Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Točkovanje

Statistika

Moški

1 2 3 4 5 6 Skupaj
UvrstitevTekmovalecKlub05.11.11.11.19.11.25.11.02.12.10.12.
1OBAL PrimožmebloJOGI KULT Solkan303228262632174
2KRAVOS MatejTUŠ T.E.A.M.103535322826166
3LAVRENČIČ MihaelSaleseFactory Team242823222228147
4BITENC JureKD ŠENČUR262518201824131
5KOROŠEC RokAMPLATZ-BMC3502530320122
6KERKEZ VladoKD ŠENČUR202420242310121
7POLAJNAR KlemenTEAM TURBO TROPOVCI1026192119095
8T. JAN ČernicPICI BICI CITY EXPRESS15171413102291
9POGAČAR TadejROG LJUBLJANA280102824090
10JENKO RobertmebloJOGI KULT Solkan252321017086
11ČEH BorPICI BICI CITY EXPRESS12201211102085
11KOREN KristijanCANNONDALE/DRAPAC03030250085
13Vogrin ALJOŠA T-210161010102379
14STIBILJ JernejPICI BICI CITY EXPRESS222201914077
15URŠIČ BlažKK PANTAL212101801070
15MEZGEC LukaORICA-Scott0003535070
17ŠAJN MarkoPICI BICI CITY EXPRESS160161402167
18PRIMOŽIČ JakaKK KRANJ00222321066
19GEHBAUER RobertRC ARBÖ ASKÖ Klagenfurt0000303565
20BREZNIK GasperKD ŠENČUR1010151710062
21SUŠNIK BlažKD ŠENČUR1018101210060
22MUGERLI MatejKK PANTAL3200002557
23TORRONI AndreaKI.CO.SYS TEAM191011010050
24ZUPANČIČ PeterCALCIT BIKE TEAM0024025049
25RUČIGAJ ŽigaROG LJUBLJANA100101611047
26LAJLAR JurePICI BICI CITY EXPRESS14191300046
27IVARTNIK DavidENERGIJATEAM.COM0032013045
28MARETIČ ŽigaŠD Koloka18010015043
29JANČAR Željko110101010041
30MERVIG DanijelKI.CO.SYS TEAM1000003040
31LOGAR TadejKK ZAVRŠNICA0017020037
32ČIBEJ SimonmebloJOGI KULT Solkan002600026
33MAHNE RokCRK230000023
34ŽNIDARŠIČ MihaCRK170000017
35GUNJEVIC BojanBK Ciklus000016016
36MIKUŠ TomažKK PANTAL000150015
37NERAD PrimožTK OLIMPIJA130000013
38RADOTIĆ BrunoBK Puls Čakovec000012012
39JERMAN ŽigaROG LJUBLJANA000010010
39BAJC AndiAMPLATZ-BMC100000010


Zimska liga v ciklokrosu
7.01 Za Zimsko ligo v ciklokrosu štejejo rezultati v posameznih kategorijah, ne glede na tip kolesa.
7.02 Za Zimsko ligo v ciklokrosu se točkujejo vsi slovenski kolesarji/kolesarke vseh kategorij, ki imajo veljavno licenco KZS za tekoče leto in tujci z ustrezno licenco. (velja tudi članska izkaznica KZS)
7.06 Vsak tekmovalec prejme za start 10 točk.  (10 točk dobite tudi če ne končate dirke)

Če odkrijete napako nas, prosimo, obvestite na info@prijavim.se

Več o točkovanju v pravilniku:

Pravilnik (pravila točkovanja)