Punteggi
Statistika
Uomini
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uvrstitev | Tekmovalec | Klub | 13.04. | 19.04. | 03.05. | 04.05. | 10.05. | 11.05. | 18.05. | 31.05. | 22.06. | 10.07. | 11.07. | 12.07. | 13.07. | 03.08. | 24.08. | 30.08. | 07.09. | 14.09. | 20.09. | 27.09. | 05.10. | |
1 | Aljaž Colnar | KK ADRIA MOBIL | 50 | 50 | 35 | 0 | 50 | 50 | 30 | 35 | 50 | 0 | 0 | 0 | 70 | 50 | 100 | 35 | 50 | 50 | 30 | 20 | 50 | 570 |
2 | Gal Glivar | KK ADRIA MOBIL | 30 | 30 | 20 | 0 | 20 | 20 | 1 | 50 | 30 | 0 | 0 | 0 | 50 | 30 | 60 | 50 | 30 | 30 | 50 | 30 | 30 | 410 |
3 | Gaber Vandur | TANIN SEVNICA | 35 | 35 | 30 | 0 | 25 | 35 | 25 | 30 | 35 | 0 | 0 | 0 | 35 | 35 | 70 | 30 | 35 | 35 | 25 | 50 | 35 | 400 |
4 | Matic Kranjec Žagar | RADENSKA AS | 25 | 25 | 13 | 0 | 0 | 10 | 35 | 25 | 25 | 0 | 0 | 0 | 30 | 0 | 25 | 25 | 25 | 0 | 35 | 35 | 25 | 285 |
5 | Miha Muršec | PERUTNINA PTUJ | 20 | 20 | 15 | 0 | 30 | 15 | 15 | 20 | 20 | 0 | 0 | 0 | 45 | 25 | 50 | 20 | 20 | 25 | 5 | 25 | 10 | 280 |
6 | Drejc Bedek | TANIN SEVNICA | 6 | 10 | 8 | 0 | 8 | 25 | 10 | 10 | 8 | 0 | 0 | 0 | 12 | 20 | 30 | 15 | 10 | 20 | 20 | 15 | 20 | 187 |
7 | Žiga Piskule | KK ADRIA MOBIL | 15 | 4 | 10 | 0 | 13 | 30 | 5 | 13 | 13 | 0 | 0 | 0 | 22 | 13 | 2 | 10 | 0 | 1 | 6 | 8 | 3 | 147 |
8 | Enej Klasinc | PERUTNINA PTUJ | 13 | 6 | 5 | 0 | 15 | 0 | 8 | 15 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 1 | 0 | 8 | 8 | 15 | 0 | 13 | 125 |
9 | Miha Strmšek | KK TBP LENART | 8 | 13 | 2 | 0 | 3 | 8 | 2 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 10 | 20 | 13 | 15 | 13 | 8 | 2 | 0 | 115 |
10 | Vid Praprotnik Čurič | RADENSKA AS | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 5 | 6 | 6 | 13 | 1 | 15 | 81 |
11 | Žan Žnidar | PERUTNINA PTUJ | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 4 | 8 | 5 | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 6 | 0 | 13 | 15 | 3 | 0 | 0 | 73 |
12 | Jaša Bašelj | RADENSKA AS | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 8 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 65 |
13 | Jaka Turk | KK ADRIA MOBIL | 10 | 1 | 3 | 0 | 10 | 13 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 61 |
14 | Žan Aljaž Poropat | PERUTNINA PTUJ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 1 | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 8 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 55 |
15 | Jaka Špoljar | KK ADRIA MOBIL | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 15 | 0 | 0 | 10 | 0 | 3 | 1 | 50 |
16 | Gašper Skukan | RADENSKA AS | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 8 | 43 |
17 | Anže Ravbar | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 10 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 6 | 39 |
18 | Žiga Žnidar | KK GREGA BOLE BLED | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 12 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 37 |
19 | Jan Kenda | KD SLOGA 1902 IDRIJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 13 | 4 | 33 |
20 | Svit Groznik | RADENSKA AS | 1 | 15 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | 32 |
21 | Andrej Majnik | PERUTNINA PTUJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 22 |
22 | Jošt Badovinac | KK ADRIA MOBIL | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 18 |
23 | Luka Jablanovec | KK TROPOVCI | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 15 |
24 | Nikolaj Rengeo | KK TROPOVCI | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 14 |
25 | Marcel Skok | KD SLOGA 1902 IDRIJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 |
26 | Lan Jenčič | KK SAVA KRANJ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
27 | David Svit Novak | KD SLOGA 1902 IDRIJA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 |
28 | Žiga Novak | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
29 | Rok Cebek | KK TBP LENART | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
29 | Maj Flajs | KK SAVA KRANJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
31 | Gal Peterlin | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
32 | Janko Hajsinger | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
32 | Vid Košir | KK SAVA KRANJ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
32 | Filip Teo Vidovič | PERUTNINA PTUJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 |
35 | Luka Markovič | PERUTNINA PTUJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
35 | Tadej Kern | RADENSKA AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
35 | Martin Oven | RADENSKA AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
38 | Jan Kejžar | KK GREGA BOLE BLED | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | Jaka Starman | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
38 | Tin Hočevar | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | ADAM JORDAN | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
38 | Mario Kovačev | KK TBP LENART | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | Enej Čuk | RADENSKA AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | Jaka Florjanič | KK SAVA KRANJ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | Tim Kuzma | KK TROPOVCI | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | Sven Kavšček | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
38 | Domen Lovše | KK ADRIA MOBIL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Za POKAL SLOVENIJE se točkujejo vse dirke (cestne, kriteriji in kronometer), ki so v nacionalnem koledarju KZS – OCK za tekoče leto, za posamezno kategorijo (velja za kategorije Članov/Članic, Starejših mladincev/Starejših mladink in Mlajših mladincev/Mlajših mladink).
V kategorijah dečkov in deklic (A,B in C) se v skupno razvrstitev - posamezno za Pokal Slovenije šteje le 10 najboljših rezultatov (točk) posameznega kolesarja/kolesarke.
Scoring per discipline
2024
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup U23 |
XCO SloXcup najbolj perspektivna ekipa 2024 |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2024 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2024 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - Mladinci |
OCK - Ženske |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
OMR cestna |
2023
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
TZS - klubski pokal 2023 |
TZS - Akvatlon |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2023 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno 2023 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2022
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
Klubsko točkovanje 2022 |
TZS - klubski pokal 2022 |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2022 |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA 22/23 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2022 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2021
Pump track |
---|
Pumpaj Slovenija 2021 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Super pokal |
TZS - Triatlon absolutno |
Klubsko točkovanje 2021 |
Gorsko kolesarstvo - Enduro |
---|
Enduro |
Enduro -absolutno |
Sloenduro ekipno 2021 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OCK - Člani |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2020
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Triatlon |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2019
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros Pokal Slovenije 2019/2020 |
Ciklokros - zimska liga 2019/2020 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Gorski teki - mladi |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MTB KUP |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Triatlon |
TZS - CICI |
TZS - Super pokal |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Triatlon - absolutno |
TZS - Triatlon - klubsko |
TZS Duatlon - klubsko |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2018
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros - zimska liga |
Ciklokros Pokal Slovenije |
Selle SMP Junior |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - mladinci |
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - ženske |
OMR cestna |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MARATON KUP |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal mladi - SloXcup |