVIć 10118315328 4 18:53 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10118315328
Laps: 4
Čas: 18:53
Gap: -1 LAP
10 . 658 Radulović Lucia Gita
BBK ORLOV KRUG
Ženski CRO BBK ORLOV KRUG 10059248085 4 19:06 -1 LAP >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059248085
Laps: 4
Čas: 19:06
Gap: -1 LAP
11 . 659 Sabadin Gea
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 10127973494 4 19:44 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10127973494
Laps: 4
Čas: 19:44
Gap: -1 LAP
12 . 651 Dominiković Iva
BK METKOVIć
Ženski CRO BK METKOVIć 10082412493 4 20:28 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10082412493
Laps: 4
Čas: 20:28
Gap: -1 LAP
U11 M-M
1 . 809 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643674 4 13:13 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643674
Laps: 4
Čas: 13:13
Gap: -
2 . 804 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 4 13:50 +00:36 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
Laps: 4
Čas: 13:50
Gap: +00:36
3 . 810 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 4 13:51 +00:38 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
Laps: 4
Čas: 13:51
Gap: +00:38
4 . 800 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 4 14:13 +01:00 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368272
Laps: 4
Čas: 14:13
Gap: +01:00
5 . 830 Zupančič Nace
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 4 14:41 +01:27 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107617642
Laps: 4
Čas: 14:41
Gap: +01:27
6 . 818 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 4 14:44 +01:30 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092777854
Laps: 4
Čas: 14:44
Gap: +01:30
7 . 805 Jemc Erik
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128274905 4 15:24 +02:11 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128274905
Laps: 4
Čas: 15:24
Gap: +02:11
8 . 814 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 10106958648 4 16:06 +02:53 >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10106958648
Laps: 4
Čas: 16:06
Gap: +02:53
9 . 833 Razboršek Tit
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10130876727 4 16:07 +02:53 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130876727
Laps: 4
Čas: 16:07
Gap: +02:53
10 . 817 Pretnar Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128275511 4 16:10 +02:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128275511
Laps: 4
Čas: 16:10
Gap: +02:57
11 . 802 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 4 16:11 +02:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104170910
Laps: 4
Čas: 16:11
Gap: +02:58
12 . 816 Perlić Enzo
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10119263201 4 16:12 +02:59 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10119263201
Laps: 4
Čas: 16:12
Gap: +02:59
13 . 815 Mokrovčak Loris
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 16:12 +02:59 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Laps: 4
Čas: 16:12
Gap: +02:59
14 . 813 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 4 16:13 +02:59 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
Laps: 4
Čas: 16:13
Gap: +02:59
15 . 829 ŽAVBI Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 4 16:26 +03:13 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366454
Laps: 4
Čas: 16:26
Gap: +03:13
16 . 808 Kodrič Jernej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10117507804 4 16:44 +03:30 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117507804
Laps: 4
Čas: 16:44
Gap: +03:30
17 . 812 Margetić Loren
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10118410207 4 16:50 +03:36 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10118410207
Laps: 4
Čas: 16:50
Gap: +03:36
18 . 826 Strašek Jon
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10092679844 4 17:08 +03:55 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092679844
Laps: 4
Čas: 17:08
Gap: +03:55
19 . 821 Remon Marcos
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10086133455 3 13:13 -1 LAP >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10086133455
Laps: 3
Čas: 13:13
Gap: -1 LAP
20 . 825 štrucl Troy
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810414 3 13:16 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116810414
Laps: 3
Čas: 13:16
Gap: -1 LAP
21 . 820 Zovko Darian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 10127972989 3 13:49 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10127972989
Laps: 3
Čas: 13:49
Gap: -1 LAP
22 . 831 Novak Ian
BK VERGO
Moški CRO BK VERGO 10128401409 3 13:56 -1 LAP >
Klub BK VERGO
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10128401409
Laps: 3
Čas: 13:56
Gap: -1 LAP
23 . 801 BOROVŠAK Jaša
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147476 3 14:01 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147476
Laps: 3
Čas: 14:01
Gap: -1 LAP
24 . 806 Juranic Maks
TK 3MAX
Moški CRO TK 3MAX 3 14:46 -1 LAP >
Klub TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Laps: 3
Čas: 14:46
Gap: -1 LAP
25 . 827 SUDEC ADRIAN
BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Moški CRO BIKE ACADEMY VERGO TEAM 10106745551 3 14:49 -1 LAP >
Klub BIKE ACADEMY VERGO TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10106745551
Laps: 3
Čas: 14:49
Gap: -1 LAP
26 . 822 Rožić Matej
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 15:02 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Laps: 3
Čas: 15:02
Gap: -1 LAP
27 . 823 Rozman Izaque
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509117 3 16:09 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117509117
Laps: 3
Čas: 16:09
Gap: -1 LAP
28 . 832 TARLE Jan
BBK Krpelj
Moški CRO BBK Krpelj 10130973323 3 16:43 -1 LAP >
Klub BBK Krpelj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10130973323
Laps: 3
Čas: 16:43
Gap: -1 LAP
29 . 819 Radivojević Nola
TK 3MAX
Moški CRO TK 3MAX 3 16:47 -1 LAP >
Klub TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca:
Laps: 3
Čas: 16:47
Gap: -1 LAP
30 . 824 Rozman Jaco
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509218 3 17:41 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117509218
Laps: 3
Čas: 17:41
Gap: -1 LAP
31 . 828 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 1 03:16 -3 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104258816
Laps: 1
Čas: 03:16
Gap: -3 LAP
U11 W-Ž
1 . 840 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 4 16:03 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082240624
Laps: 4
Čas: 16:03
Gap: -
2 . 843 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127647536 4 17:28 +01:25 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127647536
Laps: 4
Čas: 17:28
Gap: +01:25
3 . 836 Bizjak Vida
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127606817 4 18:26 +02:23 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127606817
Laps: 4
Čas: 18:26
Gap: +02:23
4 . 842 Nižić Nicole
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 10112940518 4 19:02 +02:58 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10112940518
Laps: 4
Čas: 19:02
Gap: +02:58
5 . 835 Abramović Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 10127975619 3 14:27 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10127975619
Laps: 3
Čas: 14:27
Gap: -1 LAP
6 . 838 HAJNRIHAR Lara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 3 14:47 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10118368171
Laps: 3
Čas: 14:47
Gap: -1 LAP
7 . 839 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 3 14:48 -1 LAP >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10105307224
Laps: 3
Čas: 14:48
Gap: -1 LAP
8 . 844 ŽLENDER Kiara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 3 14:54 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10120147517
Laps: 3
Čas: 14:54
Gap: -1 LAP
9 . 841 Malezija Erika
BK METKOVIć
Ženski CRO BK METKOVIć 10095852249 3 16:59 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10095852249
Laps: 3
Čas: 16:59
Gap: -1 LAP
U9 M-M
1 . 867 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127642280 12 12:37 - >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127642280
Laps: 12
Čas: 12:37
Gap: -
2 . 865 OSENAR Matic
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147618 11 12:34 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147618
Laps: 11
Čas: 12:34
Gap: -1 LAP
3 . 862 Krstičević Duje
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10107100613 11 12:34 -1 LAP >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107100613
Laps: 11
Čas: 12:34
Gap: -1 LAP
4 . 875 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 11 12:54 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366858
Laps: 11
Čas: 12:54
Gap: -1 LAP
5 . 873 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147012 11 12:55 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147012
Laps: 11
Čas: 12:55
Gap: -1 LAP
6 . 859 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 11 12:56 -1 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117791831
Laps: 11
Čas: 12:56
Gap: -1 LAP
7 . 855 Gregorc Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146810 11 12:56 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146810
Laps: 11
Čas: 12:56
Gap: -1 LAP
8 . 864 Merhar Domen
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10130222076 11 13:50 -1 LAP >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130222076
Laps: 11
Čas: 13:50
Gap: -1 LAP
9 . 871 ŠIMENC Domen
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 11 13:57 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367363
Laps: 11
Čas: 13:57
Gap: -1 LAP
10 . 854 Burnik Luka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10127232456 11 14:11 -1 LAP >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127232456
Laps: 11
Čas: 14:11
Gap: -1 LAP
11 . 870 Rovanšek Urban
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217794 11 14:17 -1 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217794
Laps: 11
Čas: 14:17
Gap: -1 LAP
12 . 852 BOROVŠAK Saša Brin
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147315 11 14:23 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147315
Laps: 11
Čas: 14:23
Gap: -1 LAP
13 . 878 FILIPOVIĆ Mislav
BBK Krpelj
Moški CRO BBK Krpelj 10130973121 11 14:23 -1 LAP >
Klub BBK Krpelj
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10130973121
Laps: 11
Čas: 14:23
Gap: -1 LAP
14 . 857 Hren Mandelc Amadei
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146911 10 12:35 -2 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146911
Laps: 10
Čas: 12:35
Gap: -2 LAP
15 . 866 Paska Lovro
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10107823968 9 12:35 -3 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107823968
Laps: 9
Čas: 12:35
Gap: -3 LAP
16 . 877 Zupančič Bine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10120168129 9 12:52 -3 LAP >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120168129
Laps: 9
Čas: 12:52
Gap: -3 LAP
17 . 876 Žiberna Filipe
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127648142 9 12:55 -3 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127648142
Laps: 9
Čas: 12:55
Gap: -3 LAP
U9 W-Ž
1 . 874 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 10112940316 12 14:18 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10112940316
Laps: 12
Čas: 14:18
Gap: -
2 . 850 Abramović Valeria
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 10127975922 11 14:46 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10127975922
Laps: 11
Čas: 14:46
Gap: -1 LAP
3 . 851 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10130118309 10 13:13 -2 LAP >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130118309
Laps: 10
Čas: 13:13
Gap: -2 LAP
4 . 856 Horvat Vita
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10107823867 10 13:26 -2 LAP >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10107823867
Laps: 10
Čas: 13:26
Gap: -2 LAP
5 . 853 Brala Ana
BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Ženski CRO BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE 10128649666 10 13:44 -2 LAP >
Klub BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10128649666
Laps: 10
Čas: 13:44
Gap: -2 LAP
6 . 868 Prezelj Manca
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10118482652 10 14:00 -2 LAP >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10118482652
Laps: 10
Čas: 14:00
Gap: -2 LAP
7 . 860 KEPIC Maja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127642583 10 14:17 -2 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127642583
Laps: 10
Čas: 14:17
Gap: -2 LAP
8 . 872 šimenc Ela
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130692225 9 14:21 -3 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130692225
Laps: 9
Čas: 14:21
Gap: -3 LAP
U7 M-M
1 . 909 Žuk Fran
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810717 10 08:07 - >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116810717
Laps: 10
Čas: 08:07
Gap: -
2 . 907 Žiberna Oliver
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127639654 10 08:07 +00:00 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127639654
Laps: 10
Čas: 08:07
Gap: +00:00
3 . 901 Krajina Šimun
BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE 10128650070 10 08:09 +00:02 >
Klub BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10128650070
Laps: 10
Čas: 08:09
Gap: +00:02
4 . 904 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10128211449 9 08:27 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128211449
Laps: 9
Čas: 08:27
Gap: -1 LAP
5 . 900 Brala Kristijan
BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Moški CRO BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE 10128649767 9 08:34 -1 LAP >
Klub BICIKLISTIčKI KLUB POSEDARJE
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10128649767
Laps: 9
Čas: 08:34
Gap: -1 LAP
U7 W-Ž
1 . 905 Šekoranja Neža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10127919641 10 08:06 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127919641
Laps: 10
Čas: 08:06
Gap: -
2 . 902 Lampe Lucija
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10127233567 9 08:26 -1 LAP >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127233567
Laps: 9
Čas: 08:26
Gap: -1 LAP
3 . 908 žlender Zara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127605807 9 08:46 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127605807
Laps: 9
Čas: 08:46
Gap: -1 LAP
4 . 903 Osenar Neža
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130317864 9 08:57 -1 LAP >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130317864
Laps: 9
Čas: 08:57
Gap: -1 LAP
SPORT-M
1 . 502 Tomasev Alen
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 10008595392 3 51:18 - >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008595392
Laps: 3
Čas: 51:18
Gap: -
2 . 500 Feresin Kristian
CAPRIVESI
Moški ITA CAPRIVESI 10014819661 3 52:10 +00:52 >
Klub CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014819661
Laps: 3
Čas: 52:10
Gap: +00:52
3 . 501 Razingar Matej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056474188 3 55:53 +04:35 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056474188
Laps: 3
Čas: 55:53
Gap: +04:35
4 . 503 Žgalin Matej
BK Dugo Selo 2001
Moški CRO BK Dugo Selo 2001 10009980371 3 1:02:52 +11:33 >
Klub BK Dugo Selo 2001
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10009980371
Laps: 3
Čas: 1:02:52
Gap: +11:33

Komentarji

 

Mobile content