Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Rašica 2023

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Rašica 2023 Datum:09.09.2023
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Poligon Čas Št. krog. Zaost. Naj.krog Več
OPEN M-M
1 . 226 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 00:44:16 9 -- 00:04:41 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Poligon:
Čas: 00:44:16
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:04:41
2 . 228 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 00:45:28 9 00:01:12 00:04:40 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
Poligon:
Čas: 00:45:28
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:01:12
Naj.krog: 00:04:40
3 . 221 Hochmüller Stephan
GRAFICERIA RACING TEAM POWERED BY MUKI
Moški AUT GRAFICERIA RACING TEAM POWERED BY MUKI 10012917249 00:45:50 9 00:01:34 00:04:51 >
Klub GRAFICERIA RACING TEAM POWERED BY MUKI
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10012917249
Poligon:
Čas: 00:45:50
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:01:34
Naj.krog: 00:04:51
4 . 222 Dolinsek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 00:48:07 9 00:03:51 00:04:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Poligon:
Čas: 00:48:07
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:03:51
Naj.krog: 00:04:56
5 . 232 Markelj Tim
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651859 00:50:18 9 00:06:02 00:05:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017651859
Poligon:
Čas: 00:50:18
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:06:02
Naj.krog: 00:05:04
6 . 227 Ferk Gregor
Moški SLO 00:45:52 8 -1 00:05:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Poligon:
Čas: 00:45:52
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:17
7 . 224 Dolenšek Anže
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017647617 00:46:25 8 -1 00:05:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647617
Poligon:
Čas: 00:46:25
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:04
8 . 229 Zarnik žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 00:46:34 8 -1 00:05:09 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107758593
Poligon:
Čas: 00:46:34
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:09
9 . 223 Krašovec Tim
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 10093549006 00:47:21 8 -1 00:05:17 >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093549006
Poligon:
Čas: 00:47:21
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:17
10 . 220 Okrogelnik Vid
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10115578211 00:48:19 8 -1 00:05:38 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115578211
Poligon:
Čas: 00:48:19
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:38
11 . 230 Lavriša Fedja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217996 00:49:18 7 -2 00:06:06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217996
Poligon:
Čas: 00:49:18
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:06:06
OPEN Ž-Ž
1 . 264 Kranjec Žagar Hana
RAJD LJUBLJANA
Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 10017554455 00:47:38 8 -- 00:05:21 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017554455
Poligon:
Čas: 00:47:38
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:05:21
MASTER 1-M
1 . 202 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:45:57 9 -- 00:04:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Poligon:
Čas: 00:45:57
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:04:51
2 . 201 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:48:58 9 00:03:01 00:04:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Poligon:
Čas: 00:48:58
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:03:01
Naj.krog: 00:04:54
3 . 205 Strasek Ales
Hörmann Slovenija
Moški SLO Hörmann Slovenija 10081513629 00:48:24 8 -1 00:04:58 >
Klub Hörmann Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
Poligon:
Čas: 00:48:24
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:04:58
4 . 211 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 00:48:37 8 -1 00:05:42 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Poligon:
Čas: 00:48:37
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:42
5 . 208 Vertačnik Andrej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10140133456 00:49:04 8 -1 00:05:15 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140133456
Poligon:
Čas: 00:49:04
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:15
6 . 204 Podgornik Tadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017595174 00:48:03 7 -2 00:05:59 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017595174
Poligon:
Čas: 00:48:03
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:05:59
7 . 212 Šušteršič Miha
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10141356868 00:48:36 7 -2 00:06:21 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10141356868
Poligon:
Čas: 00:48:36
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:06:21
8 . 203 Budin Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003509360 00:46:54 6 -3 00:05:18 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003509360
Poligon:
Čas: 00:46:54
Št. krog.: 6
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:05:18
9 . 210 Osenar Sašo
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10140133153 00:46:17 5 -4 00:06:33 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140133153
Poligon:
Čas: 00:46:17
Št. krog.: 5
Zaost.: -4
Naj.krog: 00:06:33
DNS 213 Kurnik Gregor
ŠKD SUPER POTENCIAL
Moški SLO ŠKD SUPER POTENCIAL 10144868773 00:54:12 5 -4 00:06:50 >
Klub ŠKD SUPER POTENCIAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144868773
Poligon:
Čas: 00:54:12
Št. krog.: 5
Zaost.: -4
Naj.krog: 00:06:50
DNS 206 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 00:11:17 2 -7 00:05:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106783038
Poligon:
Čas: 00:11:17
Št. krog.: 2
Zaost.: -7
Naj.krog: 00:05:28
MASTER 2-M
1 . 214 Utranker Damjan
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10017642058 00:49:30 9 -- 00:05:05 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
Poligon:
Čas: 00:49:30
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:05:05
2 . 215 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10017599117 00:47:36 8 -1 00:05:30 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017599117
Poligon:
Čas: 00:47:36
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:30
3 . 217 Mori Mitja
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM - 00:48:06 8 -1 00:05:44 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: -
Poligon:
Čas: 00:48:06
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:44
4 . 216 Vrtovec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004290717 00:52:19 8 -1 00:06:21 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004290717
Poligon:
Čas: 00:52:19
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:21
5 . 218 Šimenc Peter
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 00:48:51 7 -2 00:06:12 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Poligon:
Čas: 00:48:51
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:06:12
MASTER 3-M
1 . 219 Zupan Tine
MTB klub Kranj Scott team
Moški SLO MTB klub Kranj Scott team 10017647819 00:49:35 7 -- 00:06:26 >
Klub MTB klub Kranj Scott team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Poligon:
Čas: 00:49:35
Št. krog.: 7
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:06:26
U17 M-M
1 . 14 Štajnar Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10059001545 00:44:47 9 -- 00:04:45 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Poligon:
Čas: 00:44:47
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:04:45
2 . 8 Maksimović Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10078546742 00:46:29 9 00:01:42 00:04:53 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078546742
Poligon:
Čas: 00:46:29
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:01:42
Naj.krog: 00:04:53
3 . 11 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:47:14 9 00:02:27 00:04:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Poligon:
Čas: 00:47:14
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:02:27
Naj.krog: 00:04:49
4 . 10 Utranker Jaka
KD CELJE - 2SIMPL
Moški SLO KD CELJE - 2SIMPL 10017641856 00:47:47 9 00:03:00 00:05:00 >
Klub KD CELJE - 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Poligon:
Čas: 00:47:47
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:03:00
Naj.krog: 00:05:00
5 . 12 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:48:25 9 00:03:38 00:04:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Poligon:
Čas: 00:48:25
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:03:38
Naj.krog: 00:04:55
6 . 13 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017650950 00:49:24 9 00:04:37 00:04:45 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Poligon:
Čas: 00:49:24
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:04:37
Naj.krog: 00:04:45
7 . 6 Korpar Borna
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10112929101 00:47:06 8 -1 00:05:04 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10112929101
Poligon:
Čas: 00:47:06
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:04
8 . 7 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:49:01 8 -1 00:05:01 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Poligon:
Čas: 00:49:01
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:01
9 . 9 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 00:50:11 8 -1 00:05:32 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
Poligon:
Čas: 00:50:11
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:32
10 . 5 Končar Marko Gabriel
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10114836765 00:50:20 8 -1 00:05:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10114836765
Poligon:
Čas: 00:50:20
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:40
11 . 1 Kunc Ambrož
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578404 00:45:50 7 -2 00:05:28 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578404
Poligon:
Čas: 00:45:50
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:05:28
12 . 3 Auer Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576986 00:48:57 7 -2 00:06:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576986
Poligon:
Čas: 00:48:57
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:06:16
13 . 4 Tepić Vito
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10104972673 00:50:09 7 -2 00:06:23 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10104972673
Poligon:
Čas: 00:50:09
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:06:23
U17 W-Ž
1 . 233 Šerkezi Maruša Tereza
RAJD LJUBLJANA
Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 10075260058 00:50:14 9 -- 00:05:10 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
Poligon:
Čas: 00:50:14
Št. krog.: 9
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:05:10
2 . 28 Terpin Eva
RAJD LJUBLJANA
Ženski SLO RAJD LJUBLJANA 10017578505 00:45:09 8 -1 00:05:08 >
Klub RAJD LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Poligon:
Čas: 00:45:09
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:08
3 . 27 Tancik Meta
MISSER JUNIOR TEAM - ENERGIJA
Ženski SLO MISSER JUNIOR TEAM - ENERGIJA 10017646102 00:46:32 8 -1 00:05:05 >
Klub MISSER JUNIOR TEAM - ENERGIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Poligon:
Čas: 00:46:32
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:05
4 . 25 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:48:38 8 -1 00:05:28 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626500
Poligon:
Čas: 00:48:38
Št. krog.: 8
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:28
5 . 21 Inkret Ana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017576380 00:50:08 7 -2 00:06:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017576380
Poligon:
Čas: 00:50:08
Št. krog.: 7
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:06:17
6 . 26 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:44:20 6 -3 00:06:22 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
Poligon:
Čas: 00:44:20
Št. krog.: 6
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:06:22
7 . 22 Mesojedec Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10130225413 00:49:29 6 -3 00:07:13 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130225413
Poligon:
Čas: 00:49:29
Št. krog.: 6
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:07:13
U15 M-M
1 . 50 Dejak Lenart
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017614271 00:30:46 6 -- 00:05:01 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Poligon:
Čas: 00:30:46
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:05:01
2 . 49 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:33:34 6 00:02:48 00:05:22 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Poligon:
Čas: 00:33:34
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:02:48
Naj.krog: 00:05:22
3 . 36 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 00:34:17 6 00:03:31 00:05:24 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095795867
Poligon:
Čas: 00:34:17
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:03:31
Naj.krog: 00:05:24
4 . 42 KIŠIČEK Leon
BK CRO MTB TEAM
Moški CRO BK CRO MTB TEAM 10107082627 00:34:30 6 00:03:44 00:05:21 >
Klub BK CRO MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082627
Poligon:
Čas: 00:34:30
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:03:44
Naj.krog: 00:05:21
5 . 40 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:35:02 6 00:04:16 00:05:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
Poligon:
Čas: 00:35:02
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:04:16
Naj.krog: 00:05:28
6 . 46 Bartolme Enej
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128258838 00:35:15 6 00:04:29 00:05:35 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258838
Poligon:
Čas: 00:35:15
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:04:29
Naj.krog: 00:05:35
7 . 41 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:35:26 6 00:04:40 00:05:32 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
Poligon:
Čas: 00:35:26
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:04:40
Naj.krog: 00:05:32
8 . 39 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:35:44 6 00:04:58 00:05:36 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Poligon:
Čas: 00:35:44
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:04:58
Naj.krog: 00:05:36
9 . 47 Boškin Aljaž
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017654182 00:35:50 6 00:05:04 00:05:35 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654182
Poligon:
Čas: 00:35:50
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:04
Naj.krog: 00:05:35
10 . 38 Šerkezi Joža Matjaž
POGI TEAM UAE GENERALI
Moški SLO POGI TEAM UAE GENERALI 10075259553 00:36:01 6 00:05:15 00:05:43 >
Klub POGI TEAM UAE GENERALI
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
Poligon:
Čas: 00:36:01
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:15
Naj.krog: 00:05:43
11 . 37 KODRIČ Gašper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:36:11 6 00:05:25 00:05:45 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107601070
Poligon:
Čas: 00:36:11
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:25
Naj.krog: 00:05:45
12 . 35 Dimnik Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10138322182 00:36:13 6 00:05:27 00:05:21 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10138322182
Poligon:
Čas: 00:36:13
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:27
Naj.krog: 00:05:21
13 . 48 Dakskobler Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10092440778 00:36:20 6 00:05:34 00:05:48 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Poligon:
Čas: 00:36:20
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:34
Naj.krog: 00:05:48
14 . 45 Kukovica Vane
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10126481617 00:36:21 6 00:05:35 00:05:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126481617
Poligon:
Čas: 00:36:21
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:35
Naj.krog: 00:05:49
15 . 31 Strašek Vid
KD CELJE - 2SIMPL
Moški SLO KD CELJE - 2SIMPL 10092680551 00:36:36 6 00:05:50 00:05:38 >
Klub KD CELJE - 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092680551
Poligon:
Čas: 00:36:36
Št. krog.: 6
Zaost.: 00:05:50
Naj.krog: 00:05:38
16 . 34 Razoršek Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126204963 00:31:11 5 -1 00:05:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126204963
Poligon:
Čas: 00:31:11
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:59
17 . 44 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:31:17 5 -1 00:05:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Poligon:
Čas: 00:31:17
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:53
18 . 43 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578606 00:31:27 5 -1 00:05:50 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578606
Poligon:
Čas: 00:31:27
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:50
19 . 55 Krstičević Mate
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10096288446 00:32:07 5 -1 00:06:10 >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288446
Poligon:
Čas: 00:32:07
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:10
20 . 51 Gregorc Blaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146709 00:32:09 5 -1 00:06:07 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146709
Poligon:
Čas: 00:32:09
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:07
21 . 52 Pihir Luka
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10112930515 00:32:24 5 -1 00:06:15 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10112930515
Poligon:
Čas: 00:32:24
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:15
22 . 33 Cigale Amadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:32:41 5 -1 00:05:55 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588407
Poligon:
Čas: 00:32:41
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:55
23 . 61 KIŠIČEK Luka
BK CRO MTB TEAM
Moški CRO BK CRO MTB TEAM 10107082930 00:32:56 5 -1 00:06:24 >
Klub BK CRO MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082930
Poligon:
Čas: 00:32:56
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:24
24 . 54 Mlakar Smrekar Kostja Leon
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567220 00:32:57 5 -1 00:06:26 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567220
Poligon:
Čas: 00:32:57
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:26
25 . 32 Erjavec Jošt
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116816272 00:33:48 5 -1 00:06:43 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116816272
Poligon:
Čas: 00:33:48
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:43
26 . 64 Lorber Kras
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10137323183 00:34:09 5 -1 00:06:31 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137323183
Poligon:
Čas: 00:34:09
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:31
27 . 57 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:35:20 5 -1 00:06:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
Poligon:
Čas: 00:35:20
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:26
28 . 63 Pevc Ažbe
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567422 00:36:51 5 -1 00:06:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567422
Poligon:
Čas: 00:36:51
Št. krog.: 5
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:54
29 . 66 Travnik Tristan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:31:57 4 -2 00:07:44 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Poligon:
Čas: 00:31:57
Št. krog.: 4
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:07:44
30 . 60 Giunio Dan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10138198712 00:34:20 4 -2 00:08:14 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10138198712
Poligon:
Čas: 00:34:20
Št. krog.: 4
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:08:14
31 . 53 Babačič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10138322081 00:34:23 4 -2 00:07:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10138322081
Poligon:
Čas: 00:34:23
Št. krog.: 4
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:07:57
32 . 59 Pajić Emil
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10143964249 00:34:33 4 -2 00:07:33 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10143964249
Poligon:
Čas: 00:34:33
Št. krog.: 4
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:07:33
33 . 58 Kokalj David
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017576279 00:31:31 3 -3 00:09:38 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017576279
Poligon:
Čas: 00:31:31
Št. krog.: 3
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:09:38
34 . 65 Benčina Gašper
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10142913013 00:38:56 3 -3 00:11:25 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142913013
Poligon:
Čas: 00:38:56
Št. krog.: 3
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:11:25
U15 W-Ž
1 . 75 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:32:33 5 -- 00:06:07 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Poligon:
Čas: 00:32:33
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:06:07
2 . 73 Ravnikar Bolčina Ula
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 00:36:50 5 00:04:17 00:06:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626496
Poligon:
Čas: 00:36:50
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:04:17
Naj.krog: 00:06:51
3 . 71 Majcen Živa
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10144784810 00:32:56 4 -1 00:07:09 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10144784810
Poligon:
Čas: 00:32:56
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:07:09
4 . 72 Kobal NeŽa
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:34:40 4 -1 00:07:43 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059518271
Poligon:
Čas: 00:34:40
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:07:43
DNS 74 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:14:08 2 -3 00:03:39 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116638137
Poligon:
Čas: 00:14:08
Št. krog.: 2
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:03:39
U13 M-M
1 . 82 Mesojedec Svit
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10116817080 230 00:17:35 4 -- 00:04:09 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116817080
Poligon: 230
Čas: 00:17:35
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:04:09
2 . 86 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 240 00:17:48 4 00:00:13 00:04:14 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104258816
Poligon: 240
Čas: 00:17:48
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:00:13
Naj.krog: 00:04:14
3 . 87 Dejak Urban
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10059016396 240 00:18:15 4 00:00:40 00:04:21 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Poligon: 240
Čas: 00:18:15
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:00:40
Naj.krog: 00:04:21
4 . 85 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 240 00:18:56 4 00:01:21 00:04:37 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
Poligon: 240
Čas: 00:18:56
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:01:21
Naj.krog: 00:04:37
5 . 81 Križan Bor
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10017643674 230 00:18:27 4 00:00:52 00:04:31 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643674
Poligon: 230
Čas: 00:18:27
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:00:52
Naj.krog: 00:04:31
6 . 90 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 240 00:19:40 4 00:02:05 00:04:40 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368272
Poligon: 240
Čas: 00:19:40
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:05
Naj.krog: 00:04:40
7 . 83 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 240 00:19:52 4 00:02:17 00:04:43 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Poligon: 240
Čas: 00:19:52
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:17
Naj.krog: 00:04:43
8 . 92 Šušteršič Jaka
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10137730684 230 00:20:00 4 00:02:25 00:04:56 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137730684
Poligon: 230
Čas: 00:20:00
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:25
Naj.krog: 00:04:56
9 . 95 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 10125318728 230 00:20:15 4 00:02:40 00:04:58 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10125318728
Poligon: 230
Čas: 00:20:15
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:40
Naj.krog: 00:04:58
10 . 98 Podjed Lenart
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132854113 220 00:20:13 4 00:02:38 00:04:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132854113
Poligon: 220
Čas: 00:20:13
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:38
Naj.krog: 00:04:58
11 . 84 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 230 00:20:37 4 00:03:02 00:05:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Poligon: 230
Čas: 00:20:37
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:03:02
Naj.krog: 00:05:01
12 . 97 HAJNRIHAR Leon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368070 220 00:20:45 4 00:03:10 00:04:54 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368070
Poligon: 220
Čas: 00:20:45
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:03:10
Naj.krog: 00:04:54
13 . 101 Namlih Jure
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128259747 230 00:22:01 4 00:04:26 00:05:24 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128259747
Poligon: 230
Čas: 00:22:01
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:04:26
Naj.krog: 00:05:24
14 . 93 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 240 00:23:29 4 00:05:54 00:05:33 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
Poligon: 240
Čas: 00:23:29
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:05:54
Naj.krog: 00:05:33
15 . 102 ŠKRIJEL Lamar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10140249654 220 00:21:00 4 00:03:25 00:04:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140249654
Poligon: 220
Čas: 00:21:00
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:03:25
Naj.krog: 00:04:51
16 . 91 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 230 00:22:34 4 00:04:59 00:05:23 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
Poligon: 230
Čas: 00:22:34
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:04:59
Naj.krog: 00:05:23
17 . 94 Zupančič Nace
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 170 00:19:05 4 00:01:30 00:04:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107617642
Poligon: 170
Čas: 00:19:05
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:01:30
Naj.krog: 00:04:36
18 . 112 Dragičević Luka
BK CRO MTB TEAM
Moški CRO BK CRO MTB TEAM 10080158457 220 00:22:08 4 00:04:33 00:05:14 >
Klub BK CRO MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158457
Poligon: 220
Čas: 00:22:08
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:04:33
Naj.krog: 00:05:14
19 . 103 Ipavec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10113455931 220 00:22:10 4 00:04:35 00:05:14 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113455931
Poligon: 220
Čas: 00:22:10
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:04:35
Naj.krog: 00:05:14
20 . 99 Pristavec Niko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128283591 230 00:23:30 4 00:05:55 00:05:35 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128283591
Poligon: 230
Čas: 00:23:30
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:05:55
Naj.krog: 00:05:35
21 . 96 Meglen Maks
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10140820237 220 00:18:09 3 -1 00:05:46 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140820237
Poligon: 220
Čas: 00:18:09
Št. krog.: 3
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:46
22 . 111 Gudlin Kaspian Lapo
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126204054 220 00:22:59 3 -1 00:07:16 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126204054
Poligon: 220
Čas: 00:22:59
Št. krog.: 3
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:07:16
23 . 110 Golob Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104170910 210 00:23:54 4 00:06:19 00:05:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104170910
Poligon: 210
Čas: 00:23:54
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:06:19
Naj.krog: 00:05:18
24 . 104 Grm Vid
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10140259758 190 00:22:55 4 00:05:20 00:05:24 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140259758
Poligon: 190
Čas: 00:22:55
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:05:20
Naj.krog: 00:05:24
25 . 109 Rozman Izaque
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509117 180 00:24:46 3 -1 00:07:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117509117
Poligon: 180
Čas: 00:24:46
Št. krog.: 3
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:07:41
26 . 105 Rožle Vesel
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567018 160 00:22:53 4 00:05:18 00:05:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567018
Poligon: 160
Čas: 00:22:53
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:05:18
Naj.krog: 00:05:30
27 . 107 Rozman Jaco
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117509218 150 00:20:36 3 -1 00:06:18 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117509218
Poligon: 150
Čas: 00:20:36
Št. krog.: 3
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:06:18
28 . 108 Krstičević Antonio
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10096288345 -- 00:20:23 4 00:02:48 00:04:55 >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288345
Poligon: 0
Čas: 00:20:23
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:48
Naj.krog: 00:04:55
DNS 88 Hrastar Nejc
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128258535 220 00:26:31 1 -3 00:26:31 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258535
Poligon: 220
Čas: 00:26:31
Št. krog.: 1
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:26:31
DNS 100 Jemc Erik
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128274905 00:26:34 1 -3 00:26:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128274905
Poligon:
Čas: 00:26:34
Št. krog.: 1
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:26:34
U13 W-Ž
1 . 113 Utranker Neža
KD CELJE - 2SIMPL
Ženski SLO KD CELJE - 2SIMPL 10058948092 240 00:20:11 4 -- 00:04:46 >
Klub KD CELJE - 2SIMPL
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Poligon: 240
Čas: 00:20:11
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:04:46
2 . 115 Gregorc Maša
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127641775 240 00:23:01 4 00:02:50 00:05:25 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127641775
Poligon: 240
Čas: 00:23:01
Št. krog.: 4
Zaost.: 00:02:50
Naj.krog: 00:05:25
3 . 117 Erjavec Neža
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10128260353 210 00:18:41 2 -2 00:09:05 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10128260353
Poligon: 210
Čas: 00:18:41
Št. krog.: 2
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:09:05
4 . 116 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 160 00:23:12 3 -1 00:07:29 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
Poligon: 160
Čas: 00:23:12
Št. krog.: 3
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:07:29
5 . 114 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 120 00:17:40 3 -1 00:05:40 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082240624
Poligon: 120
Čas: 00:17:40
Št. krog.: 3
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:05:40
U11 M-M
1 . 122 žavbi Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 230 00:15:54 5 -- 00:02:59 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366454
Poligon: 230
Čas: 00:15:54
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:02:59
2 . 133 Ravnihar Tit
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 240 00:16:06 5 00:00:12 00:03:05 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117335426
Poligon: 240
Čas: 00:16:06
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:12
Naj.krog: 00:03:05
3 . 138 Strašek Jon
KD CELJE - 2SIMPL
Moški SLO KD CELJE - 2SIMPL 10092679844 230 00:16:23 5 00:00:29 00:03:06 >
Klub KD CELJE - 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092679844
Poligon: 230
Čas: 00:16:23
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:29
Naj.krog: 00:03:06
4 . 131 Razboršek Tit
KD CELJE - 2SIMPL
Moški SLO KD CELJE - 2SIMPL 10130876727 220 00:16:22 5 00:00:28 00:03:09 >
Klub KD CELJE - 2SIMPL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130876727
Poligon: 220
Čas: 00:16:22
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:28
Naj.krog: 00:03:09
5 . 125 Toff Filip
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132853911 160 00:16:03 5 00:00:09 00:02:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132853911
Poligon: 160
Čas: 00:16:03
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:09
Naj.krog: 00:02:55
6 . 135 Pregl Mark
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 10127642280 210 00:16:42 5 00:00:48 00:03:11 >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127642280
Poligon: 210
Čas: 00:16:42
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:48
Naj.krog: 00:03:11
7 . 136 OSENAR Matic
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147618 210 00:17:06 5 00:01:12 00:03:17 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147618
Poligon: 210
Čas: 00:17:06
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:01:12
Naj.krog: 00:03:17
8 . 124 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217895 210 00:17:25 5 00:01:31 00:03:19 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217895
Poligon: 210
Čas: 00:17:25
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:01:31
Naj.krog: 00:03:19
9 . 139 Zupančič Bine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10120168129 230 00:19:57 5 00:04:03 00:03:51 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120168129
Poligon: 230
Čas: 00:19:57
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:04:03
Naj.krog: 00:03:51
10 . 142 Karničnik Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127606514 210 00:19:37 5 00:03:43 00:03:46 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127606514
Poligon: 210
Čas: 00:19:37
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:03:43
Naj.krog: 00:03:46
11 . 118 KEPIC David
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127648950 230 00:16:22 4 -1 00:03:52 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127648950
Poligon: 230
Čas: 00:16:22
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:52
12 . 134 Šoštarko Mark
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10140821247 210 00:19:38 5 00:03:44 00:03:40 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140821247
Poligon: 210
Čas: 00:19:38
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:03:44
Naj.krog: 00:03:40
13 . 120 Furlan Anže
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10141754568 200 00:15:59 4 -1 00:03:48 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10141754568
Poligon: 200
Čas: 00:15:59
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:48
14 . 143 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 170 00:18:15 5 00:02:21 00:03:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117791831
Poligon: 170
Čas: 00:18:15
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:02:21
Naj.krog: 00:03:20
15 . 123 Kužnik Lovro
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10130692831 170 00:19:03 5 00:03:09 00:03:43 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130692831
Poligon: 170
Čas: 00:19:03
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:03:09
Naj.krog: 00:03:43
16 . 140 Majcen Irenej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10144785012 150 00:17:53 5 00:01:59 00:03:20 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144785012
Poligon: 150
Čas: 00:17:53
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:01:59
Naj.krog: 00:03:20
17 . 119 Kranjc Matevž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 190 00:16:06 3 -2 00:04:29 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Poligon: 190
Čas: 00:16:06
Št. krog.: 3
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:04:29
18 . 137 Justin Jan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128276319 180 00:17:03 4 -1 00:03:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128276319
Poligon: 180
Čas: 00:17:03
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:57
19 . 130 Žavbi Juš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10132643137 120 00:17:18 5 00:01:24 00:03:24 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132643137
Poligon: 120
Čas: 00:17:18
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:01:24
Naj.krog: 00:03:24
20 . 129 BOROVŠAK Jaša
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147476 160 00:15:59 4 -1 00:03:48 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147476
Poligon: 160
Čas: 00:15:59
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:48
21 . 128 štepec Valter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217693 160 00:08:06 2 -3 00:03:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217693
Poligon: 160
Čas: 00:08:06
Št. krog.: 2
Zaost.: -3
Naj.krog: 00:03:58
22 . 132 Pagon Maj
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10142321616 150 00:20:30 4 -1 00:04:33 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142321616
Poligon: 150
Čas: 00:20:30
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:04:33
23 . 141 Krstičević Duje
BK METKOVIć
Moški CRO BK METKOVIć 10107100613 -- 00:19:39 5 00:03:45 00:03:33 >
Klub BK METKOVIć
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107100613
Poligon: 0
Čas: 00:19:39
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:03:45
Naj.krog: 00:03:33
U11 W-Ž
1 . 146 Bizjak Vida
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127606817 230 00:19:08 5 00:00:23 00:03:37 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127606817
Poligon: 230
Čas: 00:19:08
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:23
Naj.krog: 00:03:37
2 . 144 Bartolme Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10132697596 160 00:18:45 5 -- 00:03:40 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10132697596
Poligon: 160
Čas: 00:18:45
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:03:40
3 . 147 Žlender Kiara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 230 00:15:38 4 -1 00:03:43 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10120147517
Poligon: 230
Čas: 00:15:38
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:43
4 . 149 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 210 00:15:46 4 -1 00:03:46 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10105307224
Poligon: 210
Čas: 00:15:46
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:46
5 . 145 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10130118309 150 00:15:53 4 -1 00:03:54 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130118309
Poligon: 150
Čas: 00:15:53
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:54
6 . 148 HAJNRIHAR Lara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10118368171 120 00:16:29 4 -1 00:03:56 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10118368171
Poligon: 120
Čas: 00:16:29
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:03:56
U9 M-M
1 . 155 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147012 230 00:09:15 5 -- 00:01:42 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147012
Poligon: 230
Čas: 00:09:15
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:01:42
2 . 158 Filiplič Oliver
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10132895539 230 00:10:39 5 00:01:24 00:01:56 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132895539
Poligon: 230
Čas: 00:10:39
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:01:24
Naj.krog: 00:01:56
3 . 162 Ravnihar Ted
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128277834 200 00:10:13 5 00:00:58 00:01:55 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128277834
Poligon: 200
Čas: 00:10:13
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:58
Naj.krog: 00:01:55
4 . 164 Gregorc Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146810 220 00:10:35 5 00:01:20 00:01:57 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146810
Poligon: 220
Čas: 00:10:35
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:01:20
Naj.krog: 00:01:57
5 . 151 Kotnik Žiga
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10140824580 210 00:09:39 4 -1 00:02:13 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140824580
Poligon: 210
Čas: 00:09:39
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:13
6 . 153 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 120 00:09:45 5 00:00:30 00:01:45 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366858
Poligon: 120
Čas: 00:09:45
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:30
Naj.krog: 00:01:45
7 . 161 Jakobčič Luka
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10131462565 170 00:11:25 5 00:02:10 00:02:14 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131462565
Poligon: 170
Čas: 00:11:25
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:02:10
Naj.krog: 00:02:14
8 . 160 Lorber Svit
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10137729876 180 00:11:32 5 00:02:17 00:02:05 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137729876
Poligon: 180
Čas: 00:11:32
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:02:17
Naj.krog: 00:02:05
9 . 163 Hren Mandelc Amadei
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146911 170 00:09:34 4 -1 00:02:18 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146911
Poligon: 170
Čas: 00:09:34
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:18
10 . 152 Valentinčič Jan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132893418 190 00:10:12 4 -1 00:02:27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132893418
Poligon: 190
Čas: 00:10:12
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:27
11 . 159 Majcen Oskar Jon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 150 00:11:26 5 00:02:11 00:02:14 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Poligon: 150
Čas: 00:11:26
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:02:11
Naj.krog: 00:02:14
12 . 157 Smola Rožle
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10133146426 180 00:09:59 4 -1 00:02:20 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10133146426
Poligon: 180
Čas: 00:09:59
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:20
13 . 156 Kolar Arne
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132932218 150 00:09:31 4 -1 00:02:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132932218
Poligon: 150
Čas: 00:09:31
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:06
14 . 150 Drobež Nejc
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10144987092 100 00:09:54 4 -1 00:02:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144987092
Poligon: 100
Čas: 00:09:54
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:15
15 . 154 Kurnik Adam
ŠKD SUPER POTENCIAL
Moški SLO ŠKD SUPER POTENCIAL 10144868672 90 00:11:11 4 -1 00:02:29 >
Klub ŠKD SUPER POTENCIAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144868672
Poligon: 90
Čas: 00:11:11
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:29
U9 W-Ž
1 . 173 Osenar Neža
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130317864 200 00:09:43 4 -1 00:02:24 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130317864
Poligon: 200
Čas: 00:09:43
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:24
2 . 175 Toff Zara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10138321475 130 00:11:19 5 -- 00:02:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10138321475
Poligon: 130
Čas: 00:11:19
Št. krog.: 5
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:02:09
3 . 170 KEPIC Maja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127642583 160 00:10:16 4 -1 00:02:22 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127642583
Poligon: 160
Čas: 00:10:16
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:22
4 . 169 žlender Zara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127605807 150 00:12:01 4 -1 00:02:49 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127605807
Poligon: 150
Čas: 00:12:01
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:49
5 . 174 šimenc Ela
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130692225 130 00:10:20 4 -1 00:02:26 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130692225
Poligon: 130
Čas: 00:10:20
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:26
6 . 165 Šekoranja Neža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10127919641 140 00:10:42 4 -1 00:02:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127919641
Poligon: 140
Čas: 00:10:42
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:33
7 . 166 Kobal Iza
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10139564590 130 00:10:52 3 -2 00:03:07 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10139564590
Poligon: 130
Čas: 00:10:52
Št. krog.: 3
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:03:07
8 . 168 Kolšek Ela
Ženski SLO 90 00:10:31 4 -1 00:02:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Poligon: 90
Čas: 00:10:31
Št. krog.: 4
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:02:30
9 . 172 Božič Zoja
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10140822762 90 00:09:12 3 -2 00:02:52 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10140822762
Poligon: 90
Čas: 00:09:12
Št. krog.: 3
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:02:52
10 . 167 Zupančič Bela
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10142281095 50 00:09:07 3 -2 00:02:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10142281095
Poligon: 50
Čas: 00:09:07
Št. krog.: 3
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:02:54
U7 M-M
1 . 178 Mlakar Samo
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10142951712 200 00:07:53 8 -- 00:00:46 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142951712
Poligon: 200
Čas: 00:07:53
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:00:46
2 . 179 Papež Staš
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Moški SLO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10140824176 180 00:08:09 8 00:00:16 00:00:52 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140824176
Poligon: 180
Čas: 00:08:09
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:16
Naj.krog: 00:00:52
3 . 181 Bahovec Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10142743160 210 00:08:34 8 00:00:41 00:00:58 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142743160
Poligon: 210
Čas: 00:08:34
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:41
Naj.krog: 00:00:58
4 . 184 Kojzek Maks Tit
ŠKD SUPER POTENCIAL
Moški SLO ŠKD SUPER POTENCIAL 10144402668 210 00:08:42 8 00:00:49 00:01:01 >
Klub ŠKD SUPER POTENCIAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144402668
Poligon: 210
Čas: 00:08:42
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:49
Naj.krog: 00:01:01
5 . 177 Mohar Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 200 00:08:05 7 -1 00:00:54 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Poligon: 200
Čas: 00:08:05
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:00:54
6 . 180 PREGL Žan
WOLF RACING TEAM
Moški SLO WOLF RACING TEAM 10128211449 150 00:08:18 8 00:00:25 00:00:56 >
Klub WOLF RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128211449
Poligon: 150
Čas: 00:08:18
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:25
Naj.krog: 00:00:56
7 . 183 Štepec Bert
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10144122782 190 00:08:15 7 -1 00:01:01 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144122782
Poligon: 190
Čas: 00:08:15
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:01:01
8 . 182 Potočin Erik
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10145005785 170 00:08:57 7 -1 00:01:05 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10145005785
Poligon: 170
Čas: 00:08:57
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:01:05
9 . 176 Vidmar Lucijan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10142743261 150 00:07:59 7 -1 00:00:53 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142743261
Poligon: 150
Čas: 00:07:59
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:00:53
U7 W-Ž
1 . 188 Mataruga Aria
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Ženski CRO MTB TRAIL CENTER KOčEVJE 10142074466 200 00:08:45 8 -- 00:00:54 >
Klub MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10142074466
Poligon: 200
Čas: 00:08:45
Št. krog.: 8
Zaost.: 00:00:00
Naj.krog: 00:00:54
2 . 186 Špenko Zoja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10140816092 200 00:07:38 7 -1 00:01:00 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10140816092
Poligon: 200
Čas: 00:07:38
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:01:00
3 . 185 Burkeljca Anja
Ženski SLO 190 00:08:26 7 -1 00:01:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Poligon: 190
Čas: 00:08:26
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:01:05
4 . 189 Lampe Lucija
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10127233567 150 00:07:44 7 -1 00:00:59 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127233567
Poligon: 150
Čas: 00:07:44
Št. krog.: 7
Zaost.: -1
Naj.krog: 00:00:59
5 . 187 Furlan Aneja
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10141754669 80 00:07:41 6 -2 00:01:07 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10141754669
Poligon: 80
Čas: 00:07:41
Št. krog.: 6
Zaost.: -2
Naj.krog: 00:01:07

Komentarji

 

Mobile content