Prijave in naročila (0)
×

Rezultati za: XC Kočevje, 8.–9. 6. 2024

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje, 8.–9. 6. 2024 Datum:09.06.2024
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Result Laps Time_gap Več
ELITE (ME)-M
1 . 2 Fontana Filippo
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10016518878 01:25:45 8 -- >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10016518878
Result: 01:25:45
Laps: 8
Time_gap: 00:00:00
2 . 3 Fox Sam
Moški AUS 10048493415 01:25:53 8 00:00:08 >
Klub
Država AUS
Spol: Moški
Licenca: 10048493415
Result: 01:25:53
Laps: 8
Time_gap: 00:00:08
3 . 4 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:27:43 8 00:01:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Result: 01:27:43
Laps: 8
Time_gap: 00:01:58
4 . 1 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:28:31 8 00:02:46 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Result: 01:28:31
Laps: 8
Time_gap: 00:02:46
5 . 12 Capoia Alberto
Team Sogno Veneto
Moški ITA Team Sogno Veneto 10031124351 01:29:11 8 00:03:26 >
Klub Team Sogno Veneto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031124351
Result: 01:29:11
Laps: 8
Time_gap: 00:03:26
6 . 8 Bocchio Vega Emanuele
Moški ITA 10030364317 01:29:51 8 00:04:06 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030364317
Result: 01:29:51
Laps: 8
Time_gap: 00:04:06
7 . 5 Agostinelli Alessio
Moški ITA 10011133459 01:30:10 8 00:04:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011133459
Result: 01:30:10
Laps: 8
Time_gap: 00:04:25
8 . 9 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 01:30:54 8 00:05:09 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017554556
Result: 01:30:54
Laps: 8
Time_gap: 00:05:09
9 . 15 Cormier Jules
CALVISSON VTT
Moški FRA CALVISSON VTT 10066205312 01:31:54 8 00:06:09 >
Klub CALVISSON VTT
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10066205312
Result: 01:31:54
Laps: 8
Time_gap: 00:06:09
10 . 13 Zavan Martino
Team Sogno Veneto
Moški ITA Team Sogno Veneto 10029042386 01:32:48 8 00:07:03 >
Klub Team Sogno Veneto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029042386
Result: 01:32:48
Laps: 8
Time_gap: 00:07:03
11 . 14 Pederiva Simone
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10032190644 01:33:18 8 00:07:33 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032190644
Result: 01:33:18
Laps: 8
Time_gap: 00:07:33
12 . 23 Navoni Stefano
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10029225272 01:33:49 8 00:08:04 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029225272
Result: 01:33:49
Laps: 8
Time_gap: 00:08:04
13 . 21 Lazzaretti Lorenzo
Team Sogno Veneto
Moški ITA Team Sogno Veneto 10031732522 01:34:16 8 00:08:31 >
Klub Team Sogno Veneto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031732522
Result: 01:34:16
Laps: 8
Time_gap: 00:08:31
14 . 22 Kavčič Blaž
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056528550 01:34:17 8 00:08:32 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056528550
Result: 01:34:17
Laps: 8
Time_gap: 00:08:32
15 . 7 Bošnjak Fran
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058280008 01:34:47 8 00:09:02 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10058280008
Result: 01:34:47
Laps: 8
Time_gap: 00:09:02
16 . 33 Magnin Prino Matteo
Moški ITA 10030561751 01:35:10 8 00:09:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030561751
Result: 01:35:10
Laps: 8
Time_gap: 00:09:25
17 . 10 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:36:05 8 00:10:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Result: 01:36:05
Laps: 8
Time_gap: 00:10:20
18 . 27 Bertuletti Andrea Lino
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10031976234 01:36:55 8 00:11:10 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031976234
Result: 01:36:55
Laps: 8
Time_gap: 00:11:10
19 . 30 Agazzi Riccardo
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10028940942 01:37:18 8 00:11:33 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028940942
Result: 01:37:18
Laps: 8
Time_gap: 00:11:33
20 . 31 Martinoli Valerio
Moški ITA 10032699892 01:37:31 8 00:11:46 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032699892
Result: 01:37:31
Laps: 8
Time_gap: 00:11:46
21 . 17 Irmscher Paul
Moški DEU 10054460935 01:39:01 8 00:13:16 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10054460935
Result: 01:39:01
Laps: 8
Time_gap: 00:13:16
22 . 6 Konyaev Oleksandr
Ukraine national team
Moški UKR Ukraine national team 10087695660 01:26:04 7 -1 >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10087695660
Result: 01:26:04
Laps: 7
Time_gap: -1
23 . 24 Pavlič Gal
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10079794608 01:29:03 7 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079794608
Result: 01:29:03
Laps: 7
Time_gap: -1
24 . 34 Barazzuol Enrico
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10030791218 01:29:05 7 -1 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030791218
Result: 01:29:05
Laps: 7
Time_gap: -1
25 . 11 Obukhivskyi Volodymyr
Ukraine
Moški UKR Ukraine 10126855671 01:30:19 7 -1 >
Klub Ukraine
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10126855671
Result: 01:30:19
Laps: 7
Time_gap: -1
26 . 25 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017575673 01:30:45 7 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017575673
Result: 01:30:45
Laps: 7
Time_gap: -1
27 . 29 Scalvini Elia
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10034580985 01:30:54 7 -1 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034580985
Result: 01:30:54
Laps: 7
Time_gap: -1
28 . 28 Lavriša Fedja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217996 01:38:10 6 -2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217996
Result: 01:38:10
Laps: 6
Time_gap: -2
DNF 19 Weinberg Peat
Moški DEU 10077547844 01:04:57 5 -3 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10077547844
Result: 01:04:57
Laps: 5
Time_gap: -3
DNF 16 Glöckner Maxime
Moški DEU 10036561405 01:05:54 5 -3 >
Klub
Država DEU
Spol: Moški
Licenca: 10036561405
Result: 01:05:54
Laps: 5
Time_gap: -3
DNF 18 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:54:44 4 -4 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Result: 00:54:44
Laps: 4
Time_gap: -4
DNF 32 Mancin Alessandro
RACE TEAM PEDALE FIDENTINO
Moški ITA RACE TEAM PEDALE FIDENTINO 10029454638 00:35:35 3 -5 >
Klub RACE TEAM PEDALE FIDENTINO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029454638
Result: 00:35:35
Laps: 3
Time_gap: -5
DNF 36 Enev Victor
VITASHA TEAM
Moški BGR VITASHA TEAM 10112004567 00:35:52 3 -5 >
Klub VITASHA TEAM
Država BGR
Spol: Moški
Licenca: 10112004567
Result: 00:35:52
Laps: 3
Time_gap: -5
DNF 26 Jagodič David
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017573047 00:34:47 2 -6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017573047
Result: 00:34:47
Laps: 2
Time_gap: -6
U23+ELITE W-Ž
1 . 51 Belomoina Yana
Ženski UKR 10006646100 01:29:52 7 -- >
Klub
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10006646100
Result: 01:29:52
Laps: 7
Time_gap: 00:00:00
2 . 53 Movrin Vita
TRINX FACTORY TEAM
Ženski SLO TRINX FACTORY TEAM 10017590124 01:31:31 7 00:01:39 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017590124
Result: 01:31:31
Laps: 7
Time_gap: 00:01:39
3 . 52 Žakelj Tanja
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10004604450 01:31:54 7 00:02:02 >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10004604450
Result: 01:31:54
Laps: 7
Time_gap: 00:02:02
4 . 57 Braida Lucrezia
Team Sogno Veneto
Ženski ITA Team Sogno Veneto 10028924774 01:37:59 7 00:08:07 >
Klub Team Sogno Veneto
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10028924774
Result: 01:37:59
Laps: 7
Time_gap: 00:08:07
5 . 63 Gray Mary
CHRISTCHURCH SINGLETRACK CLUB
Ženski NZL CHRISTCHURCH SINGLETRACK CLUB 10007905076 01:42:38 7 00:12:46 >
Klub CHRISTCHURCH SINGLETRACK CLUB
Država NZL
Spol: Ženski
Licenca: 10007905076
Result: 01:42:38
Laps: 7
Time_gap: 00:12:46
6 . 62 Fontana Beatrice
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Ženski ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10029239622 01:43:36 7 00:13:44 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10029239622
Result: 01:43:36
Laps: 7
Time_gap: 00:13:44
7 . 54 Bramati Lucia
TRINX FACTORY TEAM
Ženski ITA TRINX FACTORY TEAM 10030539523 01:44:50 7 00:14:58 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10030539523
Result: 01:44:50
Laps: 7
Time_gap: 00:14:58
8 . 55 Naglič Maruša
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10075257230 01:45:28 7 00:15:36 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075257230
Result: 01:45:28
Laps: 7
Time_gap: 00:15:36
9 . 60 Moller Mary-Ann
Ženski NZL 10101591922 01:31:01 6 -1 >
Klub
Država NZL
Spol: Ženski
Licenca: 10101591922
Result: 01:31:01
Laps: 6
Time_gap: -1
10 . 58 Sukhopalova Mariia
Ženski UKR 10053657148 01:31:50 6 -1 >
Klub
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10053657148
Result: 01:31:50
Laps: 6
Time_gap: -1
11 . 59 Manchester Jessica
ORBEA SRAM WOMENS RACING
Ženski NZL ORBEA SRAM WOMENS RACING 10051908926 01:32:11 6 -1 >
Klub ORBEA SRAM WOMENS RACING
Država NZL
Spol: Ženski
Licenca: 10051908926
Result: 01:32:11
Laps: 6
Time_gap: -1
12 . 61 Vrhovnik Tina
KK RAVNE NA KOROŠKEM
Ženski SLO KK RAVNE NA KOROŠKEM 10115580029 01:36:53 6 -1 >
Klub KK RAVNE NA KOROŠKEM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10115580029
Result: 01:36:53
Laps: 6
Time_gap: -1
DNS 56 Bošnjak Larisa
BBK ŠIŠMIŠ
Ženski CRO BBK ŠIŠMIŠ 10058285361 01:49:00 1 -6 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10058285361
Result: 01:49:00
Laps: 1
Time_gap: -6
U19 M-M
1 . 111 Scagliola Gabriele
Ciclistica Rostese
Moški ITA Ciclistica Rostese 10079849370 01:09:57 6 -- >
Klub Ciclistica Rostese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10079849370
Result: 01:09:57
Laps: 6
Time_gap: 00:00:00
2 . 101 Utranker Filip
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10017641957 01:10:17 6 00:00:20 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641957
Result: 01:10:17
Laps: 6
Time_gap: 00:00:20
3 . 106 Bonafini Edoardo
GITO SQUADRA CORSE
Moški ITA GITO SQUADRA CORSE 10063009362 01:10:46 6 00:00:49 >
Klub GITO SQUADRA CORSE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10063009362
Result: 01:10:46
Laps: 6
Time_gap: 00:00:49
4 . 116 Boškin Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017650950 01:11:22 6 00:01:25 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017650950
Result: 01:11:22
Laps: 6
Time_gap: 00:01:25
5 . 109 Cao Pietro
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10032652305 01:11:36 6 00:01:39 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032652305
Result: 01:11:36
Laps: 6
Time_gap: 00:01:39
6 . 117 BERTACCINI ALESSANDRO
RACE TEAM PEDALE FIDENTINO
Moški ITA RACE TEAM PEDALE FIDENTINO 10029469893 01:11:37 6 00:01:40 >
Klub RACE TEAM PEDALE FIDENTINO
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029469893
Result: 01:11:37
Laps: 6
Time_gap: 00:01:40
7 . 113 Palazzo Giuseppe
Moški ITA 10034143374 01:11:38 6 00:01:41 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034143374
Result: 01:11:38
Laps: 6
Time_gap: 00:01:41
8 . 118 Leone Gioele
Ciclistica Rostese
Moški ITA Ciclistica Rostese 10031810627 01:12:15 6 00:02:18 >
Klub Ciclistica Rostese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031810627
Result: 01:12:15
Laps: 6
Time_gap: 00:02:18
9 . 124 Foroni Andrea
Moški ITA 10031360585 01:12:39 6 00:02:42 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031360585
Result: 01:12:39
Laps: 6
Time_gap: 00:02:42
10 . 108 Zago Giovanni
Conegliano bike team
Moški ITA Conegliano bike team 10031276521 01:12:40 6 00:02:43 >
Klub Conegliano bike team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031276521
Result: 01:12:40
Laps: 6
Time_gap: 00:02:43
11 . 104 Cavezzan Filippo
Conegliano bike team
Moški ITA Conegliano bike team 10034117106 01:13:16 6 00:03:19 >
Klub Conegliano bike team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034117106
Result: 01:13:16
Laps: 6
Time_gap: 00:03:19
12 . 105 Terpin Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583252 01:13:23 6 00:03:26 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583252
Result: 01:13:23
Laps: 6
Time_gap: 00:03:26
13 . 107 Cubi Rovira Roc
MISSER PROJECT – Energija
Moški ESP MISSER PROJECT – Energija 10110673849 01:13:24 6 00:03:27 >
Klub MISSER PROJECT – Energija
Država ESP
Spol: Moški
Licenca: 10110673849
Result: 01:13:24
Laps: 6
Time_gap: 00:03:27
14 . 126 Modesti Filippo
Moški ITA 10031717566 01:13:44 6 00:03:47 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031717566
Result: 01:13:44
Laps: 6
Time_gap: 00:03:47
15 . 112 Štajnar Gašper
ADRIA MOBIL (ADR)
Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10059001545 01:14:13 6 00:04:16 >
Klub ADRIA MOBIL (ADR)
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059001545
Result: 01:14:13
Laps: 6
Time_gap: 00:04:16
16 . 114 URSELLA Leonardo
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10030431914 01:15:27 6 00:05:30 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030431914
Result: 01:15:27
Laps: 6
Time_gap: 00:05:30
17 . 139 Paludgnach Alessio
Team Sogno Veneto
Moški ITA Team Sogno Veneto 10031735552 01:15:39 6 00:05:42 >
Klub Team Sogno Veneto
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031735552
Result: 01:15:39
Laps: 6
Time_gap: 00:05:42
18 . 131 D'Arsié Leonardo
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10032293203 01:15:48 6 00:05:51 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032293203
Result: 01:15:48
Laps: 6
Time_gap: 00:05:51
19 . 128 Ronzoni Daniele Angelo
Moški ITA 10081143615 01:15:55 6 00:05:58 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10081143615
Result: 01:15:55
Laps: 6
Time_gap: 00:05:58
20 . 136 Schievenin Mattia
VELO CLUB MEDUNA
Moški ITA VELO CLUB MEDUNA 10091353974 01:16:19 6 00:06:22 >
Klub VELO CLUB MEDUNA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10091353974
Result: 01:16:19
Laps: 6
Time_gap: 00:06:22
21 . 102 Sandić David
BK ALBONA 1921
Moški CRO BK ALBONA 1921 10096460016 01:16:22 6 00:06:25 >
Klub BK ALBONA 1921
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10096460016
Result: 01:16:22
Laps: 6
Time_gap: 00:06:25
22 . 129 Fantone Alessandro
CICLI LUCCHINI.COM
Moški ITA CICLI LUCCHINI.COM 10031623600 01:16:37 6 00:06:40 >
Klub CICLI LUCCHINI.COM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031623600
Result: 01:16:37
Laps: 6
Time_gap: 00:06:40
23 . 137 Cumerlato Melter Lorenzo
Moški ITA 10034060118 01:16:39 6 00:06:42 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034060118
Result: 01:16:39
Laps: 6
Time_gap: 00:06:42
24 . 125 Argenton Tommaso
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10031527812 01:19:47 6 00:09:50 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031527812
Result: 01:19:47
Laps: 6
Time_gap: 00:09:50
25 . 121 Dolinsek Lovro Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10083368854 01:20:10 6 00:10:13 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083368854
Result: 01:20:10
Laps: 6
Time_gap: 00:10:13
26 . 132 Vidal Davide
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10108068286 01:20:24 6 00:10:27 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10108068286
Result: 01:20:24
Laps: 6
Time_gap: 00:10:27
27 . 134 Emmi Samuele
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10107966337 01:21:36 6 00:11:39 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10107966337
Result: 01:21:36
Laps: 6
Time_gap: 00:11:39
28 . 122 Mušič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10059597891 01:22:49 6 00:12:52 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059597891
Result: 01:22:49
Laps: 6
Time_gap: 00:12:52
29 . 110 Nichvolodov Artur
Ukraine national team
Moški UKR Ukraine national team 10104149486 01:23:19 6 00:13:22 >
Klub Ukraine national team
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10104149486
Result: 01:23:19
Laps: 6
Time_gap: 00:13:22
30 . 133 Mariani Davide
KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Moški ITA KTM ACADEMY LE MARMOTTE 10060744212 01:23:55 6 00:13:58 >
Klub KTM ACADEMY LE MARMOTTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10060744212
Result: 01:23:55
Laps: 6
Time_gap: 00:13:58
31 . 123 Zupan Urban
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10056529863 01:15:46 5 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10056529863
Result: 01:15:46
Laps: 5
Time_gap: -1
32 . 135 Kofjač Anže
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10130115578 01:18:15 5 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130115578
Result: 01:18:15
Laps: 5
Time_gap: -1
33 . 120 Zarnik Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107758593 01:20:30 5 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107758593
Result: 01:20:30
Laps: 5
Time_gap: -1
34 . 140 Degano Daniele
A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Moški ITA A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM 10034398507 01:26:10 5 -1 >
Klub A.S.D. BANDIZIOL CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10034398507
Result: 01:26:10
Laps: 5
Time_gap: -1
DNF 127 Bramati Marco
ASD TEAM BRAMATI
Moški ITA ASD TEAM BRAMATI 10028813428 01:07:27 5 -1 >
Klub ASD TEAM BRAMATI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10028813428
Result: 01:07:27
Laps: 5
Time_gap: -1
DNF 119 Okrogelnik Vid
KK RAVNE NA KOROŠKEM
Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKEM 10115578211 00:51:49 4 -2 >
Klub KK RAVNE NA KOROŠKEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115578211
Result: 00:51:49
Laps: 4
Time_gap: -2
DNF 130 RODER CRISTIAN
LEE COUGAN BANCA PREALPI
Moški ITA LEE COUGAN BANCA PREALPI 10032173062 00:58:52 4 -2 >
Klub LEE COUGAN BANCA PREALPI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032173062
Result: 00:58:52
Laps: 4
Time_gap: -2
DNS 103 Kiss Vince Daniel
Bike-Zone Gödöllő
Moški HUN Bike-Zone Gödöllő 10023619581 01:44:41 1 -5 >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023619581
Result: 01:44:41
Laps: 1
Time_gap: -5
DNS 115 Bozzo Edoardo
Moški ITA 10032798512 01:44:43 1 -5 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10032798512
Result: 01:44:43
Laps: 1
Time_gap: -5
DNS 138 Stobbia Francesco
Ciclistica Rostese
Moški ITA Ciclistica Rostese 10061722393 01:44:44 1 -5 >
Klub Ciclistica Rostese
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10061722393
Result: 01:44:44
Laps: 1
Time_gap: -5
U19 W-Ž
1 . 151 Šerkezi Maruša Tereza
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10075260058 01:11:31 5 -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10075260058
Result: 01:11:31
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 154 RIZZI SABRINA
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10033827419 01:13:29 5 00:01:58 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10033827419
Result: 01:13:29
Laps: 5
Time_gap: 00:01:58
3 . 153 Bianchini Sofia
Ženski ITA 10032144467 01:13:47 5 00:02:16 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10032144467
Result: 01:13:47
Laps: 5
Time_gap: 00:02:16
4 . 157 Pascucci Alice
TRINX FACTORY TEAM
Ženski ITA TRINX FACTORY TEAM 10031613593 01:17:03 5 00:05:32 >
Klub TRINX FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10031613593
Result: 01:17:03
Laps: 5
Time_gap: 00:05:32
5 . 152 Rubanenko Anastasiia
Ženski UKR 10092334886 01:19:15 5 00:07:44 >
Klub
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10092334886
Result: 01:19:15
Laps: 5
Time_gap: 00:07:44
6 . 162 Freti Elisa
Ciclistica Rostese
Ženski ITA Ciclistica Rostese 10034421947 01:20:27 5 00:08:56 >
Klub Ciclistica Rostese
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10034421947
Result: 01:20:27
Laps: 5
Time_gap: 00:08:56
7 . 158 BIONAZ EMILIE
CICLI LUCCHINI.COM
Ženski ITA CICLI LUCCHINI.COM 10028873042 01:21:55 5 00:10:24 >
Klub CICLI LUCCHINI.COM
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10028873042
Result: 01:21:55
Laps: 5
Time_gap: 00:10:24
8 . 160 Poletti Noemi
Ženski ITA 10076403749 01:22:07 5 00:10:36 >
Klub
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10076403749
Result: 01:22:07
Laps: 5
Time_gap: 00:10:36
9 . 155 Zaporozhets Sofiia
Ženski UKR 10143371741 01:22:46 5 00:11:15 >
Klub
Država UKR
Spol: Ženski
Licenca: 10143371741
Result: 01:22:46
Laps: 5
Time_gap: 00:11:15
10 . 163 Mikuž Nika
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 01:27:49 5 00:16:18 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578303
Result: 01:27:49
Laps: 5
Time_gap: 00:16:18
11 . 161 Rokavec Sara
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10150795069 01:11:45 4 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10150795069
Result: 01:11:45
Laps: 4
Time_gap: -1
12 . 159 Mesojedec Zoja
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10130225413 01:14:03 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130225413
Result: 01:14:03
Laps: 4
Time_gap: -1
AMATER-M
1 . 346 Deržič Sebastijan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10127874878 01:05:42 5 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127874878
Result: 01:05:42
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 347 Nastran David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10151311795 01:00:31 4 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151311795
Result: 01:00:31
Laps: 4
Time_gap: -1
3 . 380 Špenko Anže
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10149500929 01:11:20 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149500929
Result: 01:11:20
Laps: 4
Time_gap: -1
MASTER 1-M
1 . 348 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 00:59:56 5 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Result: 00:59:56
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 351 Lovše Matej
Hörmann Slovenija
Moški SLO Hörmann Slovenija 10003894431 01:08:26 5 00:08:30 >
Klub Hörmann Slovenija
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003894431
Result: 01:08:26
Laps: 5
Time_gap: 00:08:30
3 . 357 Černigoj Matjaž
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088136709 01:12:01 5 00:12:05 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088136709
Result: 01:12:01
Laps: 5
Time_gap: 00:12:05
4 . 350 Ferk Matic
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10115629741 01:13:15 5 00:13:19 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10115629741
Result: 01:13:15
Laps: 5
Time_gap: 00:13:19
5 . 354 Vertačnik Andrej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10140133456 01:14:38 5 00:14:42 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140133456
Result: 01:14:38
Laps: 5
Time_gap: 00:14:42
6 . 353 Hrastar Tomaž
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116814454 01:00:21 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116814454
Result: 01:00:21
Laps: 4
Time_gap: -1
7 . 349 Debeljak Miha
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017612251 01:00:22 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017612251
Result: 01:00:22
Laps: 4
Time_gap: -1
8 . 356 Šušteršič Miha
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10141356868 01:03:00 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10141356868
Result: 01:03:00
Laps: 4
Time_gap: -1
9 . 352 Križan Borut
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017648728 01:06:08 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017648728
Result: 01:06:08
Laps: 4
Time_gap: -1
10 . 382 Kolšek Miha
Moški SLO 01:07:00 4 -1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Result: 01:07:00
Laps: 4
Time_gap: -1
11 . 358 Potočin Mitja
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 10093549107 01:09:16 4 -1 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10093549107
Result: 01:09:16
Laps: 4
Time_gap: -1
12 . 359 Osenar Sašo
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10140133153 01:11:09 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140133153
Result: 01:11:09
Laps: 4
Time_gap: -1
13 . 355 Vodopivec Luka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10006955385 01:00:08 3 -2 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10006955385
Result: 01:00:08
Laps: 3
Time_gap: -2
MASTER 2-M
1 . 360 Blaznik Robert
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 01:05:51 5 -- >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003481270
Result: 01:05:51
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 361 Boškin Aleš
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003492586 01:06:41 5 00:00:50 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003492586
Result: 01:06:41
Laps: 5
Time_gap: 00:00:50
3 . 368 Rizzi Giuliano
Moški ITA 10030315110 01:08:52 5 00:03:01 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030315110
Result: 01:08:52
Laps: 5
Time_gap: 00:03:01
4 . 365 Černe Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 10017611241 01:10:55 5 00:05:04 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017611241
Result: 01:10:55
Laps: 5
Time_gap: 00:05:04
5 . 364 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574461 01:12:04 5 00:06:13 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574461
Result: 01:12:04
Laps: 5
Time_gap: 00:06:13
6 . 362 Martinjaš Aljoša
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10003924440 01:12:05 5 00:06:14 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10003924440
Result: 01:12:05
Laps: 5
Time_gap: 00:06:14
7 . 366 Petač Klemen
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10106783038 00:59:58 4 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10106783038
Result: 00:59:58
Laps: 4
Time_gap: -1
8 . 383 Šimenc Peter
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10149500121 01:05:46 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149500121
Result: 01:05:46
Laps: 4
Time_gap: -1
DNF 367 Vrtovec Andrej
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10004290717 00:53:32 3 -2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10004290717
Result: 00:53:32
Laps: 3
Time_gap: -2
DNF 363 Dakskobler Matej
KK PANTAL
Moški SLO KK PANTAL 10017599117 00:26:42 2 -3 >
Klub KK PANTAL
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017599117
Result: 00:26:42
Laps: 2
Time_gap: -3
DNS 369 Bonafini Stefano
Moški ITA 10100135811 01:32:04 1 -4 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10100135811
Result: 01:32:04
Laps: 1
Time_gap: -4
DNS 370 Babić Dalibor
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 10013272109 01:32:05 1 -4 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10013272109
Result: 01:32:05
Laps: 1
Time_gap: -4
MASTER 3-M
1 . 376 Vesel Peter
ProAdventure Torq Fitness
Moški SLO ProAdventure Torq Fitness 10017567791 00:55:02 4 -- >
Klub ProAdventure Torq Fitness
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017567791
Result: 00:55:02
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 372 Premrn Lucjan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 01:00:40 4 00:05:38 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017586686
Result: 01:00:40
Laps: 4
Time_gap: 00:05:38
3 . 371 Zupan Tine
MTB klub Kranj Scott team
Moški SLO MTB klub Kranj Scott team 10017647819 01:01:48 4 00:06:46 >
Klub MTB klub Kranj Scott team
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017647819
Result: 01:01:48
Laps: 4
Time_gap: 00:06:46
4 . 374 Žnidaršič Roman
Moški SLO 01:02:46 4 00:07:44 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Result: 01:02:46
Laps: 4
Time_gap: 00:07:44
5 . 373 Kemperl Bojan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017572643 01:04:07 4 00:09:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017572643
Result: 01:04:07
Laps: 4
Time_gap: 00:09:05
6 . 377 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 10016197566 00:56:52 3 -1 >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016197566
Result: 00:56:52
Laps: 3
Time_gap: -1
DNS 375 Jamšček Dean
Moški SLO 10152929776 01:32:20 1 -3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10152929776
Result: 01:32:20
Laps: 1
Time_gap: -3
VETERANKE-Ž
1 . 381 Korošec Anja
Ženski SLO 01:02:04 3 -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Result: 01:02:04
Laps: 3
Time_gap: 00:00:00
DNS 378 Podpečan Ana
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059078842 01:32:25 1 -2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059078842
Result: 01:32:25
Laps: 1
Time_gap: -2
U17 M-M
1 . 190 Dejak Lenart
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017614271 00:46:22 4 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017614271
Result: 00:46:22
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 189 Utranker Jaka
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10017641856 00:48:12 4 00:01:50 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017641856
Result: 00:48:12
Laps: 4
Time_gap: 00:01:50
3 . 185 Maksimović Luka
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10078546742 00:48:39 4 00:02:17 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10078546742
Result: 00:48:39
Laps: 4
Time_gap: 00:02:17
4 . 186 Tominšek Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577390 00:50:10 4 00:03:48 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577390
Result: 00:50:10
Laps: 4
Time_gap: 00:03:48
5 . 188 Teran Nejc
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104247904 00:50:11 4 00:03:49 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104247904
Result: 00:50:11
Laps: 4
Time_gap: 00:03:49
6 . 187 Majnik Maks
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:52:27 4 00:06:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017577491
Result: 00:52:27
Laps: 4
Time_gap: 00:06:05
7 . 171 Ferrari Enrico
Moški ITA 10115999048 00:53:47 4 00:07:25 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10115999048
Result: 00:53:47
Laps: 4
Time_gap: 00:07:25
8 . 184 Cerar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107530948 00:54:09 4 00:07:47 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107530948
Result: 00:54:09
Laps: 4
Time_gap: 00:07:47
9 . 183 KODRIČ Gašper
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10107601070 00:54:14 4 00:07:52 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107601070
Result: 00:54:14
Laps: 4
Time_gap: 00:07:52
10 . 174 Pejdo David
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10093189500 00:54:25 4 00:08:03 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10093189500
Result: 00:54:25
Laps: 4
Time_gap: 00:08:03
11 . 180 Strašek Vid
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10092680551 00:56:11 4 00:09:49 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092680551
Result: 00:56:11
Laps: 4
Time_gap: 00:09:49
12 . 179 Šerkezi Joža Matjaž
Pogi Team UAE Generali
Moški SLO Pogi Team UAE Generali 10075259553 00:56:29 4 00:10:07 >
Klub Pogi Team UAE Generali
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10075259553
Result: 00:56:29
Laps: 4
Time_gap: 00:10:07
13 . 178 Rupnik Ožbe
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10050452512 00:57:28 4 00:11:06 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10050452512
Result: 00:57:28
Laps: 4
Time_gap: 00:11:06
14 . 181 Dimnik Jaka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10138322182 00:57:41 4 00:11:19 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10138322182
Result: 00:57:41
Laps: 4
Time_gap: 00:11:19
15 . 177 Petač Nejc
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091539183 00:58:58 4 00:12:36 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091539183
Result: 00:58:58
Laps: 4
Time_gap: 00:12:36
16 . 175 Župančić Andrija
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10112928895 01:03:33 4 00:17:11 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10112928895
Result: 01:03:33
Laps: 4
Time_gap: 00:17:11
17 . 173 Cigale Amadej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588407 00:46:34 3 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017588407
Result: 00:46:34
Laps: 3
Time_gap: -1
18 . 384 Cvelbar Nik
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10105694517 00:58:48 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10105694517
Result: 00:58:48
Laps: 3
Time_gap: -1
DNF 182 KIŠIČEK Leon
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10107082627 00:25:02 2 -2 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082627
Result: 00:25:02
Laps: 2
Time_gap: -2
DNS 379 ALJAŽ ŠIMEC
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367666 01:03:03 1 -3 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367666
Result: 01:03:03
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 172 Mlakar Smrekar Kostja Leon
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567220 01:16:40 1 -3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567220
Result: 01:16:40
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 176 Pajić Emil
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10143964249 01:16:41 1 -3 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10143964249
Result: 01:16:41
Laps: 1
Time_gap: -3
U17 W-Ž
1 . 193 Terpin Eva
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10017578505 00:53:53 4 -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017578505
Result: 00:53:53
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 196 Tancik Meta
MISSER PROJECT – Energija
Ženski SLO MISSER PROJECT – Energija 10017646102 00:55:11 4 00:01:18 >
Klub MISSER PROJECT – Energija
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017646102
Result: 00:55:11
Laps: 4
Time_gap: 00:01:18
3 . 197 Bolčina Ravnikar Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626500 01:00:26 4 00:06:33 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626500
Result: 01:00:26
Laps: 4
Time_gap: 00:06:33
4 . 195 šiler Pina
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10116638137 00:47:57 3 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10116638137
Result: 00:47:57
Laps: 3
Time_gap: -1
5 . 194 Krapež Kaja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604874 00:49:32 3 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017604874
Result: 00:49:32
Laps: 3
Time_gap: -1
DNF 198 Pink Anja
Ženski AUT 10092651552 00:13:36 1 -3 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10092651552
Result: 00:13:36
Laps: 1
Time_gap: -3
DNF 191 Kobal Neža
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10059518271 00:21:27 1 -3 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10059518271
Result: 00:21:27
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 192 RIZZI AZZURRA
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10064673823 01:15:58 1 -3 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Licenca: 10064673823
Result: 01:15:58
Laps: 1
Time_gap: -3
DNS 199 Kiss Nikoletta Bettina
Bike-Zone Gödöllő
Ženski HUN Bike-Zone Gödöllő 10023619076 01:16:05 1 -3 >
Klub Bike-Zone Gödöllő
Država HUN
Spol: Ženski
Licenca: 10023619076
Result: 01:16:05
Laps: 1
Time_gap: -3
U15 M-M
1 . 217 KIŠIČEK Luka
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10107082930 00:31:46 4 -- >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10107082930
Result: 00:31:46
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 220 Bartolme Enej
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128258838 00:31:46 4 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258838
Result: 00:31:46
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
3 . 218 Mlinar Klemen
KK RAVNE NA KOROŠKEM
Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKEM 10091270011 00:31:58 4 00:00:12 >
Klub KK RAVNE NA KOROŠKEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091270011
Result: 00:31:58
Laps: 4
Time_gap: 00:00:12
4 . 211 Dakskobler Miha
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 10092440778 00:32:44 4 00:00:58 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092440778
Result: 00:32:44
Laps: 4
Time_gap: 00:00:58
5 . 215 Sirovina Dvornik Kai
KK RAVNE NA KOROŠKEM
Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKEM 10091269910 00:33:49 4 00:02:03 >
Klub KK RAVNE NA KOROŠKEM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10091269910
Result: 00:33:49
Laps: 4
Time_gap: 00:02:03
6 . 212 Trobevšek Tine
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10142413259 00:34:03 4 00:02:17 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142413259
Result: 00:34:03
Laps: 4
Time_gap: 00:02:17
7 . 210 Dragičević Luka
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10080158457 00:34:41 4 00:02:55 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080158457
Result: 00:34:41
Laps: 4
Time_gap: 00:02:55
8 . 205 Cimprič Debevc Nal
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128257929 00:35:18 4 00:03:32 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128257929
Result: 00:35:18
Laps: 4
Time_gap: 00:03:32
9 . 216 Krapež Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017602854 00:35:47 4 00:04:01 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017602854
Result: 00:35:47
Laps: 4
Time_gap: 00:04:01
10 . 207 Hrastar Nejc
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10128258535 00:35:55 4 00:04:09 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128258535
Result: 00:35:55
Laps: 4
Time_gap: 00:04:09
11 . 203 Lorber Kras
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10137323183 00:36:29 4 00:04:43 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137323183
Result: 00:36:29
Laps: 4
Time_gap: 00:04:43
12 . 208 Dejak Urban
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10059016396 00:36:41 4 00:04:55 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059016396
Result: 00:36:41
Laps: 4
Time_gap: 00:04:55
13 . 224 Erjavec Jošt
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116816272 00:36:47 4 00:05:01 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116816272
Result: 00:36:47
Laps: 4
Time_gap: 00:05:01
14 . 204 Šekoranja Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002252 00:37:28 4 00:05:42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002252
Result: 00:37:28
Laps: 4
Time_gap: 00:05:42
15 . 201 Rožič Zak
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10153808032 00:37:44 4 00:05:58 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10153808032
Result: 00:37:44
Laps: 4
Time_gap: 00:05:58
16 . 221 Tominc Smerkolj Jordan
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139566210 00:38:41 4 00:06:55 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139566210
Result: 00:38:41
Laps: 4
Time_gap: 00:06:55
17 . 225 Korošec Janušič David
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10088909372 00:39:25 4 00:07:39 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10088909372
Result: 00:39:25
Laps: 4
Time_gap: 00:07:39
18 . 223 Barišič Tim
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126210017 00:39:35 4 00:07:49 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126210017
Result: 00:39:35
Laps: 4
Time_gap: 00:07:49
19 . 214 Mesojedec Svit
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116817080 00:39:38 4 00:07:52 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116817080
Result: 00:39:38
Laps: 4
Time_gap: 00:07:52
20 . 209 Teran Jon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10150190942 00:40:12 4 00:08:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10150190942
Result: 00:40:12
Laps: 4
Time_gap: 00:08:26
21 . 228 Vukman Davor
BK CRO MTB Team
Moški CRO BK CRO MTB Team 10143173394 00:42:30 4 00:10:44 >
Klub BK CRO MTB Team
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10143173394
Result: 00:42:30
Laps: 4
Time_gap: 00:10:44
22 . 227 Andrejc Lenart
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10149571152 00:33:19 3 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149571152
Result: 00:33:19
Laps: 3
Time_gap: -1
23 . 226 Benčina Gašper
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10142913013 00:40:14 3 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142913013
Result: 00:40:14
Laps: 3
Time_gap: -1
24 . 202 Razoršek Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126204963 00:24:12 2 -2 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126204963
Result: 00:24:12
Laps: 2
Time_gap: -2
DNF 222 Podjed Lenart
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132854113 00:25:02 2 -2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132854113
Result: 00:25:02
Laps: 2
Time_gap: -2
U15 W-Ž
1 . 235 Šoštarko Tajda
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017566781 00:34:41 4 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017566781
Result: 00:34:41
Laps: 4
Time_gap: 00:00:00
2 . 237 Pink Sandra
Ženski AUT 10112512304 00:36:11 4 00:01:30 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Licenca: 10112512304
Result: 00:36:11
Laps: 4
Time_gap: 00:01:30
3 . 233 Ravnikar Bolčina Ula
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017626496 00:36:40 4 00:01:59 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10017626496
Result: 00:36:40
Laps: 4
Time_gap: 00:01:59
4 . 234 Utranker Neža
KD Celje - 2Simpl
Ženski SLO KD Celje - 2Simpl 10058948092 00:37:37 4 00:02:56 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10058948092
Result: 00:37:37
Laps: 4
Time_gap: 00:02:56
5 . 232 Majcen Živa
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10144784810 00:38:05 4 00:03:24 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10144784810
Result: 00:38:05
Laps: 4
Time_gap: 00:03:24
6 . 230 Klaric Maša
BBK Orlov krug
Ženski CRO BBK Orlov krug 10059526355 00:41:07 4 00:06:26 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10059526355
Result: 00:41:07
Laps: 4
Time_gap: 00:06:26
7 . 231 Šušteršič Živa
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10149500424 00:31:31 3 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10149500424
Result: 00:31:31
Laps: 3
Time_gap: -1
8 . 236 Starič Maja
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10154040832 00:33:42 2 -2 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10154040832
Result: 00:33:42
Laps: 2
Time_gap: -2
U13 M-M
1 . 238 Križan Bor
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10017643674 00:23:44 6 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017643674
Result: 00:23:44
Laps: 6
Time_gap: 00:00:00
2 . 243 Vertačnik Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10104258816 00:24:32 6 00:00:48 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10104258816
Result: 00:24:32
Laps: 6
Time_gap: 00:00:48
3 . 240 Šturlan Noa
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10113237275 00:25:10 6 00:01:26 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10113237275
Result: 00:25:10
Laps: 6
Time_gap: 00:01:26
4 . 241 BIZJAK Oskar
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118368272 00:25:44 6 00:02:00 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118368272
Result: 00:25:44
Laps: 6
Time_gap: 00:02:00
5 . 239 Šušteršič Jaka
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10137730684 00:25:50 6 00:02:06 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10137730684
Result: 00:25:50
Laps: 6
Time_gap: 00:02:06
6 . 249 žavbi Rok
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366454 00:25:58 6 00:02:14 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366454
Result: 00:25:58
Laps: 6
Time_gap: 00:02:14
7 . 246 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10083951965 00:26:12 6 00:02:28 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10083951965
Result: 00:26:12
Laps: 6
Time_gap: 00:02:28
8 . 244 ŠKRIJEL Lamar
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10140249654 00:26:49 6 00:03:05 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140249654
Result: 00:26:49
Laps: 6
Time_gap: 00:03:05
9 . 242 Horvat Jan
BBK ŠIŠMIŠ
Moški CRO BBK ŠIŠMIŠ 10080213425 00:27:58 6 00:04:14 >
Klub BBK ŠIŠMIŠ
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10080213425
Result: 00:27:58
Laps: 6
Time_gap: 00:04:14
10 . 250 Zupančič Nace
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10107617642 00:26:59 6 00:03:15 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10107617642
Result: 00:26:59
Laps: 6
Time_gap: 00:03:15
11 . 257 Toff Filip
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132853911 00:27:40 6 00:03:56 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132853911
Result: 00:27:40
Laps: 6
Time_gap: 00:03:56
12 . 262 Pregelj Jaka
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10151756682 00:28:02 6 00:04:18 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151756682
Result: 00:28:02
Laps: 6
Time_gap: 00:04:18
13 . 248 Strašek Jon
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10092679844 00:23:55 5 -1 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10092679844
Result: 00:23:55
Laps: 5
Time_gap: -1
14 . 253 Meglen Maks
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140820237 00:26:43 5 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140820237
Result: 00:26:43
Laps: 5
Time_gap: -1
15 . 245 Razboršek Tit
KD Celje - 2Simpl
Moški SLO KD Celje - 2Simpl 10130876727 00:27:19 6 00:03:35 >
Klub KD Celje - 2Simpl
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130876727
Result: 00:27:19
Laps: 6
Time_gap: 00:03:35
16 . 255 Pristavec Niko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128283591 00:24:18 5 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128283591
Result: 00:24:18
Laps: 5
Time_gap: -1
17 . 264 Ravnihar Tit
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10117335426 00:24:40 5 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117335426
Result: 00:24:40
Laps: 5
Time_gap: -1
18 . 256 Šoštarko Mark
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140821247 00:24:00 5 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140821247
Result: 00:24:00
Laps: 5
Time_gap: -1
19 . 252 Mikuž Filip
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10079492187 00:25:05 5 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10079492187
Result: 00:25:05
Laps: 5
Time_gap: -1
20 . 269 Perlić Enzo
BBK Orlov krug
Moški CRO BBK Orlov krug 10119263201 00:25:25 5 -1 >
Klub BBK Orlov krug
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10119263201
Result: 00:25:25
Laps: 5
Time_gap: -1
21 . 258 Rožle Vesel
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10139567018 00:28:16 6 00:04:32 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10139567018
Result: 00:28:16
Laps: 6
Time_gap: 00:04:32
22 . 251 Dornik Maks
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217895 00:24:40 5 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217895
Result: 00:24:40
Laps: 5
Time_gap: -1
23 . 266 Grilc Jakob
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10151309371 00:25:54 5 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10151309371
Result: 00:25:54
Laps: 5
Time_gap: -1
24 . 265 Pagon Maj
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10142321616 00:26:57 5 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142321616
Result: 00:26:57
Laps: 5
Time_gap: -1
25 . 260 Majcen Irenej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10144785012 00:25:13 5 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144785012
Result: 00:25:13
Laps: 5
Time_gap: -1
26 . 267 Sodnik Aleks
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128274400 00:27:43 5 -1 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128274400
Result: 00:27:43
Laps: 5
Time_gap: -1
27 . 268 Mali Nik
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10150083131 00:28:16 5 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10150083131
Result: 00:28:16
Laps: 5
Time_gap: -1
U13 W-Ž
1 . 270 Kosec Anamarija
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10082240624 00:24:07 5 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10082240624
Result: 00:24:07
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 272 Bizjak Vida
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127606817 00:25:45 5 00:01:38 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127606817
Result: 00:25:45
Laps: 5
Time_gap: 00:01:38
3 . 273 Žlender Kiara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10120147517 00:26:28 5 00:02:21 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10120147517
Result: 00:26:28
Laps: 5
Time_gap: 00:02:21
4 . 275 Erjavec Neža
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10128260353 00:24:13 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10128260353
Result: 00:24:13
Laps: 4
Time_gap: -1
5 . 274 Korošec Janušić Ema
KK ZAVRŠNICA
Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10105307224 00:29:24 5 00:05:17 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10105307224
Result: 00:29:24
Laps: 5
Time_gap: 00:05:17
6 . 276 Nižić Nicole
Biciklistički klub Posedarje
Ženski CRO Biciklistički klub Posedarje 10112940518 00:26:50 5 00:02:43 >
Klub Biciklistički klub Posedarje
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10112940518
Result: 00:26:50
Laps: 5
Time_gap: 00:02:43
U11 M-M
1 . 281 Kemperl Leon
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10117791831 00:21:04 5 00:00:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10117791831
Result: 00:21:04
Laps: 5
Time_gap: 00:00:10
2 . 302 OSENAR Matic
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147618 00:20:54 5 -- >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147618
Result: 00:20:54
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
3 . 296 Žavbi Juš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10132643137 00:21:53 5 00:00:59 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132643137
Result: 00:21:53
Laps: 5
Time_gap: 00:00:59
4 . 306 ŠIMENC Domen
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118367363 00:24:44 5 00:03:50 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118367363
Result: 00:24:44
Laps: 5
Time_gap: 00:03:50
5 . 292 ŠPENKO Nace
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120147012 00:21:17 5 00:00:23 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120147012
Result: 00:21:17
Laps: 5
Time_gap: 00:00:23
6 . 298 Gregorc Filip
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10120146810 00:22:54 5 00:02:00 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120146810
Result: 00:22:54
Laps: 5
Time_gap: 00:02:00
7 . 288 Merhar Domen
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10130222076 00:25:01 5 00:04:07 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130222076
Result: 00:25:01
Laps: 5
Time_gap: 00:04:07
8 . 297 Vertačnik Tine
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10118366858 00:21:39 5 00:00:45 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10118366858
Result: 00:21:39
Laps: 5
Time_gap: 00:00:45
9 . 293 Furlan Anže
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10141754568 00:21:55 5 00:01:01 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10141754568
Result: 00:21:55
Laps: 5
Time_gap: 00:01:01
10 . 280 Justin Jan
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128276319 00:22:58 5 00:02:04 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128276319
Result: 00:22:58
Laps: 5
Time_gap: 00:02:04
11 . 295 Ravnihar Ted
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10128277834 00:23:27 5 00:02:33 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10128277834
Result: 00:23:27
Laps: 5
Time_gap: 00:02:33
12 . 304 Filiplič Oliver
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10132895539 00:25:09 5 00:04:15 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132895539
Result: 00:25:09
Laps: 5
Time_gap: 00:04:15
13 . 283 Burnik Luka
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10127232456 00:24:19 5 00:03:25 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10127232456
Result: 00:24:19
Laps: 5
Time_gap: 00:03:25
14 . 299 Zupančič Bine
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10120168129 00:23:54 5 00:03:00 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10120168129
Result: 00:23:54
Laps: 5
Time_gap: 00:03:00
15 . 278 Kužnik Lovro
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10130692831 00:23:29 5 00:02:35 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10130692831
Result: 00:23:29
Laps: 5
Time_gap: 00:02:35
16 . 300 Kolar Arne
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10132932218 00:22:07 4 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10132932218
Result: 00:22:07
Laps: 4
Time_gap: -1
17 . 279 Jakobčič Luka
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10131462565 00:25:36 5 00:04:42 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131462565
Result: 00:25:36
Laps: 5
Time_gap: 00:04:42
18 . 294 Zobec Nal
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140821853 00:21:41 4 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140821853
Result: 00:21:41
Laps: 4
Time_gap: -1
19 . 301 štepec Valter
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10126217693 00:22:57 4 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10126217693
Result: 00:22:57
Laps: 4
Time_gap: -1
20 . 286 Bauer Aksel
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10153525419 00:22:17 4 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10153525419
Result: 00:22:17
Laps: 4
Time_gap: -1
21 . 284 Kotnik Žiga
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140824580 00:26:26 5 00:05:32 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140824580
Result: 00:26:26
Laps: 5
Time_gap: 00:05:32
22 . 305 Žižmond Tilen
mebloJOGI - PRO CONCRETE
Moški SLO mebloJOGI - PRO CONCRETE 10149620561 00:25:11 5 00:04:17 >
Klub mebloJOGI - PRO CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149620561
Result: 00:25:11
Laps: 5
Time_gap: 00:04:17
U11 W-Ž
1 . 310 Bartolme Zoja
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10132697596 00:23:27 5 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10132697596
Result: 00:23:27
Laps: 5
Time_gap: 00:00:00
2 . 312 Bele Grkman Hana
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10130118309 00:25:06 5 00:01:39 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130118309
Result: 00:25:06
Laps: 5
Time_gap: 00:01:39
3 . 307 šimenc Ela
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130692225 00:23:21 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130692225
Result: 00:23:21
Laps: 4
Time_gap: -1
4 . 311 Toff Zara
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10138321475 00:21:06 4 -1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10138321475
Result: 00:21:06
Laps: 4
Time_gap: -1
5 . 309 Šušteršič Neža
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10154023250 00:21:15 4 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10154023250
Result: 00:21:15
Laps: 4
Time_gap: -1
6 . 308 Božič Zoja
MTB trail center Kočevje
Ženski SLO MTB trail center Kočevje 10140822762 00:20:32 3 -2 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10140822762
Result: 00:20:32
Laps: 3
Time_gap: -2
U9 M-M
1 . 317 Smola Rožle
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10133146426 00:11:31 6 -- >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10133146426
Result: 00:11:31
Laps: 6
Time_gap: 00:00:00
2 . 323 Žuk Fran
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10116810717 00:11:32 6 00:00:01 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10116810717
Result: 00:11:32
Laps: 6
Time_gap: 00:00:01
3 . 314 Majcen Oskar Jon
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10149500828 00:11:53 6 00:00:22 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149500828
Result: 00:11:53
Laps: 6
Time_gap: 00:00:22
4 . 318 Papež Oskar
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140820338 00:11:59 6 00:00:28 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140820338
Result: 00:11:59
Laps: 6
Time_gap: 00:00:28
5 . 329 Petek Mai
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10131567447 00:12:15 6 00:00:44 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10131567447
Result: 00:12:15
Laps: 6
Time_gap: 00:00:44
6 . 321 Mlakar Samo
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10142951712 00:13:03 6 00:01:32 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142951712
Result: 00:13:03
Laps: 6
Time_gap: 00:01:32
7 . 315 Papež Staš
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10140824176 00:13:07 6 00:01:36 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140824176
Result: 00:13:07
Laps: 6
Time_gap: 00:01:36
8 . 324 Potočin Erik
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10145005785 00:13:27 6 00:01:56 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10145005785
Result: 00:13:27
Laps: 6
Time_gap: 00:01:56
9 . 319 kemperl Luj
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10140873585 00:12:58 6 00:01:27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10140873585
Result: 00:12:58
Laps: 6
Time_gap: 00:01:27
10 . 316 Vidmar Lucijan
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10142743261 00:13:10 6 00:01:39 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142743261
Result: 00:13:10
Laps: 6
Time_gap: 00:01:39
11 . 320 Karidi Aljaž
KAMPLC RACING TEAM
Moški SLO KAMPLC RACING TEAM 10149748277 00:12:16 6 00:00:45 >
Klub KAMPLC RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149748277
Result: 00:12:16
Laps: 6
Time_gap: 00:00:45
12 . 325 Mohar Nejc
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10149500020 00:11:45 5 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10149500020
Result: 00:11:45
Laps: 5
Time_gap: -1
13 . 327 Bahovec Mark
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10142743160 00:13:21 6 00:01:50 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10142743160
Result: 00:13:21
Laps: 6
Time_gap: 00:01:50
14 . 313 Lampe Matic
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10141754972 00:12:02 5 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10141754972
Result: 00:12:02
Laps: 5
Time_gap: -1
15 . 328 KORITNIK NIK
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10153840667 00:13:07 6 00:01:36 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10153840667
Result: 00:13:07
Laps: 6
Time_gap: 00:01:36
16 . 322 Dundović Lovro
Moški SLO 00:11:28 5 -1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
Result: 00:11:28
Laps: 5
Time_gap: -1
17 . 326 Lesar Jan
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10154040428 00:13:03 5 -1 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10154040428
Result: 00:13:03
Laps: 5
Time_gap: -1
U9 W-Ž
1 . 340 Šekoranja Neža
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10127919641 00:12:31 6 -- >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127919641
Result: 00:12:31
Laps: 6
Time_gap: 00:00:00
2 . 333 Mataruga Aria
MTB trail center Kočevje
Ženski CRO MTB trail center Kočevje 10142074466 00:12:34 6 00:00:03 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država CRO
Spol: Ženski
Licenca: 10142074466
Result: 00:12:34
Laps: 6
Time_gap: 00:00:03
3 . 338 Osenar Neža
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10130317864 00:12:37 6 00:00:06 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10130317864
Result: 00:12:37
Laps: 6
Time_gap: 00:00:06
4 . 330 Kolšek Ela
Ženski SLO 00:12:55 6 00:00:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
Result: 00:12:55
Laps: 6
Time_gap: 00:00:24
5 . 334 Zupančič Bela
ENERGIJATEAM.COM
Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 10142281095 00:12:37 5 -1 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10142281095
Result: 00:12:37
Laps: 5
Time_gap: -1
6 . 332 Bizjak Lucija
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10149501838 00:12:56 6 00:00:25 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10149501838
Result: 00:12:56
Laps: 6
Time_gap: 00:00:25
7 . 336 Lampe Lucija
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10127233567 00:11:22 5 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127233567
Result: 00:11:22
Laps: 5
Time_gap: -1
8 . 339 Černe Rakita Emili
KD Deš Fleš
Ženski SLO KD Deš Fleš 10142337679 00:11:31 5 -1 >
Klub KD Deš Fleš
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10142337679
Result: 00:11:31
Laps: 5
Time_gap: -1
9 . 331 žlender Zara
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10127605807 00:12:11 5 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10127605807
Result: 00:12:11
Laps: 5
Time_gap: -1
10 . 335 Furlan Aneja
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10141754669 00:11:45 5 -1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10141754669
Result: 00:11:45
Laps: 5
Time_gap: -1
11 . 337 Špenko Zoja
SD STRAHOVICA
Ženski SLO SD STRAHOVICA 10140816092 00:12:21 5 -1 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10140816092
Result: 00:12:21
Laps: 5
Time_gap: -1
U7 M-M
1 . 341 Štepec Bert
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10144122782 00:06:43 3 -- >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10144122782
Result: 00:06:43
Laps: 3
Time_gap: 00:00:00
2 . 344 Premk Aleksej
SD STRAHOVICA
Moški SLO SD STRAHOVICA 10154023351 00:07:40 3 00:00:57 >
Klub SD STRAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10154023351
Result: 00:07:40
Laps: 3
Time_gap: 00:00:57
3 . 343 Papež Noel
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10154040933 00:08:32 3 00:01:49 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10154040933
Result: 00:08:32
Laps: 3
Time_gap: 00:01:49
4 . 342 Hajdinjak Svit
MTB trail center Kočevje
Moški SLO MTB trail center Kočevje 10154040630 00:09:01 3 00:02:18 >
Klub MTB trail center Kočevje
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10154040630
Result: 00:09:01
Laps: 3
Time_gap: 00:02:18
U7 W-Ž
1 . 345 Rožman Manca
Rajd Ljubljana
Ženski SLO Rajd Ljubljana 10137469289 00:08:51 3 -- >
Klub Rajd Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 10137469289
Result: 00:08:51
Laps: 3
Time_gap: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content