Točkovanje
Moški
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uvrstitev | Tekmovalec | Klub | 26.03. | 27.04. | 24.07. | 08.10. | 16.10. | 04.12. | |
1 | LAMOVEC Peter | ŠD TABOR ŽIRI | 40 | 40 | 0 | 40 | 40 | 0 | 160 |
2 | BREGAR Gašper | KGT PAPEŽ | 35 | 35 | 28 | 0 | 0 | 35 | 133 |
3 | SITAR Denis | ŠKD MEKINJE | 18 | 26 | 0 | 25 | 31 | 10 | 110 |
4 | OSOLNIK Gregor | / | 0 | 19 | 0 | 24 | 28 | 16 | 87 |
5 | BOŽIČ Aljaž | KGT PAPEŽ | 31 | 31 | 21 | 0 | 0 | 0 | 83 |
6 | ŠKRBINC Sašo | ŠD ŠMARTNO | 15 | 17 | 1 | 13 | 24 | 1 | 71 |
7 | MLAKAR Gregor | ŠKD Mekinje | 0 | 25 | 23 | 0 | 0 | 21 | 69 |
8 | SLATNAR Andrej | ŠKD Mekinje | 0 | 20 | 1 | 17 | 25 | 0 | 63 |
9 | LAJEVEC Miha | 23 | 0 | 19 | 0 | 0 | 14 | 56 | |
10 | KONCILIJA Miha | ŠD Suhadole | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 20 | 55 |
11 | BREZNIK Miha | AK DOMŽALE | 25 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 |
12 | DOLINŠEK David | KGT PAPEŽ | 12 | 13 | 0 | 0 | 21 | 1 | 47 |
13 | LIKAR Anej | ŠD NANOS PODNANOS | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 46 |
14 | PLAZNIK Matic | Plaznik s. p. | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 45 |
15 | REZAI Bashir | Tk. Šmarnogorska naveza | 24 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 41 |
16 | MALI Klemen | Brez kluba | 16 | 23 | 1 | 0 | 0 | 1 | 41 |
17 | BRATINA Rok | Tekaško društvo Bovec | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 40 |
17 | PUHAR Rok | ŠENČUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 40 |
19 | GREGORC Marko | 0 | 18 | 0 | 20 | 0 | 0 | 38 | |
20 | KASTELIC Peter | GIBIT | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 35 |
20 | KUHAR Nejc | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 35 |
22 | KOVAČIČ Luka | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 31 |
22 | KALIŠNIK Tomaž | Kolesarji Mengeš | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 31 |
22 | JENČIČ Boštjan | 0 | 0 | 0 | 31 | 0 | 0 | 31 | |
25 | PORENTA Primož | ŠD BAM.BI A2U TEAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 28 |
25 | FLORJANIČ Marko | ŠD SUHADOLE | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 28 |
27 | HRIBAR Domen | TK TRISPORT KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 26 |
28 | MIHELIČ Luka | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 26 |
28 | SENICA Vid | GORA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 26 |
28 | JOVIČIĆ Dejan | TK UTRIP | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 26 |
28 | BAJDE Matej | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | 26 | |
32 | RAZPOTNIK Simon | KGT PAPEŽ | 20 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 25 |
32 | TAVČAR Luka | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 25 |
32 | NOVAK Simon | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 25 |
35 | BEČAN Timotej | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 24 |
36 | DAMJANIČ Rok | TTSO JEZERSKO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 24 |
36 | VOLKAR Danilo | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 1 | 24 | |
36 | KOTNIK Gregor | TK Trisport Exoterm | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 |
39 | GREGA LETNAR | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 23 | |
40 | ČARMAN Matej | ŠKOFJA LOKA | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 4 | 23 |
40 | ŠENK Anže | TTSO JEZERSKO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 23 |
42 | KRIŽNAR Tygo | KGT PAPEŽ | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 |
42 | RIBIČ Blaž | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 22 | |
44 | PINTAR Denis | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | |
44 | VIVOD Jernej | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 22 | |
44 | FRLAN Rok | ŠD POLJANE | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 1 | 22 |
44 | DELAVEC Primož | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 |
44 | PETEK Miha | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 22 | |
44 | ERJAVŠEK Boštjan | KGT PAPEŽ CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 22 |
50 | SLADIČ Matej | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | |
51 | PIVK Miha | ŠD UTRIP | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 5 | 21 |
52 | VEŠLIGAJ Jure | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 20 |
53 | HOMAN Gregor | / | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 |
54 | ŽLOGAR Jure | TEK.SI | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 |
54 | KLEMEN ZUPANC | ŠD DRAŽGOŠE | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 18 |
56 | BANIĆ Luka | AD HITROST | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17 |
57 | KOŽELJ Martin | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 16 |
58 | SUŠNIK Grega | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | |
58 | MELE Rok | LJUBLJANA | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 1 | 16 |
60 | MARKUŠ Klemen | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | |
60 | ŠERKEZI Matjaž | GRS Kamnik | 0 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 |
60 | KOROŠEC Rok | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 15 |
63 | AMBROŽIČ Bojan | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 14 |
64 | TONIČ Bojan | ŠKD Mekinje | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 |
64 | HAFNER Boris | KK Komenda | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 11 | 14 |
64 | GOLIČ Danijel | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | |
64 | BENEDIČIČ Žiga | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | |
68 | KREGAR Gregor | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | |
69 | SLAPAR Bojan | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 13 |
69 | OMAN Tomaž | SPODNJA LUŠA | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1 | 13 |
69 | TRČEK Jure | BEVKE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 13 |
72 | IDOSKI Emil | / | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 | 12 |
72 | KOLAR Aljaž | TSK LIMA | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 12 |
74 | KRUSIC Matevž | Transport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 |
74 | KREGAR Matej | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | |
74 | KOVAC Marko | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | |
77 | PRIMOŽIĆ Matej | ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 |
77 | ULBL Denis | TD VZPON | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 |
79 | HRIBAR Marko | ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 |
79 | KERSNIK Matevž | AO RADOVLJICA | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 |
81 | MARKUŠ Rok | EPIC OUTDOOR CREW | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 |
81 | ORAŽEM Tadej | TRZIN | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 |
81 | BERGANT Niko | MOTNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 8 |
84 | KANTAREVIĆ Denis | KI & TI | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 |
85 | MATIJEVIČ Robert | PIZZERIA OLIVIA TRZIN | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 7 |
85 | TRETJAK Jan | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | |
85 | TRČEK Tadej | BEVKE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 |
88 | KURENT Simon | KD ALPE SIS | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
88 | AJLEC Miha | BEVKE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 |
90 | TOMAŽ TOMAŽIČ | COCA COLA | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 |
91 | KOBE DELNO | AK ŽIVA VODA - SATLER KRANJ | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 |
91 | SIMČIČ Gregor | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 |
93 | HRIBAR Robert | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | |
93 | MEHLE Jure | KD MENGEŠ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
95 | THALER Matjaž | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | |
96 | JUTERŠEK Miha | PROFESOR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
96 | ZAVODNIK David | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | |
96 | FABČIČ Tadej | ŠOLA TEKA MODRIH NOVIC | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 |
96 | VODUŠEK Denis | DENIS CF | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 |
100 | DOLENEC Milan | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | ZUPANČIČ Janez | ŠKOFJA LOKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | TERSEK Grega | TRZIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | TERBOVŠEK Simon | KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | MATEJ JANEZ | ŠD GAMSI ŽAHENBERC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | CVIRN Lenart | KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | ŠUŠTAR Robi | Brez kluba | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | ŠTRIBL Tomi | VRHOLE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | PIRIH Gregor | ŠTAB PODLONK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | HRIBERNIK Matjaž | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | UDOVIČ Klemen | DMP Pivo&Košarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | STRAŽAR Matjaž | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | CEVEC Mirko | BUČ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | POBEŽIN Janez | ŠD NAKLO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | PRIMOŽIČ Matjaž | SKOFJA LOKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | POTREBUJEŠ Luka | STARA VRHNIKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | KLEMENC Miro | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | JERAJ Jože | DMP Pivo&Košarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | Martin Jamnik | DMP Pivo&Košarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | CAPUDER Miha | LUKOVICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | REMS Mitja | ŠENČUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | SPORN Jakob | GODIČ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | ŽNIDAR Sebastjan | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | JESENIČNIK Antonio | KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | ANDREJ Štrajnar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
101 | JAGRIČ Primož | PGD LAVRICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | PETEK Matic | GODIČ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | HRIBAR Tomaž | PIRŠEVO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | FUKS Bostjan | PORTOROZ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | HAJDINJAK Blaž | DMP Pivo&Košarka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | RAJTERIČ Aljoša | TRBOJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | UROŠ Lozinšek | Hitre želve Komenda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | OBLAK Matic | TOPOLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | BURKELCA Darko | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | GALIN Rok | Modrijan AM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | KLANČNIK Gregor | SP. DUPLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | VARGA Bojan | KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | PODJED Samo | KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | SVETIC Franci | Zmaji | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | Gregor Laj | TKD BELA KRAJINA | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | MARAŽ Žiga | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | KOVAČ Darko | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | VOLK Marko | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | CONNES RAPHAEL | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | PUGELJ Andrej | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | DREVENŠEK Rojc Blaž | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | RIBNIKAR Jure | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | ČAČULOVIČ Matic | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | KAPUŠIN Jani | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | VOH David | / | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | ŠALIĆ Uroš | Brez kluba | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | ŽNIDARŠIČ Aljoša | Brez kluba | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | KOSMAČ Metod | Brez kluba | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | FERČIČ Srečko | TAO | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | PFEIFER Matija | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | BANOVIČ Tadej | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | NOVAK Jaka | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | JARC Bernard | AK DOMŽALE | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | ŽAGAR Borut | AVTOŠOLA ŠMARCA | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
101 | UDRIH Matic | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | ŠKOFIČ Damjan | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | ZAJC Robert | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | GRGIČ Blaž | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | SENICA Rudi | CELJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | MALOVRH Patrik | TSK JUB DOL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | LIPOVŠEK jan | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | BRANKOVIČ Matej | CERKLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | BOLKA Matej | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | GRAČAN VEDRAN | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | BOKAL Jurij | TAPETNIšTVO ZOFA | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | VODLAN Tomaž | MENGEŠ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | ERČULJ Matjaž | LJUBLJANA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
101 | RENKO Andraž | VEGAN.SI | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | KOSTANJEVEC Marko | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | |
101 | ULAMEC Gregor | SD ZASIP | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | KEMPERL Denis | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
101 | KOVAČ Matej | PEČOVJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2024
Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov je določen po posebnem ključu, za točkovanje v vseh kategorijah velja enoten ključ.
Za končno skupno razvrstitev v pokalu mora imeti tekmovalec uvrstitve vsaj na dveh tekmah. V primeru več uvrstitev s točkami se šteje najboljših pet uvrstitev.
V primeru enakega števila točk v končnem seštevku je višje uvrščen tisti tekmovalec, ki ima več boljših uvrstitev.
Aktualno točkovanje po panogah
2024
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup U23 |
XCO SloXcup najbolj perspektivna ekipa 2024 |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2024 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2024 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - Mladinci |
OCK - Ženske |
Triatlon |
---|
TZS - Akvatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
2023
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
TZS - klubski pokal 2023 |
TZS - Akvatlon |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2023 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno 2023 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2022
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
Klubsko točkovanje 2022 |
TZS - klubski pokal 2022 |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2022 |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA 22/23 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2022 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2021
Pump track |
---|
Pumpaj Slovenija 2021 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Super pokal |
TZS - Triatlon absolutno |
Klubsko točkovanje 2021 |
Gorsko kolesarstvo - Enduro |
---|
Enduro |
Enduro -absolutno |
Sloenduro ekipno 2021 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OCK - Člani |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2020
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Triatlon |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2019
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros Pokal Slovenije 2019/2020 |
Ciklokros - zimska liga 2019/2020 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Gorski teki - mladi |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MTB KUP |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Triatlon |
TZS - CICI |
TZS - Super pokal |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Triatlon - absolutno |
TZS - Triatlon - klubsko |
TZS Duatlon - klubsko |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2018
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros - zimska liga |
Ciklokros Pokal Slovenije |
Selle SMP Junior |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - mladinci |
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - ženske |
OMR cestna |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MARATON KUP |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal mladi - SloXcup |