Prijave in naročila (0)
X

Točkovanje

Statistika

Moški

1 2 3 4 5 6 7 8 Skupaj
UvrstitevTekmovalecKlub22.11.28.11.05.12.12.12.19.12.27.12.10.01.23.01.
1KURET IztokKD ALPE035353532353230234
2LOČNIKAR BojanBIKE REPUBLIC028282826323032204
3OTER MitjaKK Postojna02302222232626142
4BREZNIK EdvinBrez kluba00212320282523140
5ERJAVEC RokŠD LETEČI NOMADI030303024000114
6HORVAT AlojzKK TROPOVCI0241801922240107
7ŠOOŠ RobertTEAM TURBO TROPOVCI0220201824220106
8HAJDINJAK DušanTEAM TURBO TROPOVCI03200350350102
9STARMAN JanCALCIT BIKE TEAM026262623000101
10PREMRN LucjanIZVIR VIPAVA0025025002474
11MIKLIČ GregorCALCIT BIKE TEAM000323000062
12MARTINJAŠ AljošaKD ALPE SiS003202800060
13ZUPAN TineSCOTT TEAM002424000048
14KOVAČ KlemenTK Gorenjska002225000047
15OMAHEN BlažŠD TURBO M000212100042
16BOŠKIN AlešMBK Sport R.SI00000003535
17VESEL JožeKD PAPEŽ PODGORJE00000300030
18DAKSKOBLER MatejKD ALPE SiS00000002828
18KRIKOVIĆ DarkoBK Puls Čakovec00000028028
20POGLAVC AlojzKD PAPEŽ PODGORJE00000260026
21ZIHERL BOJANSCOTT00000002525
21ŠTAJER AndrejKK TROPOVCI02500000025
21RAVBAR Bogdan00000250025
24PETOVAR MiranTEAM TURBO TROPOVCI00000023023
24ŽAGAR LukaCALCIT BIKE TEAM00230000023
26RUDI RavbarKK Sprint NM00000210021
27BOŽIDAR KuntaričKD SPRINT NOVO MESTO00200000020
28SERGEJ MikoličKD ŠENČUR00190000019


Zimska liga v ciklokrosu
7.01 Za Zimsko ligo v ciklokrosu štejejo rezultati v posameznih kategorijah, ne glede na tip kolesa.
7.02 Za Zimsko ligo v ciklokrosu se točkujejo vsi slovenski kolesarji/kolesarke vseh kategorij, ki imajo veljavno licenco KZS za tekoče leto in tujci z ustrezno licenco. (velja tudi članska izkaznica KZS)
7.06 Vsak tekmovalec prejme za start 10 točk.  (10 točk dobite tudi če ne končate dirke)

Če odkrijete napako nas, prosimo, obvestite na info@prijavim.se

Več o točkovanju v pravilniku:

Pravilnik (pravila točkovanja)