Točkovanje
Ženske
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uvrstitev | Tekmovalec | Klub | 25.03. | 27.04. | 17.09. | 07.10. | 03.12. | |
1 | KLINAR Tina | HITRI GORENJCI | 40 | 0 | 40 | 0 | 35 | 115 |
2 | TERAŽ AMADEJA | / | 31 | 28 | 0 | 0 | 21 | 80 |
3 | SKUBE Nives | 0 | 0 | 0 | 40 | 31 | 71 | |
4 | ŽIBERT Darinka | ŠKD MEKINJE | 24 | 25 | 0 | 16 | 1 | 66 |
5 | PEPERKO Maja | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | 35 | 0 | 24 | 0 | 0 | 59 |
5 | ČELESNIK Tamara | ŠKD Mekinje | 0 | 35 | 0 | 0 | 24 | 59 |
7 | ALJANČIČ Nataša | ŠKD MEKINJE | 0 | 0 | 0 | 31 | 25 | 56 |
8 | ŽABKAR Nataša | / | 25 | 24 | 0 | 5 | 0 | 54 |
8 | REPANŠEK Alenka Uršič | / | 28 | 26 | 0 | 0 | 0 | 54 |
10 | KLANČNIK Karmen | ŠD Naklo, La sportiva | 0 | 40 | 0 | 0 | 5 | 45 |
11 | KUHAR Mateja | 0 | 0 | 0 | 28 | 14 | 42 | |
12 | GODEC Andreja | AD ŠTAJERSKA | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 40 |
12 | DOLINAR MAJDIČ Simona | Gazelce | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 40 |
14 | DACAR Darja | 0 | 0 | 0 | 25 | 11 | 36 | |
15 | RADKOVIČ Nataša | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | 35 | |
15 | LOTRIČ DOLINAR Aleša | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 35 | |
17 | KNEZ Tadeja | 0 | 0 | 0 | 22 | 12 | 34 | |
18 | KOLIGAR Mojca | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 31 | 0 | 0 | 31 |
18 | OREHEK Karmen | KGT Papež | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 31 |
20 | DRNOVŠEK Monja | CELJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 28 |
21 | PODPEČAN Ana | CALCIT | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 26 |
21 | ČEŠNOVAR Joži | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | |
21 | GROJZDEK KARMEN | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 26 | 0 | 26 |
21 | JAKLIČ Sara | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 26 |
25 | KOZJEK Tina | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 25 |
26 | JENSTERLE Monika | 0 | 0 | 0 | 24 | 0 | 24 | |
27 | SLAPAR KARMEN | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 23 | 0 | 23 |
27 | BOGATAJ Tajda | SPORTKA ŽIRI | 0 | 0 | 23 | 0 | 0 | 23 |
27 | BERLEC Barbara | Zmaji | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 23 |
30 | MRAK Manca | HITRI GORENJCI | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 22 |
31 | SOROSCY Sabina | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 21 | |
32 | BRADAČ IRENA | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 |
33 | ŽNIDAR Nina | 0 | 0 | 0 | 19 | 1 | 20 | |
33 | ROBNIK Urška | URŠKA TEAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 |
35 | BALOH Janja | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 19 |
36 | SMOLNIKAR TJAŠA Husič | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 18 |
36 | KALČIČ MATEJA | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 18 | |
38 | KUHAR Sonja | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 17 |
38 | OŠLAJ Irena | Hofer trgovina d.o.o. | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 17 |
40 | OBLAK Darja | Zmaji | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 16 |
41 | MUSTAR Anja | KOMPOLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 15 |
41 | CERAR Urša | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 15 | |
43 | BOŽIČNIK Petra | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 14 | |
44 | GRM Ksenija | KinVital | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 13 |
44 | RUTAR SONJA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 13 |
46 | HRASTNIK Polona | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | |
47 | BEVC ANJA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 |
48 | FINK Anja | AK Krka Novo mesto | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
48 | LIPAR MARTINA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 10 |
50 | CERAR Barbara | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | |
50 | MALI BARBARA | ŠKD SELA PRI KAMNIKU | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 9 |
52 | CESTNIK Andreja | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 8 |
52 | PRISTOVNIK NATALIJA Roškar | BEZINA - SLOVENSKE KONICE | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 8 |
54 | MOZETIČ METKA | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 |
54 | MALI Karmen | ŠD ŠMARTNO - TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 7 |
56 | MIKLIČ TANJA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 |
56 | BERLEC BRIGITA Svetic | VRHPOLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 |
58 | BALANTIČ Katja | KAMNIK-MEKINJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
58 | MOHAR DARINKA | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | |
60 | ŠTIFTAR Gabrijela | HOFER TRGOVINA D.O.O. | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 |
60 | RUTAR Katarina | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 |
62 | KRAŠOVEC Bogdana | TRZIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
62 | BELE ANDREJA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 |
64 | BERČIČ Silva | URŠKA TEAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | ZANOŠKAR Simona | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | NAKRST Ana | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
64 | ADAMIČ Damjana | KOMPOLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | JAKŠIČ Petra | ŠD PARTIZAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KUŠAR Barbara | DOBRUŠA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | REMS Anita | ŠENČUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KANIŽAR Simona | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | BOŠTAJ Jožica | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | ZORE Polona | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | JANŽEKOVIČ Mojca | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | PUŠNIK Sara | ŠENTJUR POWER | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | DEKLEVA Lea | LJUBLJANA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | BOŽIČ Nataša | RADOMLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | BANDEL Katarina | KAPLA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | TRAMTE Suzana | NOVA GORICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | NOVAK Helena | MORAVČE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | MILJAVEC Tina | LJUBLJANA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | SMRKE Teja | ACTIVE CROSS S TANJO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | PEROVŠEK Jasna | Hofer trgovina d.o.o. | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | ROGELJ Martina | LAZE V TUHINJU | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KONOBELJ Tina | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | MALI IRENA | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | MALI Urša | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | RESNIK Magdalena | Na easy team | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | LOVŠE Vanja | ACTIVE CROSS S TANJO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | MERTELJ Špela | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | SMREKAR Brigita | DOBENO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | ZABRET Polona | DOMŽALE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KOREN Marjana | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | UŠTAR Tanja | ACTIVE CROSS S TANJO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | GERIČ Nataša | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | VERGO Vesna | KOMPOLJE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | RINK Barbara | ŠD TRZIN | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | PERC Veronika | PULZ šPORT | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | GRUM Petra | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | |
64 | JAVORŠEK URŠA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | HABJAN Sabina | DRAŽGOŠE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | JERETINA Saša | KD MENGEŠ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KAJZER Maja | LJUBLJANA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | JERETINA Katja | Kolesarji Mengeš | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | POVŠIČ MONIKA | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | VOLLMAJER IRENA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | JURANČIČ KATJA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | LOŽAR POLONA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | VRHOVNIK Andreja | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | HOMAR MIRJAM | TK Trisport Kamnik | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | KOLAR ALEKSANDRA | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | CAPUDER ANA JUTERŠEK | Modra šola teka z Avtohišo Malgaj | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
64 | RECKO Saša | ŠENTJUR POWER | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | STOJC Jožica | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KRPIČ Urša | ŠD PARTIZAN | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | ŽIBERT renata | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | SMREČNIK Darja | VRH NAD ŽELIMLJAMI | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | CEVEC Melita | LOKE | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | FS Nataša | ACTIVE CROSS S TANJO | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | GRM Tanja | Na easy team | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | FODER Maja | SV. DUH - ŠKOFJA LOKA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | ERDANI Nataša | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | PERČIČ Špela | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | KALČIČ Mateja | MENGEŠ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | HRIBAR Marija | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | DIMC Barbara | / | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | UDOVIČ Barbara | RAKEK | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | MAZOVEC Maruša | Telovadnica Janja | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
64 | JERIČ Mateja | TELOVADNICA JANJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2024
Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov je določen po posebnem ključu, za točkovanje v vseh kategorijah velja enoten ključ.
Za končno skupno razvrstitev v pokalu mora imeti tekmovalec uvrstitve vsaj na dveh tekmah. V primeru več uvrstitev s točkami se šteje najboljših pet uvrstitev.
V primeru enakega števila točk v končnem seštevku je višje uvrščen tisti tekmovalec, ki ima več boljših uvrstitev.
Aktualno točkovanje po panogah
2024
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup U23 |
XCO SloXcup najbolj perspektivna ekipa 2024 |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2024 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2024 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - Mladinci |
OCK - Ženske |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
OMR cestna |
Triatlon |
---|
TZS - Akvatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
2023
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
TZS - klubski pokal 2023 |
TZS - Akvatlon |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2023 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno 2023 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2022
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
Klubsko točkovanje 2022 |
TZS - klubski pokal 2022 |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2022 |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA 22/23 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2022 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2021
Pump track |
---|
Pumpaj Slovenija 2021 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Super pokal |
TZS - Triatlon absolutno |
Klubsko točkovanje 2021 |
Gorsko kolesarstvo - Enduro |
---|
Enduro |
Enduro -absolutno |
Sloenduro ekipno 2021 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OCK - Člani |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2020
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Triatlon |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2019
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros Pokal Slovenije 2019/2020 |
Ciklokros - zimska liga 2019/2020 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Gorski teki - mladi |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MTB KUP |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Triatlon |
TZS - CICI |
TZS - Super pokal |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Triatlon - absolutno |
TZS - Triatlon - klubsko |
TZS Duatlon - klubsko |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2018
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros - zimska liga |
Ciklokros Pokal Slovenije |
Selle SMP Junior |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - mladinci |
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - ženske |
OMR cestna |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MARATON KUP |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal mladi - SloXcup |