Točkovanje
Moški
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Skupaj | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Uvrstitev | Tekmovalec | Klub | 28.03. | 27.04. | 26.07. | 10.10. | 18.10. | 05.12. | |
1 | BREGAR Gašper | KGT PAPEŽ | 31 | 40 | 23 | 0 | 0 | 40 | 134 |
2 | SITAR Denis | ŠKD MEKINJE | 15 | 20 | 0 | 25 | 40 | 12 | 112 |
3 | STRNAD Simon | ŠD NANOS PODNANOS | 25 | 26 | 17 | 31 | 0 | 0 | 99 |
4 | ERJAVŠEK Boštjan | KGT PAPEŽ | 26 | 25 | 13 | 0 | 0 | 24 | 88 |
5 | SENICA Vid | KŠD Peče | 0 | 35 | 20 | 0 | 0 | 28 | 83 |
6 | VOLKAR Franci | ŠKD MEKINJE | 9 | 21 | 0 | 26 | 0 | 21 | 77 |
7 | ZUPAN Klemen | 0 | 0 | 0 | 35 | 0 | 35 | 70 | |
8 | MOČNIK Metod | Radomlje | 19 | 0 | 14 | 0 | 35 | 0 | 68 |
9 | ALIČ Simon | ŠD NANOS PODNANOS | 35 | 0 | 28 | 0 | 0 | 0 | 63 |
10 | JUVAN Miha | Brez kluba | 20 | 0 | 0 | 24 | 0 | 19 | 63 |
11 | BREGAR Metod | KGT PAPEŽ | 23 | 28 | 9 | 0 | 0 | 0 | 60 |
12 | ŽITNIK Urban | / | 0 | 24 | 11 | 23 | 0 | 0 | 58 |
13 | NOVAK Simon | Sportlin | 0 | 0 | 31 | 0 | 0 | 25 | 56 |
14 | MLAKAR Gregor | KGT Papež | 0 | 22 | 12 | 0 | 0 | 16 | 50 |
15 | HAFNER Boris | Klub Komenda | 18 | 19 | 0 | 0 | 0 | 9 | 46 |
15 | TAVČAR Luka | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 31 | 46 |
17 | KRAMARIČ Luka | B3Servis | 0 | 0 | 5 | 40 | 0 | 0 | 45 |
18 | HRIBAR Marko | Brez kluba | 5 | 7 | 0 | 8 | 21 | 0 | 41 |
18 | ŽELEZNIK Franci | / | 0 | 6 | 0 | 12 | 23 | 0 | 41 |
20 | ZARNIK Sebastjan | KGT PAPEŽ | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 |
20 | KUHAR Nejc | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 40 |
22 | ARBAJTER Iztok | Torkova tekaška druženja | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 39 |
23 | BRATINA Rok | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 35 |
24 | PETEK Tomo | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 | 5 | 33 |
25 | LUŠINA Andrej | AD Železniki | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 | 0 | 31 |
25 | KASTELIC Peter | / | 0 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 31 |
27 | JANJATOVIČ Mirko | KGT PAPEŽ KMNIK | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 22 | 30 |
28 | REZAI Bashir | TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 |
29 | MAROLT Jože | TAJMA - IBIS AG.SI | 0 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | 28 |
29 | KOVAČ Darko | ŠKD MEKINJE | 13 | 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28 |
31 | BAJDE Matej | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 1 | 27 | |
31 | JERETINA Primož | KD Mengeš | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 | 3 | 27 |
33 | LAPAJNE Jošt | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 | 0 | 26 |
33 | SOKLIČ Tomaž | Šenturški oktet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 | 26 |
35 | ŠUBIC Žiga | Piktorama | 0 | 0 | 0 | 0 | 25 | 0 | 25 |
35 | LAJEVEC Miha | KŠD Peče | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 11 | 25 |
35 | KOVAČIČ Luka | KGT PAPEŽ KAMNIK | 0 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 25 |
38 | DOVNIK Miran | Brez kluba | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24 |
38 | LAMOVEC Peter | ŠD TABOR ŽIRI, SALOMON | 0 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 24 |
40 | KONCILIJA Miha | KD Rog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 23 |
40 | PLANKO Matevž | TK Trisport | 0 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 |
42 | PEČEK BORIS | TEKAŠKI FORUM | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 22 |
43 | ZAKONŠEK Tadej | ŠD Motnik | 0 | 0 | 0 | 0 | 22 | 0 | 22 |
43 | HRASTOVEC Ivan | 0 | 0 | 22 | 0 | 0 | 0 | 22 | |
45 | KOŽELJ Martin | ŠD BAM.BI | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 21 |
45 | ŠUMLAJ Aljoša | 0 | 0 | 0 | 21 | 0 | 0 | 21 | |
45 | BERTONCELJ Uroš | Brez kluba | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 |
48 | BREZNIK Miha | AK DOMŽALE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 20 |
48 | KADUNC Vojko | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | |
48 | VIVOD Milan | 0 | 0 | 0 | 20 | 0 | 0 | 20 | |
48 | MALI Klemen | Brez kluba | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 20 |
52 | POTOČNIK Janez | AGP PRO | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 19 |
53 | STOPAR Janez | KD Mengeš | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 19 |
53 | DELAVEC Primož | 0 | 0 | 19 | 0 | 0 | 0 | 19 | |
53 | GRIL Andrej | Brez kluba | 7 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19 |
56 | SUŠNIK GREGA | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 18 | |
57 | HRIBOVŠEK Boštjan | Calcit bike team | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 18 |
57 | PINTAR Boštjan | STŠ Kranj | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 18 |
57 | DOLINŠEK David | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 18 | |
57 | HRIBAR Domen | TK Trisport | 0 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18 |
61 | ČEBAŠEK Klemen | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 17 | |
61 | OSOLNIK Dejan | Brez kluba | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
61 | LETNAR GREGA | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 17 | |
61 | LOGAR Tomaž | / | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 |
65 | GARTNER MIRKO | SMUČIŠČE RUDNO | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 16 |
66 | ROGELJ David | TTSO Jezersko | 0 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 16 |
66 | VRANKAR Franci | VGVrankar d.o.o. | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 16 |
66 | KOŽELJ Simon | Brez kluba | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 |
66 | SLATNAR Andrej | ŠKD MEKINJE | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16 |
70 | VIVOD Jernej | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 0 | 15 | |
70 | PETEK Matic | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 15 | |
70 | LINDIČ Andrej | Postojna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 15 |
73 | RAZPOTNIK Simon | KGT PAPEŽ | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 |
74 | PIRC Tomaž | Calcit bike team | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14 | 14 |
74 | GREGORC Marko | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | |
76 | KOROŠEC Rok | ŠD Šmartno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 13 |
76 | ZBIČAJNIK SEBASTIJAN | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 0 | 13 | |
76 | VOLK Janez | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
79 | SPRUK Marko | KGT PAPEŽ | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12 |
80 | LETNAR Gregor | / | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 |
80 | KRUŠIČ MATEVŽ | TRISPORT KAMNIK | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 11 |
82 | OSOLNIK Damjan | LUKOVICA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 10 |
82 | CIMERMAN Stane | KD MENGEŠ | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
82 | KUKOVIČ Jure | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 |
82 | JERAN Matic | GiBit | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 |
82 | PRIMOŽIĆ Matej | Radox šola teka Modrih novic | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 |
87 | KOBE ŽIGA | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 9 | |
87 | MIKLIČ Gregor | CALCIT BIKE TEAM | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 9 |
89 | RAZPOTNIK Simon | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 8 |
89 | ŠPEGELJ Peter | ŠD Socka | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
89 | PETEK Miran | / | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
92 | ČUJO DAMIR | Radox šola teka Modrih novic | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 7 |
92 | BOJAN AMBROŽIČ | KGT PAPEŽ | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 |
94 | ŽONTAR Aleš | ŠD NANOS PODNANOS | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 |
94 | OSOLNIK Simon | Nočna izmena | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 |
94 | LEVINGER Matic | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | |
94 | TRČEK Tadej | ŠD Bevke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 |
98 | REJC Rok | Radox šola teka Modrih novic | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 |
98 | ŠTRITOF David | / | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 |
100 | BLATNIK Nejc | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | |
101 | GAZVODA Andrej | AGP PRO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 |
101 | BIČANIČ Drago | / | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
101 | SERKO Matevž | Brez kluba | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
101 | ŠKRBINC Sašo | ŠD ŠMARTNO | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 |
105 | LAKNER Darko | Urbani tekači | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
105 | SCHNABL LUKA | COCA COLA | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 |
105 | ŽLOGAR Jure | TEK.SI | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 |
105 | GOLIČ Danijel | Brez kluba | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
109 | PODJED Matija | Brez kluba | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
110 | MOHORIČ PRIMOŽ | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | |
110 | RIFL Damijan | Brez kluba | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
110 | JUSIĆ Esmir | Tekaška skupina Jesenice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
113 | GRM Dejan | ŠD Socka | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
113 | BOŽIČEK DRAGO | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | |
113 | ROVANŠEK Gregor | Brez kluba | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
113 | BABNIK Mark | ŠKD MEKINJE | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov tekaškega pokala Občine Kamnik za leto 2024
Sistem točkovanja in vrednotenja rezultatov je določen po posebnem ključu, za točkovanje v vseh kategorijah velja enoten ključ.
Za končno skupno razvrstitev v pokalu mora imeti tekmovalec uvrstitve vsaj na dveh tekmah. V primeru več uvrstitev s točkami se šteje najboljših pet uvrstitev.
V primeru enakega števila točk v končnem seštevku je višje uvrščen tisti tekmovalec, ki ima več boljših uvrstitev.
Aktualno točkovanje po panogah
2024
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup U23 |
XCO SloXcup najbolj perspektivna ekipa 2024 |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2024 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2024 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - Mladinci |
OCK - Ženske |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
OMR cestna |
Triatlon |
---|
TZS - Akvatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
2023
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
TZS - klubski pokal 2023 |
TZS - Akvatlon |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2023 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno 2023 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2022
Tek - gorski |
---|
Gorski teki - člani/članice |
Gorski teki - mladinci/mladinke |
Gorski teki - veterani/veteranke |
Gorski teki - pionirji/pionirke |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Super pokal |
Klubsko točkovanje 2022 |
TZS - klubski pokal 2022 |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO SloXcup klubska razvrstitev 2022 |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA 22/23 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Enduro - Sloenduro |
---|
SloEnduro |
SloEnduro - absolutno |
Sloenduro ekipno 2022 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2021
Pump track |
---|
Pumpaj Slovenija 2021 |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
SLO DH - ekipno |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
Triatlon |
---|
TZS - Triatlon |
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Super pokal |
TZS - Triatlon absolutno |
Klubsko točkovanje 2021 |
Gorsko kolesarstvo - Enduro |
---|
Enduro |
Enduro -absolutno |
Sloenduro ekipno 2021 |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Dečki |
OCK - mladinci |
OCK - ženske |
OCK - Člani |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
OMR cestna |
2020
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Cici |
TZS - Triatlon |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2019
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros Pokal Slovenije 2019/2020 |
Ciklokros - zimska liga 2019/2020 |
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Gorski teki - mladi |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MTB KUP |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Triatlon |
---|
TZS - Duatlon |
TZS - Triatlon |
TZS - CICI |
TZS - Super pokal |
TZS - Multisport pokal |
TZS - Triatlon - absolutno |
TZS - Triatlon - klubsko |
TZS Duatlon - klubsko |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - Člani |
OCK - ženske |
OCK - mladinci |
OCK - Dečki |
OMR cestna |
OMR vzpon |
OMR kronometer |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
XCO Pokal mladi - SloXcup |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO SloXcup U23Elite |
2018
Tek - gorski |
---|
Gorski teki |
Gorski teki - absolutno |
Cestno kolesarstvo - ciklokros |
---|
Ciklokros - zimska liga |
Ciklokros Pokal Slovenije |
Selle SMP Junior |
Cestno kolesarstvo |
---|
OCK - mladinci |
OCK - Člani |
OCK - Dečki |
OCK - ženske |
OMR cestna |
OMR kronometer |
OMR vzpon |
Gorsko kolesarstvo DH |
---|
SLO DH |
Gorsko kolesarstvo XCM |
---|
ISTARSKI MARATON KUP |
Gorsko kolesarstvo XCO |
---|
MTB ZIMSKA LIGA ISTRE i KVARNERA |
XCO SloXcup U23Elite |
XCO Pokal Slovenije - SloXcup |
XCO Pokal mladi - SloXcup |