Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Točkovanje

Statistika

Moški

1 2 3 4 5 6 7 Skupaj
UvrstitevTekmovalecKlub05.11.11.11.19.11.25.11.02.12.10.12.23.12.
1OBAL PrimožMEBLOJOGI KULT SOLKAN 8804108038
2KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.01008125035
3MEZGEC LukaORICA SCOTT00010200030
4KOROŠEC RokAMPLATZ-BMC0006160022
5POGAČAR TadejROG LJUBLJANA600560017
6MUGERLI MatejKK PANTAL1000004014
7JENKO RobertMEBLOJOGI KULT SOLKAN 53001009
7KOREN KristijanCANNONDALE/DRAPAC06030009
9ZUPANČIČ PeterCALCIT BIKE TEAM00008008
9KERKEZ VladoKD ŠENČUR10025008
11POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCI04012007
12STIBILJ JernejPICI BICI CITY EXPRESS32001006
13PRIMOŽIČ JakaKK KRANJ00014005
14BITENC JurePRIPOROCAM.SI00000303
15LOGAR TadejKK ZAVRŠNICA00003003
15URŠIČ BlažKK PANTAL21000003
15ČEH BorPICI BICI CITY EXPRESS01001103
18MARETIČ ŽigaŠD KOLOKA10001002
18VOGRIN Aljoša00000202
20IVARTNIK davidENERGIJATEAM.COM00001001
20ŠAJN MarkoPICI BICI CITY EXPRESS00000101
20BREZNIK GašperKD ŠENČUR00001001


Pokal Slovenije v ciklokrosu
6.01
Za pokal Slovenije v ciklokrosu (PSLO ciklokros) štejejo samo rezultati, doseženi s ciklokros kolesi. Iz skupnih
rezultatov za posamezno kategorijo (vsi tipi koles), je organizator dolžan narediti razvrstitev kolesarjev/kolesark, ki so nastopili z ustreznimi ciklokros kolesi
6.02
V PSLO ciklokros se točkujejo vsi slovenski kolesarji/kolesarke vseh kategorij, ki imajo veljavno licenco za tekoče
leto (UCI koda SLO……..), ne glede na to, za katero ekipo nastopajo.
6.03
PSLO ciklokros poteka tudi za ekipe, registrirane pri Kolesarski zvezi Slovenije.

Če odkrijete napako nas, prosimo, obvestite na info@prijavim.se

Za mesta, ki jih zasedejo tuji kolesarji in kolesarji brez licence se točke ne podelijo.

Več o točkovanju v pravilniku:

Pravilnik (pravila točkovanja)