Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCC Energija Domžale DP 2022 Sloxcup

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCC Energija Domžale DP 2022 Sloxcup Datum:18.09.2022
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Krogov Gap Best lap time Več
ELITE (ME)-M
1 . 7 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 00:24:41 7 -- 00:03:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas: 00:24:41
Krogov: 7
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:19
2 . 3 Krajnc Gregor
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10008196783 00:26:15 7 00:01:34 00:03:37 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Čas: 00:26:15
Krogov: 7
Gap: 00:01:34
Best lap time: 00:03:37
3 . 4 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 00:27:59 7 00:03:18 00:03:34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas: 00:27:59
Krogov: 7
Gap: 00:03:18
Best lap time: 00:03:34
U23 M-M
1 . 9 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:25:04 7 00:00:23 00:03:31 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas: 00:25:04
Krogov: 7
Gap: 00:00:23
Best lap time: 00:03:31
2 . 1 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 00:25:05 7 00:00:24 00:03:21 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Čas: 00:25:05
Krogov: 7
Gap: 00:00:24
Best lap time: 00:03:21
3 . 6 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:25:56 7 00:01:15 00:03:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Čas: 00:25:56
Krogov: 7
Gap: 00:01:15
Best lap time: 00:03:36
4 . 5 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 00:26:31 7 00:01:50 00:03:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Čas: 00:26:31
Krogov: 7
Gap: 00:01:50
Best lap time: 00:03:35
5 . 2 Gnezda Nace
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654586 00:27:05 7 00:02:24 00:03:38 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654586
Čas: 00:27:05
Krogov: 7
Gap: 00:02:24
Best lap time: 00:03:38
6 . 12 Pavlič Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 00:27:07 7 00:02:26 00:03:45 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079794608
Čas: 00:27:07
Krogov: 7
Gap: 00:02:26
Best lap time: 00:03:45
7 . 8 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 00:25:23 6 -1 00:03:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Čas: 00:25:23
Krogov: 6
Gap: -1
Best lap time: 00:03:43
8 . 14 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 00:28:30 6 -1 00:03:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574562
Čas: 00:28:30
Krogov: 6
Gap: -1
Best lap time: 00:03:35
9 . 13 Lavriša Fedja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217996 00:26:21 5 -2 00:04:46 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217996
Čas: 00:26:21
Krogov: 5
Gap: -2
Best lap time: 00:04:46
U23+ELITE W-Ž
1 . 15 Žakelj Tanja
UNIOR SINTER FACTORY RACING
Ženski SLO UNIOR SINTER FACTORY RACING 10004604450 00:24:05 6 -- 00:03:44 >
Klub UNIOR SINTER FACTORY RACING
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Čas: 00:24:05
Krogov: 6
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:44
2 . 16 Movrin Vita
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017590124 00:24:48 6 00:00:43 00:03:44 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Čas: 00:24:48
Krogov: 6
Gap: 00:00:43
Best lap time: 00:03:44
3 . 17 Naglič Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 00:28:59 6 00:04:54 00:04:23 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075257230
Čas: 00:28:59
Krogov: 6
Gap: 00:04:54
Best lap time: 00:04:23
U19 M-M
1 . 21 Pahor Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649233 00:25:19 7 -- 00:03:25 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649233
Čas: 00:25:19
Krogov: 7
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:25
2 . 22 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 00:26:02 7 00:00:43 00:03:24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
Čas: 00:26:02
Krogov: 7
Gap: 00:00:43
Best lap time: 00:03:24
3 . 25 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 00:27:16 7 00:01:57 00:03:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075250055
Čas: 00:27:16
Krogov: 7
Gap: 00:01:57
Best lap time: 00:03:48
4 . 24 Gladek Marcel
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:27:16 7 00:01:57 00:03:43 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588811
Čas: 00:27:16
Krogov: 7
Gap: 00:01:57
Best lap time: 00:03:43
5 . 27 Banovec Timotej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10127171125 00:27:30 7 00:02:11 00:03:35 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127171125
Čas: 00:27:30
Krogov: 7
Gap: 00:02:11
Best lap time: 00:03:35
6 . 31 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:24:32 6 -1 00:03:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
Čas: 00:24:32
Krogov: 6
Gap: -1
Best lap time: 00:03:39
7 . 29 Ulčar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104250126 00:24:44 6 -1 00:03:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104250126
Čas: 00:24:44
Krogov: 6
Gap: -1
Best lap time: 00:03:49
8 . 26 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:25:11 6 -1 00:03:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651859
Čas: 00:25:11
Krogov: 6
Gap: -1
Best lap time: 00:03:55
9 . 30 Kainz Jonas Jakob
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10131096490 00:25:01 5 -2 00:04:19 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131096490
Čas: 00:25:01
Krogov: 5
Gap: -2
Best lap time: 00:04:19
U19 W-Ž
1 . 32 Vrhovnik Tina
KK RAVNE
Ženski SLO KK RAVNE 10115580029 00:24:07 5 -- 00:04:27 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10115580029
Čas: 00:24:07
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:04:27
2 . 33 Kranjec Žagar Hana
RAJD LJUBLJANA
Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 10017554455 00:24:09 5 00:00:02 00:04:27 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554455
Čas: 00:24:09
Krogov: 5
Gap: 00:00:02
Best lap time: 00:04:27
MASTER 1-M
1 . 194 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:23:52 6 -- 00:03:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Čas: 00:23:52
Krogov: 6
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:52
2 . 196 Strasek Ales
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10081513629 00:23:55 6 00:00:03 00:03:54 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
Čas: 00:23:55
Krogov: 6
Gap: 00:00:03
Best lap time: 00:03:54
3 . 193 Budin Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 00:25:08 6 00:01:16 00:03:46 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
Čas: 00:25:08
Krogov: 6
Gap: 00:01:16
Best lap time: 00:03:46
4 . 203 Lupše Blaž
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10125500301 00:25:14 6 00:01:22 00:04:07 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10125500301
Čas: 00:25:14
Krogov: 6
Gap: 00:01:22
Best lap time: 00:04:07
5 . 197 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 00:25:46 6 00:01:54 00:03:59 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Čas: 00:25:46
Krogov: 6
Gap: 00:01:54
Best lap time: 00:03:59
6 . 199 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 00:26:07 6 00:02:15 00:04:06 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Čas: 00:26:07
Krogov: 6
Gap: 00:02:15
Best lap time: 00:04:06
7 . 200 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 00:26:25 6 00:02:33 00:04:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
Čas: 00:26:25
Krogov: 6
Gap: 00:02:33
Best lap time: 00:04:08
8 . 195 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 00:26:58 6 00:03:06 00:03:54 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Čas: 00:26:58
Krogov: 6
Gap: 00:03:06
Best lap time: 00:03:54
9 . 198 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 00:28:08 6 00:04:16 00:04:14 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115629741
Čas: 00:28:08
Krogov: 6
Gap: 00:04:16
Best lap time: 00:04:14
10 . 202 Hrastar Tomaž
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116814454 00:28:17 6 00:04:25 00:04:12 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116814454
Čas: 00:28:17
Krogov: 6
Gap: 00:04:25
Best lap time: 00:04:12
11 . 201 Debeljak Miha
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017612251 00:24:29 5 -1 00:04:15 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Čas: 00:24:29
Krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:04:15
MASTER 2-M
1 . 205 Blaznik Robert
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 00:24:09 6 -- 00:03:56 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003481270
Čas: 00:24:09
Krogov: 6
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:56
2 . 207 Utranker Damjan
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10017642058 00:24:20 6 00:00:11 00:03:55 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
Čas: 00:24:20
Krogov: 6
Gap: 00:00:11
Best lap time: 00:03:55
3 . 204 Boškin Aleš
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 00:24:34 6 00:00:25 00:03:59 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003492586
Čas: 00:24:34
Krogov: 6
Gap: 00:00:25
Best lap time: 00:03:59
4 . 206 Starman Jan
RAJD LJUBLJANA
Moški SLO RAJD LJUBLJANA 10017604470 00:25:37 5 -1 00:04:38 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604470
Čas: 00:25:37
Krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:04:38
MASTER 3-M
1 . 208 Zupan Tine
SCOTT TEAM
Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:24:09 5 -- 00:04:39 >
Klub SCOTT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Čas: 00:24:09
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:04:39
VETERANKE-Ž
1 . 211 Tancik Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10004342146 00:26:33 5 -- 00:04:44 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004342146
Čas: 00:26:33
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:04:44
2 . 210 Utranker Martina
2SIMPL CELJE
Ženski SLO 2SIMPL CELJE 10058948294 00:29:45 5 00:03:12 00:05:24 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948294
Čas: 00:29:45
Krogov: 5
Gap: 00:03:12
Best lap time: 00:05:24
U17 M-M
1 . 53 Golob Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10077201876 00:23:07 6 -- 00:03:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10077201876
Čas: 00:23:07
Krogov: 6
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:40
2 . 49 Utranker Filip
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10017641957 00:23:15 6 00:00:08 00:03:43 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
Čas: 00:23:15
Krogov: 6
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:03:43
3 . 52 Štajnar Gašper
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:23:40 6 00:00:33 00:03:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Čas: 00:23:40
Krogov: 6
Gap: 00:00:33
Best lap time: 00:03:49
4 . 47 Dolinšek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:24:10 6 00:01:03 00:03:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Čas: 00:24:10
Krogov: 6
Gap: 00:01:03
Best lap time: 00:03:57
5 . 48 Pečnik Tian
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10017650647 00:24:30 6 00:01:23 00:03:56 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650647
Čas: 00:24:30
Krogov: 6
Gap: 00:01:23
Best lap time: 00:03:56
6 . 50 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017650950 00:24:42 6 00:01:35 00:03:59 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Čas: 00:24:42
Krogov: 6
Gap: 00:01:35
Best lap time: 00:03:59
7 . 51 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 00:25:11 6 00:02:04 00:04:00 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
Čas: 00:25:11
Krogov: 6
Gap: 00:02:04
Best lap time: 00:04:00
8 . 42 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 00:25:13 6 00:02:06 00:04:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059597891
Čas: 00:25:13
Krogov: 6
Gap: 00:02:06
Best lap time: 00:04:00
9 . 41 Zarnik žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 00:25:14 6 00:02:07 00:04:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107758593
Čas: 00:25:14
Krogov: 6
Gap: 00:02:07
Best lap time: 00:04:03
10 . 46 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:25:50 6 00:02:43 00:04:08 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
Čas: 00:25:50
Krogov: 6
Gap: 00:02:43
Best lap time: 00:04:08
11 . 44 Okrogelnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115578211 00:25:52 6 00:02:45 00:04:09 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115578211
Čas: 00:25:52
Krogov: 6
Gap: 00:02:45
Best lap time: 00:04:09
12 . 40 Petrlić Lovro
BGK TUšKANAC
Moški CRO BGK TUšKANAC 10104837479 00:26:21 6 00:03:14 00:03:50 >
Klub BGK TUšKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10104837479
Čas: 00:26:21
Krogov: 6
Gap: 00:03:14
Best lap time: 00:03:50
13 . 39 Lipovšek Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017627510 00:26:44 6 00:03:37 00:04:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017627510
Čas: 00:26:44
Krogov: 6
Gap: 00:03:37
Best lap time: 00:04:15
14 . 38 Baumgartner Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117277630 00:26:59 6 00:03:52 00:04:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117277630
Čas: 00:26:59
Krogov: 6
Gap: 00:03:52
Best lap time: 00:04:19
15 . 37 Kunc Ambrož
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:24:10 5 -1 00:04:25 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578404
Čas: 00:24:10
Krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:04:25
16 . 34 Keržan Žan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017648425 00:27:16 5 -1 00:04:27 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648425
Čas: 00:27:16
Krogov: 5
Gap: -1
Best lap time: 00:04:27
U17 W-Ž
1 . 56 Ahačič Nastja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061638329 00:24:11 5 -- 00:04:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061638329
Čas: 00:24:11
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:04:36
2 . 57 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:24:44 5 00:00:33 00:04:40 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
Čas: 00:24:44
Krogov: 5
Gap: 00:00:33
Best lap time: 00:04:40
3 . 54 Rubanenko Anastasiia
UKRAINE NATIONAL TEAM
Ženski UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10092334886 00:22:22 4 -1 00:05:12 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10092334886
Čas: 00:22:22
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:12
U15 M-M
1 . 77 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:20:38 5 -- 00:03:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Čas: 00:20:38
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:56
2 . 76 Maksimović Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10078546742 00:20:43 5 00:00:05 00:03:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078546742
Čas: 00:20:43
Krogov: 5
Gap: 00:00:05
Best lap time: 00:03:55
3 . 74 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:20:46 5 00:00:08 00:04:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Čas: 00:20:46
Krogov: 5
Gap: 00:00:08
Best lap time: 00:04:00
4 . 72 Majnik Maks
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10017577491 00:20:59 5 00:00:21 00:03:56 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Čas: 00:20:59
Krogov: 5
Gap: 00:00:21
Best lap time: 00:03:56
5 . 75 Utranker Jaka
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10017641856 00:21:00 5 00:00:22 00:04:03 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Čas: 00:21:00
Krogov: 5
Gap: 00:00:22
Best lap time: 00:04:03
6 . 73 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271 00:21:12 5 00:00:34 00:03:58 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Čas: 00:21:12
Krogov: 5
Gap: 00:00:34
Best lap time: 00:03:58
7 . 65 Kišiček Leon
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 10107082627 00:22:28 5 00:01:50 00:04:14 >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082627
Čas: 00:22:28
Krogov: 5
Gap: 00:01:50
Best lap time: 00:04:14
8 . 63 Juteršek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017567589 00:22:45 5 00:02:07 00:04:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567589
Čas: 00:22:45
Krogov: 5
Gap: 00:02:07
Best lap time: 00:04:09
9 . 71 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:22:46 5 00:02:08 00:04:12 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Čas: 00:22:46
Krogov: 5
Gap: 00:02:08
Best lap time: 00:04:12
10 . 69 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:23:24 5 00:02:46 00:04:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948
Čas: 00:23:24
Krogov: 5
Gap: 00:02:46
Best lap time: 00:04:36
11 . 68 Golob Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10091211811 00:23:41 5 00:03:03 00:04:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091211811
Čas: 00:23:41
Krogov: 5
Gap: 00:03:03
Best lap time: 00:04:31
12 . 66 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:23:49 5 00:03:11 00:04:36 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
Čas: 00:23:49
Krogov: 5
Gap: 00:03:11
Best lap time: 00:04:36
13 . 70 Šerkezi Joža Matjaž
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10075259553 00:23:59 5 00:03:21 00:04:40 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
Čas: 00:23:59
Krogov: 5
Gap: 00:03:21
Best lap time: 00:04:40
14 . 80 Černetič Jaša
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10113456234 00:24:37 5 00:03:59 00:04:40 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113456234
Čas: 00:24:37
Krogov: 5
Gap: 00:03:59
Best lap time: 00:04:40
15 . 64 Rojc Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059916476 00:25:08 5 00:04:30 00:04:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059916476
Čas: 00:25:08
Krogov: 5
Gap: 00:04:30
Best lap time: 00:04:31
16 . 78 KODRIČ Gašper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:25:23 5 00:04:45 00:05:00 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107601070
Čas: 00:25:23
Krogov: 5
Gap: 00:04:45
Best lap time: 00:05:00
17 . 61 Strašek Vid
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10092680551 00:23:22 4 -1 00:05:28 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092680551
Čas: 00:23:22
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:28
18 . 79 Cvelbar Nik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105694517 00:24:27 4 -1 00:05:46 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105694517
Čas: 00:24:27
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:46
19 . 82 Stebernak Enej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126205266 00:25:05 4 -1 00:05:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126205266
Čas: 00:25:05
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:56
20 . 83 Štrukelj Mark
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10132998805 00:25:24 4 -1 00:05:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132998805
Čas: 00:25:24
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:49
21 . 81 Mekše Lin
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10132999108 00:22:44 3 -2 00:06:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132999108
Čas: 00:22:44
Krogov: 3
Gap: -2
Best lap time: 00:06:21
22 . 58 Kokalj David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:23:03 3 -2 00:06:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
Čas: 00:23:03
Krogov: 3
Gap: -2
Best lap time: 00:06:56
DNF 60 ŠIMENC Aljaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 00:04:47 1 -4 00:04:47 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367666
Čas: 00:04:47
Krogov: 1
Gap: -4
Best lap time: 00:04:47
U15 W-Ž
1 . 88 Tancik Meta
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10017646102 00:22:01 5 -- 00:04:06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Čas: 00:22:01
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:04:06
2 . 89 Terpin Eva
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578505 00:23:22 5 00:01:21 00:04:35 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Čas: 00:23:22
Krogov: 5
Gap: 00:01:21
Best lap time: 00:04:35
3 . 86 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:20:53 4 -1 00:05:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
Čas: 00:20:53
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:01
4 . 87 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:21:35 4 -1 00:05:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
Čas: 00:21:35
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:02
5 . 85 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:22:01 4 -1 00:04:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626500
Čas: 00:22:01
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:53
6 . 84 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:23:14 4 -1 00:05:38 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116638137
Čas: 00:23:14
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:38
U13 M-M
1 . 93 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:16:01 5 -- 00:03:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Čas: 00:16:01
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:10
2 . 90 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 00:16:40 5 00:00:39 00:03:04 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095795867
Čas: 00:16:40
Krogov: 5
Gap: 00:00:39
Best lap time: 00:03:04
3 . 92 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:17:14 5 00:01:13 00:03:16 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Čas: 00:17:14
Krogov: 5
Gap: 00:01:13
Best lap time: 00:03:16
4 . 91 Dakskobler Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:17:18 5 00:01:17 00:03:18 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Čas: 00:17:18
Krogov: 5
Gap: 00:01:17
Best lap time: 00:03:18
5 . 94 GREGORC Blaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146709 00:17:45 5 00:01:44 00:03:24 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146709
Čas: 00:17:45
Krogov: 5
Gap: 00:01:44
Best lap time: 00:03:24
6 . 99 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:17:56 5 00:01:55 00:03:24 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
Čas: 00:17:56
Krogov: 5
Gap: 00:01:55
Best lap time: 00:03:24
7 . 95 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:17:58 5 00:01:57 00:03:29 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
Čas: 00:17:58
Krogov: 5
Gap: 00:01:57
Best lap time: 00:03:29
8 . 101 Dejak Urban
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10059016396 00:18:17 5 00:02:16 00:03:30 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Čas: 00:18:17
Krogov: 5
Gap: 00:02:16
Best lap time: 00:03:30
9 . 98 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:18:24 5 00:02:23 00:03:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Čas: 00:18:24
Krogov: 5
Gap: 00:02:23
Best lap time: 00:03:30
10 . 107 Kisicek Luka
BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Moški CRO BGK TUSKANAC/TK 3MAX 10107082930 00:18:56 5 00:02:55 00:03:42 >
Klub BGK TUSKANAC/TK 3MAX
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082930
Čas: 00:18:56
Krogov: 5
Gap: 00:02:55
Best lap time: 00:03:42
11 . 104 Cimprič Debevc Nal
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128257929 00:18:59 5 00:02:58 00:03:46 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128257929
Čas: 00:18:59
Krogov: 5
Gap: 00:02:58
Best lap time: 00:03:46
12 . 109 Razoršek Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126204963 00:19:11 5 00:03:10 00:03:46 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126204963
Čas: 00:19:11
Krogov: 5
Gap: 00:03:10
Best lap time: 00:03:46
13 . 102 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:19:38 5 00:03:37 00:03:37 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Čas: 00:19:38
Krogov: 5
Gap: 00:03:37
Best lap time: 00:03:37
14 . 105 HAJNRIHAR Leon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 00:16:29 4 -1 00:03:58 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368070
Čas: 00:16:29
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:03:58
15 . 103 Rupnik Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050449882 00:16:39 4 -1 00:03:51 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050449882
Čas: 00:16:39
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:03:51
16 . 106 Hrastar Nejc
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128258535 00:17:21 4 -1 00:03:50 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258535
Čas: 00:17:21
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:03:50
17 . 112 podjed Lenart
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132854113 00:17:59 4 -1 00:04:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132854113
Čas: 00:17:59
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:25
18 . 108 Hostnik Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367868 00:18:08 4 -1 00:04:23 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367868
Čas: 00:18:08
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:23
19 . 110 Ipavec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10113455931 00:18:32 4 -1 00:04:31 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113455931
Čas: 00:18:32
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:31
20 . 113 Slatnar Aljaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217491 00:19:09 4 -1 00:04:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217491
Čas: 00:19:09
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:36
21 . 114 Ambrož Bine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10116510017 00:19:13 4 -1 00:04:11 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116510017
Čas: 00:19:13
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:11
22 . 111 Gudlin Kaspian Lapo
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126204054 00:18:17 3 -2 00:05:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126204054
Čas: 00:18:17
Krogov: 3
Gap: -2
Best lap time: 00:05:21
U13 W-Ž
1 . 115 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:18:44 5 -- 00:03:38 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Čas: 00:18:44
Krogov: 5
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:03:38
2 . 116 Utranker Neža
2SIMPL CELJE
Ženski SLO 2SIMPL CELJE 10058948092 00:19:21 5 00:00:37 00:03:45 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Čas: 00:19:21
Krogov: 5
Gap: 00:00:37
Best lap time: 00:03:45
3 . 119 Ravnikar Bolčina Ula
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 00:16:30 4 -1 00:03:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626496
Čas: 00:16:30
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:03:54
4 . 117 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:16:44 4 -1 00:03:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061637521
Čas: 00:16:44
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:03:56
5 . 120 Benda Gaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 00:20:01 4 -1 00:04:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10113235053
Čas: 00:20:01
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:04:57
6 . 121 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:21:02 4 -1 00:05:07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
Čas: 00:21:02
Krogov: 4
Gap: -1
Best lap time: 00:05:07
DNF 118 Gregorc Maša
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127641775 00:04:34 1 -4 00:04:34 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127641775
Čas: 00:04:34
Krogov: 1
Gap: -4
Best lap time: 00:04:34
U11 M-M
1 . 123 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:10:30 4 -- 00:02:32 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104258816
Čas: 00:10:30
Krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:32
2 . 122 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643674 00:10:36 4 00:00:06 00:02:31 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643674
Čas: 00:10:36
Krogov: 4
Gap: 00:00:06
Best lap time: 00:02:31
3 . 126 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 00:11:04 4 00:00:34 00:02:40 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368272
Čas: 00:11:04
Krogov: 4
Gap: 00:00:34
Best lap time: 00:02:40
4 . 124 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:11:16 4 00:00:46 00:02:41 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
Čas: 00:11:16
Krogov: 4
Gap: 00:00:46
Best lap time: 00:02:41
5 . 129 Zupančič Nace
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:11:18 4 00:00:48 00:02:45 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107617642
Čas: 00:11:18
Krogov: 4
Gap: 00:00:48
Best lap time: 00:02:45
6 . 133 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:11:24 4 00:00:54 00:02:49 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092777854
Čas: 00:11:24
Krogov: 4
Gap: 00:00:54
Best lap time: 00:02:49
7 . 125 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:11:47 4 00:01:17 00:02:49 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
Čas: 00:11:47
Krogov: 4
Gap: 00:01:17
Best lap time: 00:02:49
8 . 128 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 00:12:01 4 00:01:31 00:02:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104170910
Čas: 00:12:01
Krogov: 4
Gap: 00:01:31
Best lap time: 00:02:57
9 . 136 Ravnihar Tit
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:12:01 4 00:01:31 00:02:56 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117335426
Čas: 00:12:01
Krogov: 4
Gap: 00:01:31
Best lap time: 00:02:56
10 . 137 Razboršek Tit
2SIMPL CELJE
Moški SLO 2SIMPL CELJE 10130876727 00:12:11 4 00:01:41 00:02:58 >
Klub 2SIMPL CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130876727
Čas: 00:12:11
Krogov: 4
Gap: 00:01:41
Best lap time: 00:02:58
11 . 131 ŽAVBI Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 00:12:13 4 00:01:43 00:02:55 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366454
Čas: 00:12:13
Krogov: 4
Gap: 00:01:43
Best lap time: 00:02:55
12 . 130 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:12:20 4 00:01:50 00:03:01 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
Čas: 00:12:20
Krogov: 4
Gap: 00:01:50
Best lap time: 00:03:01
13 . 135 Namlih Jure
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128259747 00:12:30 4 00:02:00 00:03:03 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128259747
Čas: 00:12:30
Krogov: 4
Gap: 00:02:00
Best lap time: 00:03:03
14 . 139 Pretnar Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128275511 00:12:31 4 00:02:01 00:02:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128275511
Čas: 00:12:31
Krogov: 4
Gap: 00:02:01
Best lap time: 00:02:57
15 . 147 Sodnik Aleks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128274400 00:13:18 4 00:02:48 00:03:14 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128274400
Čas: 00:13:18
Krogov: 4
Gap: 00:02:48
Best lap time: 00:03:14
16 . 134 Strašek Jon
HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Moški SLO HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM 10092679844 00:13:23 4 00:02:53 00:03:18 >
Klub HöRMANN SLOVENIJA BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092679844
Čas: 00:13:23
Krogov: 4
Gap: 00:02:53
Best lap time: 00:03:18
17 . 138 BOROVŠAK Jaša
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147476 00:13:55 4 00:03:25 00:03:25 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147476
Čas: 00:13:55
Krogov: 4
Gap: 00:03:25
Best lap time: 00:03:25
18 . 140 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217895 00:10:31 3 -1 00:03:28 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217895
Čas: 00:10:31
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:28
19 . 141 Sabo Štrucl Troy
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810414 00:10:34 3 -1 00:03:29 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116810414
Čas: 00:10:34
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:29
20 . 143 Rode Tevž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10130257139 00:10:38 3 -1 00:03:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130257139
Čas: 00:10:38
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:30
21 . 142 Karničnik Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127606514 00:10:56 3 -1 00:03:31 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127606514
Čas: 00:10:56
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:31
22 . 146 Toff Filip
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132853911 00:11:24 3 -1 00:03:30 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132853911
Čas: 00:11:24
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:30
23 . 144 Sinobad Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637632 00:11:25 3 -1 00:03:45 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116637632
Čas: 00:11:25
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:45
U11 W-Ž
1 . 149 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:12:26 4 -- 00:02:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082240624
Čas: 00:12:26
Krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:58
2 . 150 PREGL Klara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127647536 00:09:59 3 -1 00:03:10 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127647536
Čas: 00:09:59
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:10
3 . 151 Bizjak Vida
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127606817 00:10:22 3 -1 00:03:16 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127606817
Čas: 00:10:22
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:16
4 . 155 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 00:10:23 3 -1 00:03:15 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10105307224
Čas: 00:10:23
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:15
5 . 152 HAJNRIHAR Lara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 00:10:29 3 -1 00:03:24 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10118368171
Čas: 00:10:29
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:24
6 . 153 ŽLENDER Kiara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 00:10:34 3 -1 00:03:25 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10120147517
Čas: 00:10:34
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:03:25
U9 M-M
1 . 156 OSENAR Matic
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147618 00:07:42 4 -- 00:01:48 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147618
Čas: 00:07:42
Krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:48
2 . 157 Pregl Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127642280 00:07:48 4 00:00:06 00:01:46 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127642280
Čas: 00:07:48
Krogov: 4
Gap: 00:00:06
Best lap time: 00:01:46
3 . 160 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147012 00:07:51 4 00:00:09 00:01:47 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147012
Čas: 00:07:51
Krogov: 4
Gap: 00:00:09
Best lap time: 00:01:47
4 . 163 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 00:08:02 4 00:00:20 00:01:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117791831
Čas: 00:08:02
Krogov: 4
Gap: 00:00:20
Best lap time: 00:01:57
5 . 171 Žavbi Juš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10132643137 00:08:04 4 00:00:22 00:02:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132643137
Čas: 00:08:04
Krogov: 4
Gap: 00:00:22
Best lap time: 00:02:01
6 . 161 Ravnihar Ted
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128277834 00:08:08 4 00:00:26 00:01:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128277834
Čas: 00:08:08
Krogov: 4
Gap: 00:00:26
Best lap time: 00:01:57
7 . 158 Gregorc Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146810 00:08:09 4 00:00:27 00:02:01 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146810
Čas: 00:08:09
Krogov: 4
Gap: 00:00:27
Best lap time: 00:02:01
8 . 159 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 00:08:10 4 00:00:28 00:01:59 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366858
Čas: 00:08:10
Krogov: 4
Gap: 00:00:28
Best lap time: 00:01:59
9 . 162 ŠIMENC Domen
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 00:08:22 4 00:00:40 00:02:01 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367363
Čas: 00:08:22
Krogov: 4
Gap: 00:00:40
Best lap time: 00:02:01
10 . 165 štepec Valter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217693 00:08:46 4 00:01:04 00:01:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217693
Čas: 00:08:46
Krogov: 4
Gap: 00:01:04
Best lap time: 00:01:59
11 . 169 Justin Jan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128276319 00:08:53 4 00:01:11 00:02:09 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128276319
Čas: 00:08:53
Krogov: 4
Gap: 00:01:11
Best lap time: 00:02:09
12 . 164 Merhar Domen
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10130222076 00:09:28 4 00:01:46 00:02:08 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130222076
Čas: 00:09:28
Krogov: 4
Gap: 00:01:46
Best lap time: 00:02:08
13 . 167 Žiberna Felipe
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127648142 00:09:31 4 00:01:49 00:02:18 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127648142
Čas: 00:09:31
Krogov: 4
Gap: 00:01:49
Best lap time: 00:02:18
14 . 173 Rambaher Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10130466192 00:09:46 4 00:02:04 00:02:17 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130466192
Čas: 00:09:46
Krogov: 4
Gap: 00:02:04
Best lap time: 00:02:17
15 . 172 Kužnik Lovro
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10130692831 00:09:52 4 00:02:10 00:02:23 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130692831
Čas: 00:09:52
Krogov: 4
Gap: 00:02:10
Best lap time: 00:02:23
16 . 174 Jakobčič Luka
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10131462565 00:10:04 4 00:02:22 00:02:26 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131462565
Čas: 00:10:04
Krogov: 4
Gap: 00:02:22
Best lap time: 00:02:26
17 . 176 Jeglic Miskomatej
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:10:06 4 00:02:24 00:02:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Čas: 00:10:06
Krogov: 4
Gap: 00:02:24
Best lap time: 00:02:25
18 . 170 Zupančič Bine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10120168129 00:10:07 4 00:02:25 00:02:28 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120168129
Čas: 00:10:07
Krogov: 4
Gap: 00:02:25
Best lap time: 00:02:28
19 . 175 Filipčič Oliver
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10132895539 00:10:18 4 00:02:36 00:02:31 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132895539
Čas: 00:10:18
Krogov: 4
Gap: 00:02:36
Best lap time: 00:02:31
20 . 168 BOROVŠAK Saša Brin
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147315 00:08:06 3 -1 00:02:20 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147315
Čas: 00:08:06
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:02:20
DNF 177 Dovč Oskar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10118718886 00:02:17 1 -3 00:02:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118718886
Čas: 00:02:17
Krogov: 1
Gap: -3
Best lap time: 00:02:17
U9 W-Ž
1 . 179 Štrucelj Stefani
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 10112940316 00:08:31 4 -- 00:02:02 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10112940316
Čas: 00:08:31
Krogov: 4
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:02:02
2 . 182 Bartolme Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10132697596 00:09:07 4 00:00:36 00:02:03 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10132697596
Čas: 00:09:07
Krogov: 4
Gap: 00:00:36
Best lap time: 00:02:03
3 . 180 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10130118309 00:07:12 3 -1 00:02:13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130118309
Čas: 00:07:12
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:02:13
4 . 183 Hafner Julija
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10132812683 00:07:35 3 -1 00:02:28 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10132812683
Čas: 00:07:35
Krogov: 3
Gap: -1
Best lap time: 00:02:28
5 . 212 šimenc Ela
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130692225 00:08:35 2 -2 00:02:37 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130692225
Čas: 00:08:35
Krogov: 2
Gap: -2
Best lap time: 00:02:37
U7 M-M
1 . 184 Žuk Fran
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116810717 00:05:02 3 -- 00:01:31 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116810717
Čas: 00:05:02
Krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:31
2 . 188 Valentinčič Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 100 00:05:12 3 00:00:10 00:01:31 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 100
Čas: 00:05:12
Krogov: 3
Gap: 00:00:10
Best lap time: 00:01:31
3 . 185 Žiberna Oliver
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127639654 00:05:14 3 00:00:12 00:01:43 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127639654
Čas: 00:05:14
Krogov: 3
Gap: 00:00:12
Best lap time: 00:01:43
4 . 187 Petek Mai
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10131567447 00:05:41 3 00:00:39 00:01:40 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131567447
Čas: 00:05:41
Krogov: 3
Gap: 00:00:39
Best lap time: 00:01:40
5 . 186 PREGL Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10128211449 00:06:04 3 00:01:02 00:01:53 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128211449
Čas: 00:06:04
Krogov: 3
Gap: 00:01:02
Best lap time: 00:01:53
U7 W-Ž
1 . 191 Osenar Neža
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130317864 00:05:04 3 -- 00:01:36 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130317864
Čas: 00:05:04
Krogov: 3
Gap: 00:00:00
Best lap time: 00:01:36
2 . 190 Šekoranja Neža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10127919641 00:05:18 3 00:00:14 00:01:37 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127919641
Čas: 00:05:18
Krogov: 3
Gap: 00:00:14
Best lap time: 00:01:37
3 . 192 žlender Zara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127605807 00:06:34 3 00:01:30 00:02:06 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127605807
Čas: 00:06:34
Krogov: 3
Gap: 00:01:30
Best lap time: 00:02:06

Komentarji

 

Mobile content