Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XCO Vrtojba UCI C1 2024

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Vrtojba UCI C1 2024 Datum:24.03.2024
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Result Laps Time_gap Več
ELITE (ME)-M
1 . 1 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:22:55 7 -- >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Result: 01:22:55
Laps: 7
Time_gap: 00:00:00
2 . 2 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:24:38 7 00:01:43 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Result: 01:24:38
Laps: 7
Time_gap: 00:01:43
3 . 21 Ferri Tommaso
BCL Factory Team
Moški ITA BCL Factory Team 10030718971 01:25:17 7 00:02:22 >
Klub BCL Factory Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030718971
Result: 01:25:17
Laps: 7
Time_gap: 00:02:22
4 . 11 Sevcu Tomas
Moški CZE 10015771473 01:25:49 7 00:02:54 >
Klub
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10015771473
Result: 01:25:49
Laps: 7
Time_gap: 00:02:54
5 . 3 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:26:05 7 00:03:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Result: 01:26:05
Laps: 7
Time_gap: 00:03:10
6 . 24 Kirchberger Tobias
Moški DEU 10036378923 01:26:06 7 00:03:11 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036378923
Result: 01:26:06
Laps: 7
Time_gap: 00:03:11
7 . 13 Krauss Louis
Moški DEU 10036307282 01:26:56 7 00:04:01 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036307282
Result: 01:26:56
Laps: 7
Time_gap: 00:04:01
8 . 45 Navoni Stefano
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10029225272 01:27:00 7 00:04:05 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029225272
Result: 01:27:00
Laps: 7
Time_gap: 00:04:05
9 . 31 Bartolini Federico
Moški ITA 10081925271 01:27:14 7 00:04:19 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10081925271
Result: 01:27:14
Laps: 7
Time_gap: 00:04:19
10 . 9 Holub Filip
Moški CZE 10051849514 01:27:39 7 00:04:44 >
Klub
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10051849514
Result: 01:27:39
Laps: 7
Time_gap: 00:04:44
11 . 5 Klemenčič Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582545 01:27:50 7 00:04:55 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582545
Result: 01:27:50
Laps: 7
Time_gap: 00:04:55
12 . 8 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:27:51 7 00:04:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Result: 01:27:51
Laps: 7
Time_gap: 00:04:56
13 . 14 Pederiva Simone
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10032190644 01:28:18 7 00:05:23 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032190644
Result: 01:28:18
Laps: 7
Time_gap: 00:05:23
14 . 10 Lepka Filip
Moški CZE 10055882185 01:28:47 7 00:05:52 >
Klub
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10055882185
Result: 01:28:47
Laps: 7
Time_gap: 00:05:52
15 . 4 Bošnjak Fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 01:28:56 7 00:06:01 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Result: 01:28:56
Laps: 7
Time_gap: 00:06:01
16 . 29 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 01:29:09 7 00:06:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
Result: 01:29:09
Laps: 7
Time_gap: 00:06:14
17 . 44 Bertuletti Andrea Lino
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10031976234 01:29:36 7 00:06:41 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031976234
Result: 01:29:36
Laps: 7
Time_gap: 00:06:41
18 . 12 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:30:05 7 00:07:10 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Result: 01:30:05
Laps: 7
Time_gap: 00:07:10
19 . 48 Mantovan Tommaso Maria
Pavanello Racing Team
Moški ITA Pavanello Racing Team 10028842629 01:30:17 7 00:07:22 >
Klub Pavanello Racing Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028842629
Result: 01:30:17
Laps: 7
Time_gap: 00:07:22
20 . 23 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 01:30:23 7 00:07:28 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
Result: 01:30:23
Laps: 7
Time_gap: 00:07:28
21 . 22 Oßwald Luis
Moški DEU 10048360645 01:30:24 7 00:07:29 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10048360645
Result: 01:30:24
Laps: 7
Time_gap: 00:07:29
22 . 26 CANAL ADOLFO
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10011182060 01:30:29 7 00:07:34 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011182060
Result: 01:30:29
Laps: 7
Time_gap: 00:07:34
23 . 50 PRA' ETTORE
HELLAS MONTEFORTE
Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10031342094 01:31:05 7 00:08:10 >
Klub HELLAS MONTEFORTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031342094
Result: 01:31:05
Laps: 7
Time_gap: 00:08:10
24 . 25 Čičin Šain Tonko
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10107090711 01:32:01 7 00:09:06 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107090711
Result: 01:32:01
Laps: 7
Time_gap: 00:09:06
25 . 20 Fržop Roko
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10028404412 01:33:04 7 00:10:09 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028404412
Result: 01:33:04
Laps: 7
Time_gap: 00:10:09
26 . 42 Tauceri Federico
A.S.D. 360 MTB
Moški ITA A.S.D. 360 MTB 10011183171 01:35:39 7 00:12:44 >
Klub A.S.D. 360 MTB
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Result: 01:35:39
Laps: 7
Time_gap: 00:12:44
27 . 19 Brezar Vid
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075250055 01:36:05 7 00:13:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075250055
Result: 01:36:05
Laps: 7
Time_gap: 00:13:10
28 . 40 Scalvini Elia
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10034580985 01:36:10 7 00:13:15 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034580985
Result: 01:36:10
Laps: 7
Time_gap: 00:13:15
29 . 47 Agazzi Riccardo
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10028940942 01:36:58 7 00:14:03 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028940942
Result: 01:36:58
Laps: 7
Time_gap: 00:14:03
30 . 32 Pavlič Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:37:59 7 00:15:04 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079794608
Result: 01:37:59
Laps: 7
Time_gap: 00:15:04
31 . 34 Žle Blaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017622860 01:38:54 7 00:15:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017622860
Result: 01:38:54
Laps: 7
Time_gap: 00:15:59
32 . 33 Del Puppo Riccardo
ASD CICLO TEAM GORGAZZO
Moški ITA ASD CICLO TEAM GORGAZZO 10029701279 01:23:21 6 -1 >
Klub ASD CICLO TEAM GORGAZZO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029701279
Result: 01:23:21
Laps: 6
Time_gap: -1
33 . 38 Zara Alberto
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10077413963 01:23:56 6 -1 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10077413963
Result: 01:23:56
Laps: 6
Time_gap: -1
34 . 49 Checchin Lorenzo
TRINX FACTORY TEAM
Moški ITA TRINX FACTORY TEAM 10031628953 01:25:28 6 -1 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031628953
Result: 01:25:28
Laps: 6
Time_gap: -1
35 . 43 Conti Andrea
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030353203 01:25:39 6 -1 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030353203
Result: 01:25:39
Laps: 6
Time_gap: -1
36 . 41 Grygar Matyas
BIKE PRO RACING
Moški CZE BIKE PRO RACING 10047412671 01:27:42 6 -1 >
Klub BIKE PRO RACING
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10047412671
Result: 01:27:42
Laps: 6
Time_gap: -1
37 . 36 Stanisic Damjan
mtb reprezentacija Srbije
Moški SRB mtb reprezentacija Srbije 10097557227 01:29:26 6 -1 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10097557227
Result: 01:29:26
Laps: 6
Time_gap: -1
38 . 37 ERMACORA RICCARDO
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10108438910 01:33:11 6 -1 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108438910
Result: 01:33:11
Laps: 6
Time_gap: -1
39 . 28 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 01:35:38 6 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
Result: 01:35:38
Laps: 6
Time_gap: -1
40 . 6 Demer David
mtb reprezentacija Srbije
Moški SRB mtb reprezentacija Srbije 10059255159 01:37:08 6 -1 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10059255159
Result: 01:37:08
Laps: 6
Time_gap: -1
41 . 30 Lavriša Fedja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217996 01:25:02 5 -2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217996
Result: 01:25:02
Laps: 5
Time_gap: -2
DNF 51 Barazzuol Enrico
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10030791218 01:18:39 6 -1 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030791218
Result: 01:18:39
Laps: 6
Time_gap: -1
DNF 15 Kahl Finn
Moški DEU 10036254742 00:49:08 4 -3 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036254742
Result: 00:49:08
Laps: 4
Time_gap: -3
DNF 7 Tabacchi Mirko
LEYNICESE RDR ITALIA FACTORY TEAM
Moški ITA LEYNICESE RDR ITALIA FACTORY TEAM 10006914060 00:31:10 3 -4 >
Klub LEYNICESE RDR ITALIA FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006914060
Result: 00:31:10
Laps: 3
Time_gap: -4
DNF 39 Luca Davide
Conegliano bike team
Moški ITA Conegliano bike team 10031144458 00:38:04 3 -4 >
Klub Conegliano bike team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031144458
Result: 00:38:04
Laps: 3
Time_gap: -4
DNF 17 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:21:25 2 -5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Result: 00:21:25
Laps: 2
Time_gap: -5
DNF 35 Berthe Ilian
Moški FRA 10073795156 00:23:05 2 -5 >
Klub
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10073795156
Result: 00:23:05
Laps: 2
Time_gap: -5
DNS 18 Banovec Timotej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10127171125 01:41:12 1 -6 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127171125
Result: 01:41:12
Laps: 1
Time_gap: -6
U23+ELITE W-Ž
1 . 55 Tauber Anne
Orbea Factory Team
Ženski Orbea Factory Team 10009555894 01:19:17 6 -- >
Klub Orbea Factory Team
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10009555894
Result: 01:19:17
Laps: 6
Time_gap: 00:00:00
2 . 56 Belomoina Yana
Ženski UKR 10006646100 01:20:25 6 00:01:08 >
Klub
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006646100
Result: 01:20:25
Laps: 6
Time_gap: 00:01:08
3 . 59 Marchet Giorgia
Ženski ITA 10011144270 01:22:38 6 00:03:21 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10011144270
Result: 01:22:38
Laps: 6
Time_gap: 00:03:21
4 . 58 Movrin Vita
TRINX FACTORY TEAM
Ženski SLO TRINX FACTORY TEAM 10017590124 01:23:17 6 00:04:00 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Result: 01:23:17
Laps: 6
Time_gap: 00:04:00
5 . 57 Žakelj Tanja
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10004604450 01:24:29 6 00:05:12 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Result: 01:24:29
Laps: 6
Time_gap: 00:05:12
6 . 60 Wojtyła Gabriela
Ženski POL 10009547612 01:24:50 6 00:05:33 >
Klub
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10009547612
Result: 01:24:50
Laps: 6
Time_gap: 00:05:33
7 . 74 Squarise Laura
DREAM TEAM
Ženski ITA DREAM TEAM 10125973678 01:28:48 6 00:09:31 >
Klub DREAM TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10125973678
Result: 01:28:48
Laps: 6
Time_gap: 00:09:31
8 . 64 Mosser Nina
ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Ženski AUT ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor 10053587632 01:28:59 6 00:09:42 >
Klub ASVÖ ÖAMTC SC Hermagor
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10053587632
Result: 01:28:59
Laps: 6
Time_gap: 00:09:42
9 . 61 Partoazar Faranak
Ženski 10010703528 01:29:23 6 00:10:06 >
Klub
Država
Spol: Ženski
Licenca: 10010703528
Result: 01:29:23
Laps: 6
Time_gap: 00:10:06
10 . 63 Novotná Aneta
Ženski CZE 10047257471 01:30:04 6 00:10:47 >
Klub
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10047257471
Result: 01:30:04
Laps: 6
Time_gap: 00:10:47
11 . 70 Moro Katia
Ženski ITA 10015513314 01:30:35 6 00:11:18 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10015513314
Result: 01:30:35
Laps: 6
Time_gap: 00:11:18
12 . 73 Fontana Beatrice
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Ženski ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10029239622 01:35:27 6 00:16:10 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10029239622
Result: 01:35:27
Laps: 6
Time_gap: 00:16:10
13 . 66 Naglič Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:36:52 6 00:17:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075257230
Result: 01:36:52
Laps: 6
Time_gap: 00:17:35
14 . 65 Bošnjak Larisa
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:22:10 5 -1 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
Result: 01:22:10
Laps: 5
Time_gap: -1
15 . 72 Savić Popović Teodora
mtb reprezentacija Srbije
Ženski SRB mtb reprezentacija Srbije 10010898235 01:27:04 5 -1 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Ženski
Licenca: 10010898235
Result: 01:27:04
Laps: 5
Time_gap: -1
16 . 76 Cestari Sofia
Pavanello Racing Team
Ženski ITA Pavanello Racing Team 10104666519 01:27:29 5 -1 >
Klub Pavanello Racing Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10104666519
Result: 01:27:29
Laps: 5
Time_gap: -1
17 . 77 Santin Gaia
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Ženski ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10033060008 01:29:21 5 -1 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10033060008
Result: 01:29:21
Laps: 5
Time_gap: -1
18 . 78 Poletti Anita
BCL Factory Team
Ženski ITA BCL Factory Team 10032537521 01:36:12 5 -1 >
Klub BCL Factory Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032537521
Result: 01:36:12
Laps: 5
Time_gap: -1
DNS 68 Giannotti Giorgia
BCL Factory Team
Ženski ITA BCL Factory Team 10031577524 01:38:02 1 -5 >
Klub BCL Factory Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031577524
Result: 01:38:02
Laps: 1
Time_gap: -5
DNS 69 Challancin Giulia
BCL Factory Team
Ženski ITA BCL Factory Team 10030683003 01:38:04 1 -5 >
Klub BCL Factory Team
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030683003
Result: 01:38:04
Laps: 1
Time_gap: -5
U19 M-M
1 . 118 Štajnar Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10059001545 01:01:26 5 -- >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Result: 01:01:26
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 142 Cavezzan Filippo
Conegliano bike team
Moški ITA Conegliano bike team 10034117106 01:01:44 5 00:00:18 >
Klub Conegliano bike team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034117106
Result: 01:01:44
Laps: 5
Time_gap: 00:00:18
3 . 109 Vestergaard Sebastian Bjerregaard
Moški DNK 10091940826 01:01:55 5 00:00:29 >
Klub
Država DNK
Spol: Moški
Licenca: 10091940826
Result: 01:01:55
Laps: 5
Time_gap: 00:00:29
4 . 102 Utranker Filip
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10017641957 01:02:05 5 00:00:39 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
Result: 01:02:05
Laps: 5
Time_gap: 00:00:39
5 . 153 Cao Pietro
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10032652305 01:02:23 5 00:00:57 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032652305
Result: 01:02:23
Laps: 5
Time_gap: 00:00:57
6 . 113 Zago Giovanni
Conegliano bike team
Moški ITA Conegliano bike team 10031276521 01:02:53 5 00:01:27 >
Klub Conegliano bike team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031276521
Result: 01:02:53
Laps: 5
Time_gap: 00:01:27
7 . 108 URSELLA Leonardo
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030431914 01:03:28 5 00:02:02 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030431914
Result: 01:03:28
Laps: 5
Time_gap: 00:02:02
8 . 117 Morbis Christian
Moški ITA 10030008144 01:03:39 5 00:02:13 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030008144
Result: 01:03:39
Laps: 5
Time_gap: 00:02:13
9 . 156 Diaferio Stefano
Moški ITA 10029608727 01:04:11 5 00:02:45 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029608727
Result: 01:04:11
Laps: 5
Time_gap: 00:02:45
10 . 112 Engele Felix
Junior Team Sudtirol
Moški ITA Junior Team Sudtirol 10031629559 01:04:13 5 00:02:47 >
Klub Junior Team Sudtirol
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031629559
Result: 01:04:13
Laps: 5
Time_gap: 00:02:47
11 . 144 Foroni Andrea
FOUR ES Project
Moški ITA FOUR ES Project 10031360585 01:04:13 5 00:02:47 >
Klub FOUR ES Project
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031360585
Result: 01:04:13
Laps: 5
Time_gap: 00:02:47
12 . 132 Cuneo Stefano
BCL Factory Team
Moški ITA BCL Factory Team 10034477117 01:04:26 5 00:03:00 >
Klub BCL Factory Team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034477117
Result: 01:04:26
Laps: 5
Time_gap: 00:03:00
13 . 107 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 01:04:41 5 00:03:15 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
Result: 01:04:41
Laps: 5
Time_gap: 00:03:15
14 . 101 Sandić David
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 10096460016 01:04:47 5 00:03:21 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096460016
Result: 01:04:47
Laps: 5
Time_gap: 00:03:21
15 . 133 Iagher Albert
Moški ITA 10030833654 01:04:51 5 00:03:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030833654
Result: 01:04:51
Laps: 5
Time_gap: 00:03:25
16 . 134 Cadeo Riccardo
Moški ITA 10030306218 01:04:56 5 00:03:30 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030306218
Result: 01:04:56
Laps: 5
Time_gap: 00:03:30
17 . 162 Ronzoni Daniele Angelo
Moški ITA 10081143615 01:04:59 5 00:03:33 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10081143615
Result: 01:04:59
Laps: 5
Time_gap: 00:03:33
18 . 116 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017650950 01:05:01 5 00:03:35 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Result: 01:05:01
Laps: 5
Time_gap: 00:03:35
19 . 163 Simonetto Michele
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10030982689 01:05:11 5 00:03:45 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030982689
Result: 01:05:11
Laps: 5
Time_gap: 00:03:45
20 . 148 Grassi Fabio
Moški ITA 10030781720 01:05:25 5 00:03:59 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030781720
Result: 01:05:25
Laps: 5
Time_gap: 00:03:59
21 . 161 Fantone Alessandro
CICLI LUCCHINI.COM
Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 10031623600 01:05:31 5 00:04:05 >
Klub CICLI LUCCHINI.COM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031623600
Result: 01:05:31
Laps: 5
Time_gap: 00:04:05
22 . 131 Sdraulig Andrea
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 10030772323 01:05:33 5 00:04:07 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030772323
Result: 01:05:33
Laps: 5
Time_gap: 00:04:07
23 . 111 Bidoggia Marco
Conegliano bike team
Moški ITA Conegliano bike team 10094731291 01:05:47 5 00:04:21 >
Klub Conegliano bike team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10094731291
Result: 01:05:47
Laps: 5
Time_gap: 00:04:21
24 . 149 Argenton Tommaso
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10031527812 01:06:08 5 00:04:42 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031527812
Result: 01:06:08
Laps: 5
Time_gap: 00:04:42
25 . 124 Nadalutti Gabriele
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Moški ITA ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE 10107989171 01:06:52 5 00:05:26 >
Klub ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10107989171
Result: 01:06:52
Laps: 5
Time_gap: 00:05:26
26 . 140 Celitans Kristers
Moški LVA 10096434956 01:07:03 5 00:05:37 >
Klub
Država LVA
Spol: Moški
Licenca: 10096434956
Result: 01:07:03
Laps: 5
Time_gap: 00:05:37
27 . 138 D'Arsié Leonardo
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10032293203 01:07:05 5 00:05:39 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032293203
Result: 01:07:05
Laps: 5
Time_gap: 00:05:39
28 . 137 Vidal Davide
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10108068286 01:07:14 5 00:05:48 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108068286
Result: 01:07:14
Laps: 5
Time_gap: 00:05:48
29 . 143 Carli Tommaso
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10031625721 01:07:22 5 00:05:56 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031625721
Result: 01:07:22
Laps: 5
Time_gap: 00:05:56
30 . 115 Dolinsek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 01:07:22 5 00:05:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Result: 01:07:22
Laps: 5
Time_gap: 00:05:56
31 . 151 Mariani Davide
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10060744212 01:07:51 5 00:06:25 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10060744212
Result: 01:07:51
Laps: 5
Time_gap: 00:06:25
32 . 128 Emmi Samuele
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10107966337 01:08:51 5 00:07:25 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10107966337
Result: 01:08:51
Laps: 5
Time_gap: 00:07:25
33 . 152 Chiecchi Federico
FOUR ES Project
Moški ITA FOUR ES Project 10084594387 01:09:01 5 00:07:35 >
Klub FOUR ES Project
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10084594387
Result: 01:09:01
Laps: 5
Time_gap: 00:07:35
34 . 196 Doljanin Roko
Biciklistički klub Posedarje
Moški CRO Biciklistički klub Posedarje 10092743401 01:09:02 5 00:07:36 >
Klub Biciklistički klub Posedarje
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10092743401
Result: 01:09:02
Laps: 5
Time_gap: 00:07:36
35 . 105 Petrlić Lovro
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10104837479 01:09:06 5 00:07:40 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10104837479
Result: 01:09:06
Laps: 5
Time_gap: 00:07:40
36 . 164 D’Urso Manuel
Moški ITA 10029316313 01:09:50 5 00:08:24 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029316313
Result: 01:09:50
Laps: 5
Time_gap: 00:08:24
37 . 136 Daniel Aurame
ASD Calice Bike
Moški ITA ASD Calice Bike 10028984489 01:09:54 5 00:08:28 >
Klub ASD Calice Bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028984489
Result: 01:09:54
Laps: 5
Time_gap: 00:08:28
38 . 119 Zarnik Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 01:10:22 5 00:08:56 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107758593
Result: 01:10:22
Laps: 5
Time_gap: 00:08:56
39 . 104 Davidov Igor
mtb reprezentacija Srbije
Moški SRB mtb reprezentacija Srbije 10112617182 01:10:56 5 00:09:30 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10112617182
Result: 01:10:56
Laps: 5
Time_gap: 00:09:30
40 . 159 RODER CRISTIAN
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10032173062 01:11:30 5 00:10:04 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032173062
Result: 01:11:30
Laps: 5
Time_gap: 00:10:04
41 . 106 Naunović Andrija
mtb reprezentacija Srbije
Moški SRB mtb reprezentacija Srbije 10104732395 01:11:34 5 00:10:08 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10104732395
Result: 01:11:34
Laps: 5
Time_gap: 00:10:08
42 . 155 Volonte' Mauro
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10085009770 01:12:08 5 00:10:42 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10085009770
Result: 01:12:08
Laps: 5
Time_gap: 00:10:42
43 . 150 Stefan Tommaso
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10091357614 01:12:27 5 00:11:01 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10091357614
Result: 01:12:27
Laps: 5
Time_gap: 00:11:01
44 . 114 Bolzan Giovanni
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10063711806 01:12:41 5 00:11:15 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10063711806
Result: 01:12:41
Laps: 5
Time_gap: 00:11:15
45 . 158 Menotti Davide
Moški ITA 10033174788 01:13:12 5 00:11:46 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033174788
Result: 01:13:12
Laps: 5
Time_gap: 00:11:46
46 . 103 Davidov Stefan
mtb reprezentacija Srbije
Moški SRB mtb reprezentacija Srbije 10109010604 01:13:32 5 00:12:06 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10109010604
Result: 01:13:32
Laps: 5
Time_gap: 00:12:06
47 . 145 Grillo Andrea
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10128702513 01:13:50 5 00:12:24 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10128702513
Result: 01:13:50
Laps: 5
Time_gap: 00:12:24
48 . 110 Antonijevic Vladimir
mtb reprezentacija Srbije
Moški SRB mtb reprezentacija Srbije 10132132471 01:14:20 5 00:12:54 >
Klub mtb reprezentacija Srbije
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10132132471
Result: 01:14:20
Laps: 5
Time_gap: 00:12:54
49 . 135 Bottero Federico
ASD Calice Bike
Moški ITA ASD Calice Bike 10126139083 01:15:31 5 00:14:05 >
Klub ASD Calice Bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10126139083
Result: 01:15:31
Laps: 5
Time_gap: 00:14:05
50 . 157 Vidini Andrea
Moški ITA 10111956168 01:17:03 5 00:15:37 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10111956168
Result: 01:17:03
Laps: 5
Time_gap: 00:15:37
51 . 146 ZAVAGNO STEFANO
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10095959252 01:19:13 5 00:17:47 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10095959252
Result: 01:19:13
Laps: 5
Time_gap: 00:17:47
52 . 147 Boccaccio Manuel
Moški ITA 10034428920 01:02:05 4 -1 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034428920
Result: 01:02:05
Laps: 4
Time_gap: -1
53 . 123 Gnezda Žan
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10129449817 01:02:35 4 -1 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10129449817
Result: 01:02:35
Laps: 4
Time_gap: -1
54 . 160 Degano Daniele
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10034398507 01:08:45 4 -1 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034398507
Result: 01:08:45
Laps: 4
Time_gap: -1
DNF 141 Colombi Enea
Moški ITA 10100139043 00:27:06 2 -3 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10100139043
Result: 00:27:06
Laps: 2
Time_gap: -3
DNF 129 Dus Cristiano
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10055793673 01:40:36 1 -4 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10055793673
Result: 01:40:36
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 122 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 01:40:23 1 -4 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059597891
Result: 01:40:23
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 125 Neri Enrico
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10087519545 01:40:24 1 -4 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10087519545
Result: 01:40:24
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 126 Zambon Giovanni
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 10032765166 01:40:26 1 -4 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032765166
Result: 01:40:26
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 154 Schievenin Mattia
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10091353974 01:40:28 1 -4 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10091353974
Result: 01:40:28
Laps: 1
Time_gap: -4
U19 W-Ž
1 . 84 RIZZI SABRINA
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10033827419 00:58:07 4 -- >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10033827419
Result: 00:58:07
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 82 Gliniecka Nikola
Ženski POL 10105933478 01:00:45 4 00:02:38 >
Klub
Država POL
Spol: Ženski
Licenca: 10105933478
Result: 01:00:45
Laps: 4
Time_gap: 00:02:38
3 . 86 Pascucci Alice
TRINX FACTORY TEAM
Ženski ITA TRINX FACTORY TEAM 10031613593 01:02:33 4 00:04:26 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031613593
Result: 01:02:33
Laps: 4
Time_gap: 00:04:26
4 . 91 Casasola Nadia
Ženski ITA 10031321583 01:03:02 4 00:04:55 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031321583
Result: 01:03:02
Laps: 4
Time_gap: 00:04:55
5 . 81 Seidlová Kateřina
BIKE PRO RACING
Ženski CZE BIKE PRO RACING 10080686907 01:03:05 4 00:04:58 >
Klub BIKE PRO RACING
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10080686907
Result: 01:03:05
Laps: 4
Time_gap: 00:04:58
6 . 92 Pozzato Martina
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Ženski ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10034674753 01:04:23 4 00:06:16 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10034674753
Result: 01:04:23
Laps: 4
Time_gap: 00:06:16
7 . 83 Petrů Anna
BIKE PRO RACING
Ženski CZE BIKE PRO RACING 10128404237 01:04:47 4 00:06:40 >
Klub BIKE PRO RACING
Država CZE
Spol: Ženski
Licenca: 10128404237
Result: 01:04:47
Laps: 4
Time_gap: 00:06:40
8 . 90 Vestergaard Nicoline Bjerregaard
Ženski DNK 10103910727 01:05:13 4 00:07:06 >
Klub
Država DNK
Spol: Ženski
Licenca: 10103910727
Result: 01:05:13
Laps: 4
Time_gap: 00:07:06
9 . 85 SABATINO ALICE
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10031621778 01:05:31 4 00:07:24 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031621778
Result: 01:05:31
Laps: 4
Time_gap: 00:07:24
10 . 88 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 01:14:05 4 00:15:58 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
Result: 01:14:05
Laps: 4
Time_gap: 00:15:58
11 . 87 Mesojedec Zoja
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10130225413 01:16:57 4 00:18:50 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130225413
Result: 01:16:57
Laps: 4
Time_gap: 00:18:50
12 . 89 Rokavec Sara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10150795069 01:20:09 4 00:22:02 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10150795069
Result: 01:20:09
Laps: 4
Time_gap: 00:22:02
AMATER-M
1 . 372 Pozzecco Daniel
ASD FLAMME ROUGE
Moški ITA ASD FLAMME ROUGE 10076981002 01:03:20 5 -- >
Klub ASD FLAMME ROUGE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10076981002
Result: 01:03:20
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 377 Deržič Sebastijan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10127874878 01:04:55 5 00:01:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127874878
Result: 01:04:55
Laps: 5
Time_gap: 00:01:35
3 . 375 Pavanello Andrea
Moški ITA 10034584322 01:05:08 5 00:01:48 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034584322
Result: 01:05:08
Laps: 5
Time_gap: 00:01:48
4 . 380 De Bona Simone
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10014300511 01:05:53 5 00:02:33 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014300511
Result: 01:05:53
Laps: 5
Time_gap: 00:02:33
5 . 374 Štolfa Štěpán
Moški CZE 10115640552 01:06:20 5 00:03:00 >
Klub
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10115640552
Result: 01:06:20
Laps: 5
Time_gap: 00:03:00
6 . 378 Maestri Massimo
RED BIKE TEAM
Moški ITA RED BIKE TEAM 10088621103 01:06:40 5 00:03:20 >
Klub RED BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10088621103
Result: 01:06:40
Laps: 5
Time_gap: 00:03:20
7 . 379 Pellizzon Moreno
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 10008625304 01:06:42 5 00:03:22 >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008625304
Result: 01:06:42
Laps: 5
Time_gap: 00:03:22
8 . 371 Feresin Kristian
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10014819661 01:06:56 5 00:03:36 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014819661
Result: 01:06:56
Laps: 5
Time_gap: 00:03:36
10 . 376 Uršič Blaž
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10007662273 01:10:22 5 00:07:02 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007662273
Result: 01:10:22
Laps: 5
Time_gap: 00:07:02
11 . 381 Celeghin Davide
Moški ITA 10030066849 01:13:56 5 00:10:36 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030066849
Result: 01:13:56
Laps: 5
Time_gap: 00:10:36
AMATER-Ž
9 . 434 EDOARDO AMTOMIMI
PAVAMELO RACING TEAM
Ženski ITA PAVAMELO RACING TEAM 10108402029 01:08:34 5 00:05:14 >
Klub PAVAMELO RACING TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10108402029
Result: 01:08:34
Laps: 5
Time_gap: 00:05:14
MASTER 1-M
1 . 400 Hochenwarter Uwe
WILIER-CHAOYANG
Moški AUT WILIER-CHAOYANG 10003756308 01:02:10 5 -- >
Klub WILIER-CHAOYANG
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10003756308
Result: 01:02:10
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 382 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:04:33 5 00:02:23 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Result: 01:04:33
Laps: 5
Time_gap: 00:02:23
3 . 399 Bevilacqua David
fun bike
Moški ITA fun bike 10015039428 01:05:04 5 00:02:54 >
Klub fun bike
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015039428
Result: 01:05:04
Laps: 5
Time_gap: 00:02:54
4 . 383 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 01:06:20 5 00:04:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Result: 01:06:20
Laps: 5
Time_gap: 00:04:10
5 . 384 Strasek Ales
Hörmann Slovenija
Moški SLO Hörmann Slovenija 10081513629 01:08:40 5 00:06:30 >
Klub Hörmann Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10081513629
Result: 01:08:40
Laps: 5
Time_gap: 00:06:30
6 . 396 Košuta Vitjan
KK DJAK-ŠD SENG
Moški SLO KK DJAK-ŠD SENG 01:15:17 5 00:13:07 >
Klub KK DJAK-ŠD SENG
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Result: 01:15:17
Laps: 5
Time_gap: 00:13:07
7 . 401 Papini Matteo
Moški ITA 10138223970 01:16:03 5 00:13:53 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10138223970
Result: 01:16:03
Laps: 5
Time_gap: 00:13:53
8 . 388 Hrastar Tomaž
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116814454 01:16:18 5 00:14:08 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116814454
Result: 01:16:18
Laps: 5
Time_gap: 00:14:08
9 . 402 Armellin Stefano
ASDLaRocciaTeam
Moški ITA ASDLaRocciaTeam 10053622186 01:16:28 5 00:14:18 >
Klub ASDLaRocciaTeam
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053622186
Result: 01:16:28
Laps: 5
Time_gap: 00:14:18
10 . 397 Mataruga Aleksandar
MTB trail center Kočevje
Moški CRO MTB trail center Kočevje 10106924393 01:17:40 5 00:15:30 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10106924393
Result: 01:17:40
Laps: 5
Time_gap: 00:15:30
11 . 387 Vertačnik Andrej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10140133456 01:18:50 5 00:16:40 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140133456
Result: 01:18:50
Laps: 5
Time_gap: 00:16:40
12 . 386 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:19:05 5 00:16:55 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Result: 01:19:05
Laps: 5
Time_gap: 00:16:55
13 . 385 Debeljak Miha
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017612251 01:19:54 5 00:17:44 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Result: 01:19:54
Laps: 5
Time_gap: 00:17:44
14 . 391 Šušteršič Miha
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10141356868 01:04:04 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10141356868
Result: 01:04:04
Laps: 4
Time_gap: -1
15 . 433 Križan Borut
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017648728 01:04:24 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648728
Result: 01:04:24
Laps: 4
Time_gap: -1
16 . 394 Kurnik Gregor
ŠKD SUPER POTENCIAL
Moški SLO ŠKD SUPER POTENCIAL 10144868773 01:13:46 4 -1 >
Klub ŠKD SUPER POTENCIAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144868773
Result: 01:13:46
Laps: 4
Time_gap: -1
DNS 390 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088136709 01:23:01 1 -4 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088136709
Result: 01:23:01
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 392 Zille Fabio
Moški ITA 10063135361 01:23:04 1 -4 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10063135361
Result: 01:23:04
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 393 Miškulin Josip
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10140499632 01:23:13 1 -4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10140499632
Result: 01:23:13
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 395 Dokl Rok
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10151258447 01:23:15 1 -4 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151258447
Result: 01:23:15
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 398 Svitić Dean
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 10028431387 01:23:30 1 -4 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10028431387
Result: 01:23:30
Laps: 1
Time_gap: -4
MASTER 2-M
1 . 405 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004224029 01:07:01 5 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004224029
Result: 01:07:01
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 412 Zanuttigh Stefano
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 10108082434 01:09:20 5 00:02:19 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108082434
Result: 01:09:20
Laps: 5
Time_gap: 00:02:19
3 . 403 Utranker Damjan
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10017642058 01:10:10 5 00:03:09 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017642058
Result: 01:10:10
Laps: 5
Time_gap: 00:03:09
4 . 404 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10017599117 01:11:03 5 00:04:02 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017599117
Result: 01:11:03
Laps: 5
Time_gap: 00:04:02
5 . 413 Stopar Simone
BEERBANTY FACTORY RACING
Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING 10115225977 01:11:11 5 00:04:10 >
Klub BEERBANTY FACTORY RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10115225977
Result: 01:11:11
Laps: 5
Time_gap: 00:04:10
6 . 406 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:12:21 5 00:05:20 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Result: 01:12:21
Laps: 5
Time_gap: 00:05:20
7 . 416 Mori Mitja
GANESHA TEAM
Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 01:12:40 5 00:05:39 >
Klub GANESHA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10071275176
Result: 01:12:40
Laps: 5
Time_gap: 00:05:39
8 . 407 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:12:54 5 00:05:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003924440
Result: 01:12:54
Laps: 5
Time_gap: 00:05:53
9 . 410 Rijavec Aleš
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614372 01:14:02 5 00:07:01 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614372
Result: 01:14:02
Laps: 5
Time_gap: 00:07:01
10 . 409 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:14:09 5 00:07:08 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
Result: 01:14:09
Laps: 5
Time_gap: 00:07:08
11 . 415 Grigis Marco
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10031029876 01:15:39 5 00:08:38 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031029876
Result: 01:15:39
Laps: 5
Time_gap: 00:08:38
DNS 408 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 01:23:51 1 -4 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106783038
Result: 01:23:51
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 414 Rizzi Giuliano
Moški ITA 10030315110 01:23:52 1 -4 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030315110
Result: 01:23:52
Laps: 1
Time_gap: -4
MASTER 3-M
1 . 423 Maniacco Renzo
Beerbanty Factory Racing
Moški ITA Beerbanty Factory Racing 10029093516 01:14:38 5 -- >
Klub Beerbanty Factory Racing
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029093516
Result: 01:14:38
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 421 Braidot Mauro
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10029544564 01:14:40 5 00:00:02 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029544564
Result: 01:14:40
Laps: 5
Time_gap: 00:00:02
3 . 419 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 01:19:10 5 00:04:32 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586686
Result: 01:19:10
Laps: 5
Time_gap: 00:04:32
4 . 417 Zupan Tine
MTB klub Kranj Scott team
Moški SLO MTB klub Kranj Scott team 10017647819 01:03:13 4 -1 >
Klub MTB klub Kranj Scott team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Result: 01:03:13
Laps: 4
Time_gap: -1
5 . 420 Barilani Gianluca
TEAM TODESCO ASD
Moški ITA TEAM TODESCO ASD 10030952377 01:09:28 4 -1 >
Klub TEAM TODESCO ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030952377
Result: 01:09:28
Laps: 4
Time_gap: -1
6 . 424 Pezzin Claudio
Moški ITA 10028501412 01:19:12 4 -1 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028501412
Result: 01:19:12
Laps: 4
Time_gap: -1
DNS 422 Brancati Giuliano
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10028566884 01:23:58 1 -4 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028566884
Result: 01:23:58
Laps: 1
Time_gap: -4
VETERANKE-Ž
1 . 426 Podpečan Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 01:06:22 4 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059078842
Result: 01:06:22
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 425 Utranker Martina
KD Celje - 2Simpl
Ženski SLO KD Celje - 2Simpl 10058948294 01:18:06 4 00:11:44 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948294
Result: 01:18:06
Laps: 4
Time_gap: 00:11:44
U17 M-M
1 . 185 Dejak Lenart
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614271 00:47:19 4 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Result: 00:47:19
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 191 Dvořák Sebastian
HEAD PRO TEAM OPAVA
Moški CZE HEAD PRO TEAM OPAVA 10092364794 00:50:06 4 00:02:47 >
Klub HEAD PRO TEAM OPAVA
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10092364794
Result: 00:50:06
Laps: 4
Time_gap: 00:02:47
3 . 181 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:50:45 4 00:03:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Result: 00:50:45
Laps: 4
Time_gap: 00:03:26
4 . 180 Utranker Jaka
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10017641856 00:50:53 4 00:03:34 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Result: 00:50:53
Laps: 4
Time_gap: 00:03:34
5 . 171 Foteinopoulos Aggelos
Moški GRC 10127906507 00:51:49 4 00:04:30 >
Klub
Država GRC
Spol: Moški
Licenca: 10127906507
Result: 00:51:49
Laps: 4
Time_gap: 00:04:30
6 . 183 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:53:07 4 00:05:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Result: 00:53:07
Laps: 4
Time_gap: 00:05:48
7 . 194 Polášek Richard
Moški CZE 10092785938 00:53:30 4 00:06:11 >
Klub
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10092785938
Result: 00:53:30
Laps: 4
Time_gap: 00:06:11
8 . 184 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:53:35 4 00:06:16 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Result: 00:53:35
Laps: 4
Time_gap: 00:06:16
9 . 165 Sladoljev Mate
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10093197984 00:54:15 4 00:06:56 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093197984
Result: 00:54:15
Laps: 4
Time_gap: 00:06:56
10 . 167 Pejdo David
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10093189500 00:54:46 4 00:07:27 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093189500
Result: 00:54:46
Laps: 4
Time_gap: 00:07:27
11 . 176 KODRIČ Gašper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:55:47 4 00:08:28 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107601070
Result: 00:55:47
Laps: 4
Time_gap: 00:08:28
12 . 175 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:56:06 4 00:08:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948
Result: 00:56:06
Laps: 4
Time_gap: 00:08:47
13 . 192 Pozzato Matteo
Moški ITA 10034135189 00:56:34 4 00:09:15 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034135189
Result: 00:56:34
Laps: 4
Time_gap: 00:09:15
14 . 193 Ferrari Enrico
FOUR ES Project
Moški ITA FOUR ES Project 10115999048 00:57:05 4 00:09:46 >
Klub FOUR ES Project
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10115999048
Result: 00:57:05
Laps: 4
Time_gap: 00:09:46
15 . 174 Dimnik Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10138322182 00:59:30 4 00:12:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10138322182
Result: 00:59:30
Laps: 4
Time_gap: 00:12:11
16 . 172 Strašek Vid
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10092680551 00:59:56 4 00:12:37 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092680551
Result: 00:59:56
Laps: 4
Time_gap: 00:12:37
17 . 178 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:59:56 4 00:12:37 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Result: 00:59:56
Laps: 4
Time_gap: 00:12:37
18 . 189 Clancis Mattia
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10056613022 01:06:59 4 00:19:40 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10056613022
Result: 01:06:59
Laps: 4
Time_gap: 00:19:40
19 . 166 ŠIMENC Aljaž
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 01:07:01 4 00:19:42 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367666
Result: 01:07:01
Laps: 4
Time_gap: 00:19:42
20 . 195 CORGAZZO NICOLO'
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10125535865 01:10:33 4 00:23:14 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10125535865
Result: 01:10:33
Laps: 4
Time_gap: 00:23:14
21 . 188 Cvelbar Nik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105694517 01:15:00 4 00:27:41 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105694517
Result: 01:15:00
Laps: 4
Time_gap: 00:27:41
22 . 169 Mlakar Smrekar Kostja Leon
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567220 00:48:28 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567220
Result: 00:48:28
Laps: 3
Time_gap: -1
23 . 190 Travnik Tristan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10151753551 00:51:15 3 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151753551
Result: 00:51:15
Laps: 3
Time_gap: -1
24 . 186 Pajić Emil
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10143964249 00:57:05 3 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10143964249
Result: 00:57:05
Laps: 3
Time_gap: -1
25 . 179 KIŠIČEK Leon
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10107082627 00:21:59 2 -2 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082627
Result: 00:21:59
Laps: 2
Time_gap: -2
26 . 182 Hvala Nik
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10108088090 00:23:46 2 -2 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10108088090
Result: 00:23:46
Laps: 2
Time_gap: -2
27 . 173 Cigale Amadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:47:41 1 -3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588407
Result: 00:47:41
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 168 Krstičević Mate
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10096288446 01:35:07 1 -3 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288446
Result: 01:35:07
Laps: 1
Time_gap: -3
U17 W-Ž
1 . 206 Tancik Meta
Misser Junior Team - Energija
Ženski SLO Misser Junior Team - Energija 10017646102 00:39:15 3 -- >
Klub Misser Junior Team - Energija
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Result: 00:39:15
Laps: 3
Time_gap: 00:00:00
2 . 210 Azzetti Nicole
FOUR ES Project
Ženski ITA FOUR ES Project 10032148410 00:41:41 3 00:02:26 >
Klub FOUR ES Project
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032148410
Result: 00:41:41
Laps: 3
Time_gap: 00:02:26
3 . 204 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 00:44:13 3 00:04:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626500
Result: 00:44:13
Laps: 3
Time_gap: 00:04:58
4 . 202 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:47:10 3 00:07:55 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
Result: 00:47:10
Laps: 3
Time_gap: 00:07:55
5 . 207 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:48:19 3 00:09:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116638137
Result: 00:48:19
Laps: 3
Time_gap: 00:09:04
6 . 211 Fakazi Maria Ilianna
Ženski GRC 10143370529 00:48:49 3 00:09:34 >
Klub
Država GRC
Spol: Ženski
Licenca: 10143370529
Result: 00:48:49
Laps: 3
Time_gap: 00:09:34
7 . 208 MENEGHETT MAIA MARIA
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Ženski ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10102271730 00:55:26 3 00:16:11 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10102271730
Result: 00:55:26
Laps: 3
Time_gap: 00:16:11
8 . 203 Kobal Neža
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 01:07:35 3 00:28:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059518271
Result: 01:07:35
Laps: 3
Time_gap: 00:28:20
DNS 201 MITAN Julija Magdalena
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10083902354 01:33:43 1 -2 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10083902354
Result: 01:33:43
Laps: 1
Time_gap: -2
U15 M-M
1 . 254 Szigyarto Roland
Moški ROU 10085730705 00:29:33 4 -- >
Klub
Država ROU
Spol: Moški
Licenca: 10085730705
Result: 00:29:33
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 233 Bartolme Enej
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128258838 00:30:46 4 00:01:13 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258838
Result: 00:30:46
Laps: 4
Time_gap: 00:01:13
3 . 234 Boškin Aljaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017654182 00:31:18 4 00:01:45 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017654182
Result: 00:31:18
Laps: 4
Time_gap: 00:01:45
4 . 242 KIŠIČEK Luka
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10107082930 00:31:21 4 00:01:48 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082930
Result: 00:31:21
Laps: 4
Time_gap: 00:01:48
5 . 235 Dakskobler Miha
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 10092440778 00:31:24 4 00:01:51 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Result: 00:31:24
Laps: 4
Time_gap: 00:01:51
6 . 229 Mlinar Klemen
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091270011 00:31:31 4 00:01:58 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
Result: 00:31:31
Laps: 4
Time_gap: 00:01:58
7 . 228 Noršić Filip
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10095795867 00:31:52 4 00:02:19 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10095795867
Result: 00:31:52
Laps: 4
Time_gap: 00:02:19
8 . 227 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 10091269910 00:32:33 4 00:03:00 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Result: 00:32:33
Laps: 4
Time_gap: 00:03:00
9 . 230 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:32:39 4 00:03:06 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Result: 00:32:39
Laps: 4
Time_gap: 00:03:06
10 . 262 Finetto Alberto
HELLAS MONTEFORTE
Moški ITA HELLAS MONTEFORTE 10074249844 00:32:51 4 00:03:18 >
Klub HELLAS MONTEFORTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10074249844
Result: 00:32:51
Laps: 4
Time_gap: 00:03:18
11 . 239 Mesojedec Svit
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116817080 00:32:56 4 00:03:23 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116817080
Result: 00:32:56
Laps: 4
Time_gap: 00:03:23
12 . 237 Dejak Urban
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10059016396 00:33:21 4 00:03:48 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Result: 00:33:21
Laps: 4
Time_gap: 00:03:48
13 . 256 Becciu Manuel
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10079428028 00:33:34 4 00:04:01 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10079428028
Result: 00:33:34
Laps: 4
Time_gap: 00:04:01
14 . 241 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050453421 00:33:45 4 00:04:12 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050453421
Result: 00:33:45
Laps: 4
Time_gap: 00:04:12
15 . 257 Famea Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10079435910 00:34:17 4 00:04:44 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10079435910
Result: 00:34:17
Laps: 4
Time_gap: 00:04:44
16 . 264 De Monte Luca
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10056612820 00:34:34 4 00:05:01 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10056612820
Result: 00:34:34
Laps: 4
Time_gap: 00:05:01
17 . 249 Ilić Branislav
Moški SRB 10127993908 00:34:46 4 00:05:13 >
Klub
Država SRB
Spol: Moški
Licenca: 10127993908
Result: 00:34:46
Laps: 4
Time_gap: 00:05:13
18 . 243 Dragičević Luka
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10080158457 00:35:02 4 00:05:29 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158457
Result: 00:35:02
Laps: 4
Time_gap: 00:05:29
19 . 225 Razoršek Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126204963 00:35:07 4 00:05:34 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126204963
Result: 00:35:07
Laps: 4
Time_gap: 00:05:34
20 . 247 Teran Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10150190942 00:35:14 4 00:05:41 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10150190942
Result: 00:35:14
Laps: 4
Time_gap: 00:05:41
21 . 231 Hrastar Nejc
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128258535 00:35:53 4 00:06:20 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258535
Result: 00:35:53
Laps: 4
Time_gap: 00:06:20
22 . 255 Pistocco Alonso Luca
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10079443990 00:36:12 4 00:06:39 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10079443990
Result: 00:36:12
Laps: 4
Time_gap: 00:06:39
23 . 224 PELHAN Tjaš
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10106981280 00:36:51 4 00:07:18 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106981280
Result: 00:36:51
Laps: 4
Time_gap: 00:07:18
24 . 250 ZILLE FEDERICO
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10136160702 00:37:08 4 00:07:35 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10136160702
Result: 00:37:08
Laps: 4
Time_gap: 00:07:35
25 . 226 Bernobić David
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 10125318728 00:37:17 4 00:07:44 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10125318728
Result: 00:37:17
Laps: 4
Time_gap: 00:07:44
27 . 238 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:38:02 4 00:08:29 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Result: 00:38:02
Laps: 4
Time_gap: 00:08:29
28 . 221 Ipavec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10113455931 00:38:31 4 00:08:58 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10113455931
Result: 00:38:31
Laps: 4
Time_gap: 00:08:58
29 . 223 Podjed Lenart
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132854113 00:38:36 4 00:09:03 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132854113
Result: 00:38:36
Laps: 4
Time_gap: 00:09:03
30 . 220 Barišič Tim
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126210017 00:38:39 4 00:09:06 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126210017
Result: 00:38:39
Laps: 4
Time_gap: 00:09:06
31 . 236 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:38:46 4 00:09:13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Result: 00:38:46
Laps: 4
Time_gap: 00:09:13
32 . 259 QUAIA NICOLA
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10083710677 00:39:43 4 00:10:10 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10083710677
Result: 00:39:43
Laps: 4
Time_gap: 00:10:10
33 . 263 Dal Mas Alexander
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10078101855 00:40:15 4 00:10:42 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10078101855
Result: 00:40:15
Laps: 4
Time_gap: 00:10:42
34 . 244 Kogovšek Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10142032838 00:41:24 4 00:11:51 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142032838
Result: 00:41:24
Laps: 4
Time_gap: 00:11:51
35 . 252 Miklavčič Miha
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10151303008 00:43:07 4 00:13:34 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151303008
Result: 00:43:07
Laps: 4
Time_gap: 00:13:34
36 . 265 MENEGHETTI ELIA
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10102271629 00:44:05 4 00:14:32 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10102271629
Result: 00:44:05
Laps: 4
Time_gap: 00:14:32
37 . 260 BIANCOTTO MATTEO
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10147359249 00:44:23 4 00:14:50 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10147359249
Result: 00:44:23
Laps: 4
Time_gap: 00:14:50
38 . 240 Babačič Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10138322081 00:30:50 3 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10138322081
Result: 00:30:50
Laps: 3
Time_gap: -1
39 . 222 Erjavec Jošt
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116816272 00:32:22 3 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116816272
Result: 00:32:22
Laps: 3
Time_gap: -1
40 . 261 AGOSTINI MATTEO
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10108202167 00:33:37 3 -1 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108202167
Result: 00:33:37
Laps: 3
Time_gap: -1
41 . 251 Andrejc Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10149571152 00:34:52 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149571152
Result: 00:34:52
Laps: 3
Time_gap: -1
42 . 258 RICCARDO ROVERE
ASD Ciclo Team Gorgazzo
Moški ITA ASD Ciclo Team Gorgazzo 10102282339 00:37:29 3 -1 >
Klub ASD Ciclo Team Gorgazzo
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10102282339
Result: 00:37:29
Laps: 3
Time_gap: -1
DNF 245 Krstičević Antonio
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10096288345 00:11:26 1 -3 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096288345
Result: 00:11:26
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 232 Cimprič Debevc Nal
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128257929 00:46:24 1 -3 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128257929
Result: 00:46:24
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 248 Benčina Gašper
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10142913013 00:46:26 1 -3 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142913013
Result: 00:46:26
Laps: 1
Time_gap: -3
U15 W-Ž
1 . 273 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:34:27 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Result: 00:34:27
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 274 Utranker Neža
KD Celje - 2Simpl
Ženski SLO KD Celje - 2Simpl 10058948092 00:36:15 4 00:01:48 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Result: 00:36:15
Laps: 4
Time_gap: 00:01:48
3 . 270 Ravnikar Bolčina Ula
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 00:36:38 4 00:02:11 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626496
Result: 00:36:38
Laps: 4
Time_gap: 00:02:11
4 . 266 Majcen Živa
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10144784810 00:39:38 4 00:05:11 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10144784810
Result: 00:39:38
Laps: 4
Time_gap: 00:05:11
5 . 267 Klaric Maša
BBK Orlov krug
Ženski CRO BBK Orlov krug 10059526355 00:41:23 4 00:06:56 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059526355
Result: 00:41:23
Laps: 4
Time_gap: 00:06:56
6 . 272 Pevec Kaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10061637521 00:30:51 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10061637521
Result: 00:30:51
Laps: 3
Time_gap: -1
7 . 275 Šušteršič Živa
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10149500424 00:30:55 3 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10149500424
Result: 00:30:55
Laps: 3
Time_gap: -1
8 . 271 Gregorc Maša
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127641775 00:32:32 3 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127641775
Result: 00:32:32
Laps: 3
Time_gap: -1
9 . 268 Benda Gaja
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10113235053 00:34:06 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10113235053
Result: 00:34:06
Laps: 3
Time_gap: -1
10 . 269 KOBAL EVA
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10079232210 00:38:31 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10079232210
Result: 00:38:31
Laps: 3
Time_gap: -1
11 . 276 Mlečnik Anika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10083137367 00:39:21 2 -2 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10083137367
Result: 00:39:21
Laps: 2
Time_gap: -2
U13 M-M
1 . 277 Križan Bor
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017643674 00:24:54 3 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643674
Result: 00:24:54
Laps: 3
Time_gap: 00:00:00
2 . 280 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 00:26:55 3 00:02:01 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368272
Result: 00:26:55
Laps: 3
Time_gap: 00:02:01
3 . 281 Šušteršič Jaka
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10137730684 00:27:20 3 00:02:26 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137730684
Result: 00:27:20
Laps: 3
Time_gap: 00:02:26
4 . 303 Šturlan Noa
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10113237275 00:27:00 3 00:02:06 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10113237275
Result: 00:27:00
Laps: 3
Time_gap: 00:02:06
5 . 279 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:30:26 3 00:05:32 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
Result: 00:30:26
Laps: 3
Time_gap: 00:05:32
6 . 278 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:26:14 3 00:01:20 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104258816
Result: 00:26:14
Laps: 3
Time_gap: 00:01:20
7 . 282 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:27:21 3 00:02:27 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
Result: 00:27:21
Laps: 3
Time_gap: 00:02:27
8 . 284 Zupančič Nace
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:28:37 3 00:03:43 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107617642
Result: 00:28:37
Laps: 3
Time_gap: 00:03:43
9 . 293 Razboršek Tit
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10130876727 00:29:17 3 00:04:23 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130876727
Result: 00:29:17
Laps: 3
Time_gap: 00:04:23
10 . 305 Strašek Jon
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10092679844 00:28:35 3 00:03:41 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092679844
Result: 00:28:35
Laps: 3
Time_gap: 00:03:41
11 . 283 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:29:52 3 00:04:58 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
Result: 00:29:52
Laps: 3
Time_gap: 00:04:58
12 . 288 ŠKRIJEL Lamar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10140249654 00:29:18 3 00:04:24 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140249654
Result: 00:29:18
Laps: 3
Time_gap: 00:04:24
13 . 294 žavbi Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 00:29:25 3 00:04:31 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366454
Result: 00:29:25
Laps: 3
Time_gap: 00:04:31
14 . 285 Prezelj Jakob
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:31:46 3 00:06:52 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092777854
Result: 00:31:46
Laps: 3
Time_gap: 00:06:52
15 . 304 Ravnihar Tit
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:31:28 3 00:06:34 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117335426
Result: 00:31:28
Laps: 3
Time_gap: 00:06:34
16 . 302 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217895 00:32:40 3 00:07:46 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217895
Result: 00:32:40
Laps: 3
Time_gap: 00:07:46
17 . 292 Gnezda Izak
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10137655815 00:31:45 3 00:06:51 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137655815
Result: 00:31:45
Laps: 3
Time_gap: 00:06:51
18 . 291 Jemc Erik
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128274905 00:32:51 3 00:07:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128274905
Result: 00:32:51
Laps: 3
Time_gap: 00:07:57
19 . 289 Rožle Vesel
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567018 00:30:40 3 00:05:46 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567018
Result: 00:30:40
Laps: 3
Time_gap: 00:05:46
20 . 295 Šoštarko Mark
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140821247 00:32:22 3 00:07:28 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140821247
Result: 00:32:22
Laps: 3
Time_gap: 00:07:28
21 . 428 Pristavec Niko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128283591 00:33:41 3 00:08:47 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128283591
Result: 00:33:41
Laps: 3
Time_gap: 00:08:47
22 . 287 Namlih Jure
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128259747 00:34:55 3 00:10:01 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128259747
Result: 00:34:55
Laps: 3
Time_gap: 00:10:01
23 . 308 Toff Filip
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132853911 00:28:56 3 00:04:02 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132853911
Result: 00:28:56
Laps: 3
Time_gap: 00:04:02
24 . 286 Meglen Maks
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140820237 00:34:30 3 00:09:36 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140820237
Result: 00:34:30
Laps: 3
Time_gap: 00:09:36
25 . 290 Sinobad Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10116637632 00:38:51 3 00:13:57 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116637632
Result: 00:38:51
Laps: 3
Time_gap: 00:13:57
26 . 307 Majcen Irenej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10144785012 00:32:49 3 00:07:55 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144785012
Result: 00:32:49
Laps: 3
Time_gap: 00:07:55
27 . 430 Marinič Tine
Moški SLO 00:32:14 3 00:07:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Result: 00:32:14
Laps: 3
Time_gap: 00:07:20
28 . 296 Karničnik Žan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10127606514 00:36:19 3 00:11:25 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127606514
Result: 00:36:19
Laps: 3
Time_gap: 00:11:25
29 . 300 Pagon Maj
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10142321616 00:25:30 2 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142321616
Result: 00:25:30
Laps: 2
Time_gap: -1
30 . 297 Nakrst Svit
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10151754460 00:37:10 3 00:12:16 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151754460
Result: 00:37:10
Laps: 3
Time_gap: 00:12:16
DNS 306 Klemenčič Drejc
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA